Skocz do zawartości

Borderlands 3


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Prawie godzina (pipi)enia o niczym, a nie wróć. Prawie godzinna reklama rzeczy do kupienia :yao:

Randy jaki bajkopisarz. Choć niemal płakał jak gadał o mikrotransakcjach (raczej o tym, że ich jeszcze nie wdrożył).

DLC wygląda fajnie aczkolwiek Randy potwierdził tym samym, że wszystkie niewiadome z fabuł trójki wyjaśnią dopiero w 4. DLC 2 to Hammerlock i Winn, DLC 3 wygląda na to, że z Jacobs coś, a 4 DLC z Kriegiem. Szkoda bo liczyłem na powrót, chociażby epizodyczny, na Elpis i pogranie Atheną. To samo z wątkiem Zero, Rhysa i Fiony. Słabo. Raczej nie dostaniemy DLC na miarę Tiny Tiny z B2.

 

 

Odnośnik do komentarza

Tak, to akurat bardzo fajnie wyszło, w przeciwieństwie do sztuczki magicznej.

 

5 złotych kluczy, ważne do 19 marca C3KJB-3H9HZ-63KZW-9BKJB-WZRCR

 

Jeszcze roadmapa na wiosnę. Mayhem 2.0 ma zawierać 10 poziomów trudności i ma dojść 25 nowych modyfikatorów (m.in. big heads, floor is lava).

 

spring2020roadmap_full.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzisiejszy epizod Borderlands Show się przed chwilą zakończył i pojutrze wraz z nowym dodatkiem dostaniemy nowy level cap (+4 czyli 57 level) czyli chujowe zagranie ze strony Gearboxu (znowu). W kwietniu dojdzie Mayhem 2.0 a wraz z nim największa spierdolina z BL2 czyli loot będzie przypisany do Mayhemu na którym wypadł.

Nie było ani słowa o poprawionych dropach, ale powrócą Moxxtailsy znane z TPSa, ale nie dla normalnych graczy, tylko dla streamerów. Ludzie za bitsy czy jak się to tam kurwa nazywa, będą doładowywać streamera. No ja pierdole, kto to kurwa wymyśla.

Była też mowa o kwietniowym evencie, który potrwa 6 tygodni tak jak Bloody Harvest, ale w każdej chwili można go wyłączyć jak ktoś nie chce. Sam event zapowiada się bardzo fajnie.

Na pocieszenie rzucili bezużyteczne klucze w ilości 5 sztuk CTWJB-H5HSW-R96RS-5R3BB-H33K5, ważne do 8 kwietnia.

https://borderlands.com/en-US/news/2020-03-24-borderlands-show-cartels-mayhem-level-cap-increase/

 

Szkoda strzępić klawiaturę na to co odpierdalają.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Spierdolenia ciąg dalszy. Dzisiaj rusza event ze zwiększonymi dropami Takedownu i kończy się w piątek, więc macie lepsze szanse na pofarmienie kilku zabawek i nacieszenie się nimi przez kilka godzin, bo w czwartek podnoszą level cap i będą w chuj osłabione.

https://borderlands.com/en-US/news/2020-03-24-takedown-shakedown/

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Square napisał:

Dzisiejsze zmiany https://borderlands.com/en-US/news/2020-04-02-borderlands-3-hotfixes-apr-2/

W końcu będzie sens robić Proving Groundsy, a @Farmer to chyba fortunę przepuści na automatach.

Ha, (pipi)a wiedziałem, że Lob dostanie nerfa. Co ci po większym fire rate jak tylko jedna kula poleci. A z automatów to się cieszę. Moxxi też się ucieszy z napiwków.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Farmer napisał:

Lob dostanie nerfa. Co ci po większym fire rate jak tylko jedna kula poleci.

Pobawiłem się tym wczoraj i jest lepiej niż było. Można spamować tymi kulkami i teraz nie ma takiego odrzutu jak przy burst fire, więc wszystkie lecą praktycznie w to samo miejsce.

 

Good Juju dostał fajny boost, będzie trzeba pofarmić, bo to co miałem to chyba sprzedałem.

Odnośnik do komentarza

Projectal speed przy Lobie był słaby (a ze zbyt bliska samemu można było dostać) ale nie liczyłem na jakiś konkretny upgrade pod tym względem. Gearbox niestety z chirurgiczną precyzją trzyma się standardowego modelu hotfixów: krok w przód, dwa w tył więc obstawiałem, że teraz speed będzie nieznacznie lepszy, a redukcja projectali do jednego przełoży się na mocny downgrade broni. Będzie czas to się sprawdzi.

Ale najważniejsze, że Hellshocka nie tykali :) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...