Skocz do zawartości

Borderlands 3


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, number_nine napisał:

Te giwery z vipa można było odebrać w dowolnym momencie? Bo właśnie się zastanawiam czy nie z(pipi)ałem i nie odebrałem ich zbyt wcześnie :D 

Przy trzeciej sesji gra zaczęła się w końcu rozkręcać, coraz częściej mam jakieś dobre wymiany ognia. Moze na początku średnio mi podeszła, ale jednak ten mech sprawdza się świetnie przy większych rozpierduchach. 

Trafiłem też na pierwszego buga, przez którego musiałem wyjść do menu i załadować ponownie gre. Oby nie było więcej takich przypałów, bo bez ręcznego save to zawsze mini zawał w takich sytuacjach. 

Rowniez borykalem sie z tym pytaniem, ale po jakims czasie mnie olsnilo - to przeca Borderlands! Po kiego mam sie przejmowac zaledwie kilkoma pukawkami skoro w grze jest tego pyerdyliard i jeszcze wiecej, a dopiero wyzsze poziomy trudnosci zweryfikuja przydatnosc wiekszosci z nich. 

Nie przejmuj sie detalami. Graj i oby gra podobala sie Tobie tak jak mi, a uwierz - bardziej nie moze.

Odnośnik do komentarza

Mi dzisiaj wypadlo 18lvl Infinity z jakiegos Badassa - szalu nie robi, wciaz najlepsza bronia jest Kemik Broosin SkekSil 8 levelowy. Fajnie, ze znerfili bronie z poprzednich czesci, zapewne by na ich miejsce wlecialy nowe zabawki.

 

Poki co moim faworytem jest Porta Pooper 5000 - czyli gadajacy miotacz goovna :D Pieknie wspolgra z buildem Demolition Woman, a po wszystkim rzuca tekstem "I sit upon chocolate throne" :fsg:

 

Fun z gry jest nieziemski.

Edytowane przez smoo
Odnośnik do komentarza

Obecnie to więcej trinketsów i skinów złotych mi sie trafia niż broni. Zdobyłem zaledwie dwa gnaty (jeden rewelacyjny do ciukania melee) i jeden złoty shield. Sama reszta legendary to jakieś wizualne pierdółki. Szalenie podobają mi się walki z bossami, każdy z nich jest ciekawie zaprojektowany, a z drugiej strony jeden quest mam chyba zgliczowany bo w zaznaczonym miejscu nie pojawia się przeciwnik do ubicia...

Odnośnik do komentarza

Ja omijam wszeikie poradniki i opisy farmy, chce sam ja knajwiecej odkryc i delektowac sie powoli gra.

 

W pokoju w Sancturay sciana juz przyozdobiona kilkoma bronmi do ktorych jestem przywiazany sentymentalnie :)

 

Z rzeczy ktore mnie denerwuja, to az sie prosi o powiekszenie czcionek w grze szczegolnie przy opisach broni, bo na 50 calach siedzac 1,5m od ekranu momentami musze wytezac wzrok zeby przeczytac tekst przy lootowaniu.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Cholerni fuksiarze z Was z tymi dropami, nie ma co :)

Da się zauważyć że moby respią się w B3 znacznie szybciej niż w dwójce i tylko ciut wolniej niż w pierwszych Bordach. To dobrze bo zapobiega przebieganiu przez puste lokacje co często zdarzało się nam w B2.

Nie ogarnąłem jeszcze jednego elementu w grze jakim jest wysyłanie broni do innych graczy. Jak to się robi?

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że podobnie jak w poprzednich częściach trzeba je zrobić w jednym trybie aby wpadł pucharek. BL3 działa trochę inaczej od poprzedników w kwestii levelowania postaci i możesz wbić 50 poziom na Normalu, po skończeniu gry odpalając Mayhem 1, wszyscy przeciwnicy skalują się do twojego poziomu, więc jak masz jakieś poboczne misje pominięte to można je nadrobić. TVHM zapewne resetuje cały postęp.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...