Skocz do zawartości

Borderlands 3


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Łapta 3 klucze, ważne do piątku 31/01 do 17:00

5JWBT-FT9ZZ-FBC95-935JT-RTFRR

 

W dniu 24.01.2020 o 20:49, Kazub napisał:

jakies farm spoty na elemental projector ?

EP to prefix, który może się pojawić na każdym artefakcie. W zależności jaki artefakt byś chciał farmić to są różne miejsca. Jak będziesz wiedział co potrzebujesz to daj znać, mogę mieć coś zbędnego.

 

W dniu 24.01.2020 o 20:49, Kazub napisał:

ten mayhem 2.0 ma zastąpić obecny mayhem czy go rozwinąć ?

Na chwilę obecna jedyne oficjalne info to:

Cytat

ADDITIONAL MAYHEM LEVELS AND MAYHEM 2.0

Mayhem Mode has been a fantastic addition to the Borderlands world. After receiving some great community feedback, we've been hard at work on a significant revamp that will introduce a host of improvements over several upcoming updates.

The first update will be released as part of the Takedown at Maliwan's Blacksite and includes the first new Mayhem Mode level, Mayhem 4. Expect a significant challenge when it debuts, with tougher enemies that reward players with highly synergized character builds. A new batch of Legendary gear will also only drop while in Mayhem 4 to reward those players who are truly up for the challenge.

Longer term we have plans to overhaul Mayhem Mode with more UI support, new Mayhem Modifiers that change gameplay more dramatically, Mayhem playlists, new rewards, and additional levels of Mayhem to work through. We're excited about Mayhem 2.0 and we'll talk more about it when we get a little closer to its release.

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Najnowszy news odnośnie zmian w najbliższym patchu https://borderlands.com/en-US/news/2020-02-11-borderlands-3-community-love-letter/

Nowy event rusza w tym tygodniu, a razem z nim nowy level cap, zamiast 50 levelu będziemy mieli 53 :yao: Nie wiem co o tym myśleć poza tym, że wydaje się spierdolonym pomysłem zwiększać go tylko o trzy poziomy.

Mayhem 2.0 wleci w marcu, zapewne razem z nowym dodatkiem fabularnym, który będzie pokazany 27 lutego na PAX.

Odnośnik do komentarza

Ja mam jakoś 85, a wykorzystałem na razie tylko jeden do trofeum.

 

Jeszcze odnośnie nowego eventu i nowego capa to widzę, że jednak nie podali konkretnej daty, więc chyba nie w tym tygodniu.

https://borderlands.com/en-US/news/2020-02-11-broken-hearts-day-event/

 

E: potwierdzone na 13 luty, więc jak planujecie coś farmić to warto się wstrzymać.

Odnośnik do komentarza

Częstotliwość pojawiania się serc obstawiam, że będzie na tym samym poziomie co czaszki więc zebranie 100 powinno wpaść bardzo szybko. U swojej Amary najpierw wbije te trzy poziomy, dopiero potem odpalę event aby zgarnąć bonusy za 50 i 100.

 

No nie leży mi całkowicie ten level cap, z jednej strony cały dotychczas zebrany sprzęt będzie na niższym poziomie, z drugiej nie będzie jakoś mocno odczuwalna różnica. No nic, Gamma Burst FL4Ka sprawdzi się podczas levelowania. O Amarę się nie martwię, bo po prawdzie tylko będę musiał pofarmić nowego Face-Punchera aby być na bieżąco, ale szukanie nowego sprzętu dla Moze, Zane'a i FL4Ka to sobie nie wyobrażam i na pewno zostawię większość ekwipunku na 50.

Odnośnik do komentarza

Ja przez ten level cap mam w dupie ta gre i ten event ^^

 

Mam ciekawsze rzeczy do roboty niz szukac albo zebrac o nowy gear co 3 levele bo studio to banda idiotow ktore nie tyle nie potrafi ogarnac swojej gry co nawet nie ma na to pomyslu ^^

 

Bylo fajnie swoje przegralem zakupu nie zaluje wroce na nowy dodatek.

Odnośnik do komentarza

 

1 godzinę temu, Mardok1986 napisał:

A co macie za problem z tym levelem? Psuje wam to grę? Jesteście uzależnieni od cyferek? To może zamiast grać i się oburzać o podniesione 3 poziomy, warto wybrać się do terapeuty?

 

A co ty masz za problem z tym że oni mają problem? Psuje ci to radość życia? Jesteś uzależniony od tego że ktoś ma problem? To może zamiast pisać i oburzać się o czyjś problem, warto wybrać się do terapeuty?

