Skocz do zawartości

Borderlands 3


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Lista dzisiejszych zmian, dwa mini-eventy i kolejne poprawki dla Moze https://borderlands.com/en-US/news/2020-04-09-borderlands-3-hotfixes-apr-9/

 

Godzinę temu, SetoPL napisał:

Co warto farmic dla amary? Jakiś build dobrze śmiga

A jaki build miałeś wcześniej i na jakim Mayhem grałeś? Jak dawał radę na 50 lvl to i ulepszony na 57 będzie dawał radę. Na pewno warto pofarmić kilka przedmiotów które dostały ostatnio mocnego buffa jak Krakatoa czy Lob.

Amara ma przynajmniej kilka ciekawych buildów, które dają mocno radę.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Square napisał:

Lista dzisiejszych zmian, dwa mini-eventy i kolejne poprawki dla Moze https://borderlands.com/en-US/news/2020-04-09-borderlands-3-hotfixes-apr-9/

 

A jaki build miałeś wcześniej i na jakim Mayhem grałeś? Jak dawał radę na 50 lvl to i ulepszony na 57 będzie dawał radę. Na pewno warto pofarmić kilka przedmiotów które dostały ostatnio mocnego buffa jak Krakatoa czy Lob.

Amara ma przynajmniej kilka ciekawych buildów, które dają mocno radę.

M3. Na 4 nie daje rady. Ja grałem pod elementa pod Ties that Band, ale miałem zamiast w niebieskie drzewko to zielone, bo często ginąłem. Nie był jakiś fenomenalny. Zacząłem grać pierwszy z dodatków i wydaje się być dużo lepszy niż cala kampania zwykła, która jak dla mnie jest tragiczna. Jednak dziś pograłem dwie godziny i kurczę na prawdę gra się w to dobrze. Dobije 57 lvl i pomyślimy co dalej. 

Czy po za mayhem 4 coś jeszcze doszło? Wiem, że ta gra logiczna. A czy coś jeszcze jest ?

Edytowane przez SetoPL
Odnośnik do komentarza

Jak wbijesz 57 to dawaj znać na PSN, przeleci się Takedown, zrobi jakieś PG i dozbierasz sprzęt w międzyczasie.

No pierwszy dodatek jest lepszy niż główne story.

Jeszcze odnośnie sprzętu to najlepiej Brainstormer z dodatkowym elementem po action skillu.

Lepiej przeskoczyć jak najszybciej na M4 i nie martwić się randomowymi modyfikatorami. Zobaczymy jak Mayhem 2.0 będzie skopany.

Odnośnik do komentarza

A jak wrażenia po nowym dodatku? Według mnie sporo słabszy niż pierwszy (ale i tak chyba lepszy niż podstawka ;p), troche zmarnowali potencjał z final bossem.

 

Gaige spoko, chociaz troche ja stonowali jesli chodzi o "crazy factor". Mancubus tez spoko. Poza tym nic szczegolnego, co by zapadalo w pamiec (jeszcze odniesienia do Bloodborne byly milym easter eggiem).

 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Square napisał:

Jak wbijesz 57 to dawaj znać na PSN, przeleci się Takedown, zrobi jakieś PG i dozbierasz sprzęt w międzyczasie.

No pierwszy dodatek jest lepszy niż główne story.

Jeszcze odnośnie sprzętu to najlepiej Brainstormer z dodatkowym elementem po action skillu.

Lepiej przeskoczyć jak najszybciej na M4 i nie martwić się randomowymi modyfikatorami. Zobaczymy jak Mayhem 2.0 będzie skopany.

 

Tak zróbmy. Dziś idę pierwszy raz od pracy od 4 tygodni! Jak wrócę to wbije 57 i kupię ps+ to odezwę się. Brainstormer mam, bo właśnie biegałem z nim pod build, ale coś już nie działa za bardzo. Dziś chciałem dwa inne buildy stestowac

Odnośnik do komentarza

Wszystko zależy od tego jakiego Brainstormera miałeś. Np. taki na 53 poziomie z ASE 100% będzie lepszy niż identyczny na 57 bez bonusu Anointed (różnica pomiędzy 53 a 57 to ok 53%). Jak miałeś na 50 poziomie to różnica do 57 to już ok 83%, więc dalej będzie dawał radę.

No i grając na Mayhem 3 wszystko zależy od tego jakie się trafią modyfikatory. Dlatego lepiej jest grać na Mayhem 4, gdzie w zasadzie nie trzeba się tym przejmować.

Możesz spróbować czegoś takiego z klasą Phasezerker, ekwipunek najlepiej ASE 100% plus ASE 50% Elemental na tarczy i granacie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Już odchodząc od faktu, że bonusy pod Phasegrasp są słabe i lepiej korzystać z innych to te unikalne wyglądają tak:

  • Phasegrasp: działa na każdym, ale The Eternal Fist tylko przy pierwszym przeciwniku (nie wiem czy to naprawili).
  • Phasecast: bonus działa z każdą wersją action skilla
  • Phaseslam: Fracture nie aktywuje bonusu, nie pamiętam jak Downfall, ale powinno działać.
Odnośnik do komentarza

Jako że mi niewiele do cebuli brakuje, postanowiłem (po trzech tygodniach niegrania w gry telewizyjne) przysiąść ponownie do B3. No i zmiany zdecydowanie na plus, subiektywnie wydaje mi się że Amara dostała buffa na unarmed i wszystko co z żywiołami związane. Nadal kosi mi się najlepiej wszystko shotgunem (nie pamiętam nazwy ale mam kilka fajnych modeli) oraz pistolecikiem AAA z obrażeniami elektrycznymi. Z ciekawości odpaliłem DLC-ki i są dość ciekawe. Gaige jest bardzo fajna choć da się zauważyć pewną manierę głosu zerżniętą z Tiny podczas wypowiedzi. Przydała się dość długa przerwa z B3, można teraz dokończyć przygodę ze świeżą głową :)

Odnośnik do komentarza

Dzisiejsze usprawnienia https://borderlands.com/en-US/news/2020-04-23-borderlands-3-patch-hotfixes-apr-23/

 

Dużo pozytywnych zmian i naprawionych skilli, szczególnie cieszą te u Moze, w końcu nie będzie trzeba polegać tylko na granatach aby się leczyć. Oprócz Mayhem 2.0 i Karteli dochodzi jeszcze jeden mini-event.

Niestety zero wzmianek o skalowaniu się skilli, melee, petów itd. razem z Mayhemem więc raczej można zapomnieć o niektórych buildach, ale sprawdzi się w praniu jak to wypadnie.

 

Jakby ktoś potrzebował to kod na shotgun Conference Call 5SKTJ-3CSKZ-WFCF9-6BJ3T-WC96W

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Patch był dostępny jakoś po 18 na PSN.

 

Pograłem chwilę i po tym updacie przeszła mi jakakolwiek chęć na dalsze granie. Człowiek się łudził, że GBX tego nie spierdoli, ale takiego odjebania maniany to się nie spodziewałem.

Balansu na nowych poziomach Mayhem nie ma w ogóle. Bronie na Mayhem 10 są ok 2,5 raza mocniejsze od tego co mieliśmy do tej pory, a przeciwnicy 12,5 raza wytrzymalsi niż na dotychczasowym Mayhem 4 (jak porównać do wartości bez Mayhem to 125 razy), a do tego ekstremalnie głupie modyfikatory.

Skalowania melee, action skilli itd. oczywiście też nie ma. Boostu dla dedykowanych dropów też nie, wszystko w dalszym ciągu opiera se na farmieniu world dropów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...