Skocz do zawartości

Borderlands 3


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

No trójeczkę tylko raz na razie przeszedłem, a jeszcze chyba za radą Square od pewnego etapu leciałem tylko główne misje poboczne olewałem bo samograj.

Przejdę za jakiś czas kolejny raz wszystko już na UVHM i myślę, że wówczas już wyzwanie będzie większe. No jak ostatni boss padł chyba za pierwszym razem to poziom był niski.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Square napisał:

Dla mnie najlepszy cały czas TPS, i CV jako najlepsze DLC.

TPS fajne były te walki z mniejszą grawitacją. Ale to są gry, które się nie starzeją, a dziś patrząc na COD czy BF, które nie mają kampanii to Borderlandsy to dla mnie miła odskocznia od innych gier.

2 minuty temu, Square napisał:

Jak już to na TVHM (bo UVHM nie ma), i ogólnie to raczej polecałbym zrobić nową postać, bo TVHM służy tylko do powtórzenia Story.

A jeżeli się zdecydujesz na TVHM to najlepiej od razu na Mayhem którymś, to samo dodatki po przejściu Story.

Nie jestem wyjadaczem jak Ty w tej grze, ale jak teraz ograłem Flakiem to ten wyższy poziom mogę przejść inną postacią czy muszę Flakiem?

Ja się zawsze kręcę w tych trybach :)

Odnośnik do komentarza

TVHM jest dostępny tylko po przejściu gry tą konkretną postacią, każda kolejna postać (sejw) to potrzeba przejścia Normala. W BL3 ograniczyli chociaż ilość przejść potrzebną do wbicia maksymalnego poziomu, wystarczy skończyć grę raz i można wbijać dalej levele, a nie tak jak w BL2/TPS, że trzy razy na każdej postaci.

Mogliby zrobić aby zboostowana postać zaczynała po ukończeniu głównego wątku, ale niestety to skipuje tylko pierwsze mapy i zaczynasz na statku od 13 poziomu.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

:banderas::banderas::banderas:

 

Dzisiaj pykaliśmy przez 6 godzin, kurwa najlepsze Borderlandsy. Feeling strzelania, szybsze poruszanie się, wślizg, wspinaczka, kurwaaaa! Różnorodność broni, jezu, karabiny odpalane jak piła łańcuchowa, różne tryby ognia, możliwość używania dwóch Action Skilli jednocześnie, 4k/60 klatuń :banderas:Poprzednie Borderlandsy mnie nudziły po kilku godzinach, tutaj aż mnie ciągnie do grania.

 

A adaptacyjne triggery, to najlepsza nowinka tej generacji, pozdrawiam, wyższy poziom strzelania.

Odnośnik do komentarza

Da się, ale nie u wszystkich. Jak odpalisz mapę to z poziomu galaktyki wchodzisz w wyzwania i zmieniasz filtr na producentów. U niektórych jest pozycja z zabójstwami, jak masz ją odznaczoną to wiesz, że od tego producenta dostałeś maila, wtedy robisz dla pozostałych tylko. Ogólnie szybko to można zrobić dla wszystkich, ale proponuję zacząć od Atlasa i Vladofa.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Tak, tak, zacząłem sobie trackować samemu, został mi Vladof, Torgue i Hyperion jeszcze.

 

Jeszcze jedno pytanie - czy jak mam pasywkę ulepszoną na maksa i założę class mod, który dodaje jeszcze do tej pasywki punkty, to one jeszcze bardziej ją ulepszają?

 

Co za gra, najlepsze Borderlandsy, najlepszy looter shooter w jaki grałem. Kuleje tylko fabuła, ale nie po to w to gram. Pierwsze przejście gramy Moze - Zane, drugie polecimy Amara - FL4K.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...