Odnośnik do komentarza

Pany czy jest jakiś inny sensowny build dla MAZE prócz SPLASH? Szwagier chce pograć i tak rozkminiamy nad tym. I jak ogólnie mają się bronie trzymane na ręce do damage jakoś misiek?

Ogólnie pytanie czy w ogóle grać nią czy ZANE? On lubi strzelać z czegokolwiek prócz snajperek np. AMARA mu w ogóle nie podchodzi, tak samo FLAK

Edytowane przez SetoPL
Odnośnik do komentarza

Lista dzisiejszych zmian i poprawek https://borderlands.com/en-US/news/2020-02-13-borderlands-3-patch-hotfixes-feb-13/

W końcu ogarnęli kilka nagród w postaci strojów z misji i mozliwość wyłączenia Guardian Ranków, ale jak człowiek widzi taki bubel to się po prostu odechciewa.

Cytat

Note: while the Guardian Rank system is turned off, you will not be able to gain ranks.

 

8 godzin temu, SetoPL napisał:

Pany czy jest jakiś inny sensowny build dla MAZE prócz SPLASH? Szwagier chce pograć i tak rozkminiamy nad tym. I jak ogólnie mają się bronie trzymane na ręce do damage jakoś misiek?

Ogólnie pytanie czy w ogóle grać nią czy ZANE? On lubi strzelać z czegokolwiek prócz snajperek np. AMARA mu w ogóle nie podchodzi, tak samo FLAK

Zdefiniuj co to znaczy pograć, bo jak chce po prostu przejść i się dobrze bawić to jest spokojnie kilka buildów dla Moze (dla wszystkich VH po prawdzie), ale jeżeli chce czyścić Takedown na M4 to już wybór mocno się zacieśnia.

Bronie Moze nie mają wpływu na damage Miśka, jak już to ewentualnie COM i bonusy anointed. Z tego co pamiętam to bonusy do IB dodają się tylko do lewego ramienia. PRzy levelowaniu do max poziomu IB daje mocno radę, jak przechodziłem grę Moze to każde starcie było banalnie proste.

Nie czaję trochę zależności pomiędzy snajperkami, a którymkolwiek VH, ale każdym gra się bardzo fajnie. Pytanie bardziej takie jak na początku.

 

21 godzin temu, Mardok1986 napisał:

A co macie za problem z tym levelem? Psuje wam to grę?

Yyy, grasz w ogóle w BL3? Bo każda zmiana level capu przy aktualnej jakości dropów jest słaba, ale standardowe zwiększenie o ok 10 poziomów miałoby przynajmniej sens. A tak to dostaliśmy nikomu niepotrzebną zmianę.

Odnośnik do komentarza

Trzy klucze, ważne do poniedziałku do 17:00

KJWJT-5WZSH-FB5Z5-HJ5B3-FSFT3

 

Ja wczoraj pograłem i wbiłem te nowe trzy poziomy Amarą i Zane'm, to samo z sercami. Wpada to błyskawicznie więc nie ma takiego grindu jak przy Bloody Harvest. Strój Heartbreaker wpadł mi od razu dla wszystkich postaci po zrobieniu wyzwań Amarą więc jak ktoś chce zebrać tylko komplet to zajmie mu to z godzinę.

Co do poziomu trudności to dalej podtrzymuje swoje zdanie, że zwiększenie capa tylko o 3 levele jest bez sensu, jak ktoś miał dobry sprzęt na 50 to dalej może go z powodzeniem używać bez farmienia nowego.

Szkoda, że bronie z eventu są tylko raz na postać przez co farmienie dobrej wersji trzeba uskuteczniać poprzez wyłączanie gry. Snajperka powinna dawać mocno rade w Sheriff buildzie więc będzie się człowiek musiał trochę pomęczyć aby zdobyć dobry bonus na niej.

Odnośnik do komentarza

Gierka sprzedała się wystarczająco bo coś się ruszyło w sprawie filmowego Borderlands. Do projektu dołączył Eli Roth (Hostel, Życzenie Śmierci) jako reżyser. Pitchford i Zelnick jako producenci wykonawczy, podobno produkcja ma startować pod koniec roku. Niby scenariusz typa od Czarnobyla ale ten sam gość popełnił Straszne Filmy i 2 Kac Vegas.

 

Życzę mocno by Randy utopił całą swoją kasę w tej produkcji :yao:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

A jest coś o naprawieniu matchmakingu? Bo miesiąc temu kupiłem grę, przeszedłem fabułę sam, a jak chciałem zacząć przygodę w coopie to 2 razy połączyło mnie do pełnej grupy, a tak to żadnej aktywności nie da się zrobić wspólnie. Po prostu katastrofa.  Bardzo mnie to zniechęciło, że gra od razu wylądowała na allegro. Gra do coopa bez coopa, szok O_o

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...