Skocz do zawartości

eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.


pawelgr5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Godzinę temu, NemoKOF napisał:

Nie grałem w żadną ale messenger wygląda obleśnie. Mam nadzieję, że pomogłem.

 

Powiedział ten, co nadrabia zaległości i ostatnio ogrywał Undertale.

 

54 minuty temu, S_600 napisał:

Bliżej mi do fana Ninja Gaidenów niż do Meat Boya, więc wybór pada ma Messengera. Dzięki ;)

 

No i git, też miałem brać, ale przestraszyli mnie tą drugą gorszą połową gry, co niektórzy. Tak, Ryu z NG na Xa by poszatkował Bayo, Kratosa i innych razem wziętych :).

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, NemoKOF napisał:

Nie grałem w żadną ale messenger wygląda obleśnie. Mam nadzieję, że pomogłem.

YYYYYY no nie wygląda jak gufno, powiedziałbym, że wygląda bardzo dobrze, a co nietypowe im dalej tym lepiej pod tym względem. Sama gra też potrafi zaskoczyć i pokazuje, że indyki lepiej radzą sobie z prowadzeniem fabuły niż te wszystkie super, duper hiciorki z cinematik ikspirjens. Moim skromnym zdaniem trzeba ograć.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, NemoKOF napisał:

Nie grałem w żadną ale messenger wygląda obleśnie. Mam nadzieję, że pomogłem.

Co ty dajesz, pięknie wyglada. 

 

DluV5RnUwAA-6cd-noscale.jpg

 

The-Messenger-Boss-1024x576.jpg

jeszcze to przelączanie sie między 8 i 16 bit w locie :banderas: 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Kupujcie Hyper Light Driftera, jak nie graliscie.

 

Ja przeszedlem na PS4 ale kupilem jeszcez raz.

Ten OST.

Ta grafika.

Jedna z moich ulubionych indie-pikselowych gierek.

 

Jeszcze moze slowo napisze - gra ma swietny swiat, mocno rozne od siebie regiony, wiec widoczki sa naprawde spoko. Animacja jest przepiekna. Fabula jest jako taka - nie wiadomo do konca co sie stalo ze swiatem i staramy sie rozkminic. Bardziej wchodzi tu environmental story telling ala Dark Souls niz jakies cutscenki. 

 

Poziom trudnosci jest powyzej sredniej, ale jest przyjemnie. Platynowanie to czysty hardkor.

W swiecie ukrytych jest pelno sekretow, wiec sa nagrody z eksploracji.

 

System walki jest ok - jest szybko, sa ladowane ciosy, jakies combosy, mozna strzelac, rzucac bomby, laczyc uniki. Na Switcha sa jakies dodatkowe bronie, ktorych jeszcze nie sprawdzalem.

 

Ogolnie gra to perelka i szczerze polecam sprawdzic. Starczy na jakies 10h mysle.

Edytowane przez estel
  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 23.11.2018 o 08:24, S_600 napisał:

Bliżej mi do fana Ninja Gaidenów niż do Meat Boya, więc wybór pada ma Messengera. Dzięki ;)

 

Skusiłem się też na tego Messangera, początek jest taki se, pierwsze wrażenie podobne do SK, czyli nie spodziewam się niczego więcej, niż 8/10. No cóż, gram szósty raz w Celeste, zaczynam już b-sidey, moje pierwsze przejście było noobowe, a teraz będzie hardcorowe :). Nie sugeruj się SMB, co prawda nie grałem jeszcze, ale ograłem inną (podobną) grę tego studia, czyli TEINa, od którego Celeste jest lepsze pod każdym względem. Zacytuję urywek z recenzji, który dobrze oddaje klimat tej gry: „Są takie gry, przy których już pierwsze spędzone minuty rodzą w głowie myśl “oho, to będzie dobre” i nie inaczej jest z Celeste.”  I tak jest w rzeczywistości, gra nie tyle co jest dobra, a dla wszystkich. Pozdro.

 

Jeszcze kilka słów, odnośnie Messangera: graficznie jest ok jak na 8 bitów, muzycznie też, jedynie jest trochę za łatwo, a zwykli przeciwnicy na razie nie robią wrażenia, bo Ci więksi już tak.

Edytowane przez zdrowywariat
  • WTF 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Chyba pomyliliście tematy z tym Returns? Idźcie do wątku z TF, tam możecie porównywać. Ja tylko odniosłem się do tego, że jeśli komuś nie podobał się SMB, to żeby nie skreślał Celeste, które jest bardzo przystępne, na pewno inne. Moim zdaniem świetne, chyba przez zakres ruchów, bardzo logiczny. Czyli standardowo skok, do tego dash i wspinanie się ze staminą. Te dwa ostanie dodają grze dynamiki, bo trzeba szybko myśleć. No i design leveli robi robotę, który wykorzystuje umiejętności Madeline na wszystkie sposoby. A same miejscówki są inne graficznie, każda ma swój urok, styl i gameplay, dzięki rożnym mechanikom. Jeden to nawet mała, niemęcząca metrovidania. Poza tym jest coś fajnego w zdobywaniu szczytu.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, zdrowywariat napisał:

Idźcie do wątku z TF, tam możecie porównywać.

 

w temacie TF mamy porównywać Returns z Messengerem? Okeeej.

 

18 minut temu, zdrowywariat napisał:

Jeden to nawet mała, niemęcząca metrovidania.

 

Nie, nie jest. Wiele rzeczy napisałeś, ale to chyba najgłupsze co do tej pory powiedziałeś, Celeste metroidvanią XD 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Rayos napisał:

 

w temacie TF mamy porównywać Returns z Messengerem? Okeeej.

 

 

Nie, nie jest. Wiele rzeczy napisałeś, ale to chyba najgłupsze co do tej pory powiedziałeś, Celeste metroidvanią XD 

 

W piątym świecie można się troszkę pogubić, ale tylko troszkę, to miałem na myśli. Jest inny od pozostałych, podobnie jak szósty. Każdy ma coś innego do zaoferowania. Każdy wygląda inaczej, każdy dodaje nowe mechaniki, które występują tylko w tym świecie. Dlatego gra nie nudzi.

 

I skończcie z tym jechaniem Returns, bo przez waszą gadkę, ktoś komu nie podeszło TF, skreśli najlepszego DKya jaki kiedykolwiek powstał, który bardzo się różni od średniego TF.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...