Skocz do zawartości

eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.


pawelgr5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wybaczcie, że nie chce mi się wertować tematu ale mam dwa pytanka:

 

1. Zmieniać region można ile razy się chce ? Nie ma czegoś takiego jak przykładowo jedna zmiana na pół roku ?

2. Czy kartą Revoluta mogę płacić po zmianie regionu ? Jeżeli tak to czy da się tą kartą płacić w każdym regionie czy tylko np. w US ?

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Polecam grę Diggerman od grodziskiego studia Digital Melody. To Ci od Timbermana. Gra wciągająca i mająca syndrom "zagram ostatni raz i wyłączę", po czym mija kilka godzin :-)

 

Gra kosztuje grosze, ale jak komuś szkoda kasy to może pobrać wersję darmową na Androida/iOS.

 

Mi w wersji na Switcha udało się wskoczyć na 1. miejsce światowego rankingu online.

 

PXLOsUf.jpg

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, raven_raven napisał:

Mało tego, ITB wcale nie ma replayability na poziomie FTL. Jest to bardzo dobra gra, ale nie jest to ten sam poziom zmienności przy każdej rozgrywce jak w FTL. 

Chodziło mi o to, ze rozpoczynasz nowa rozgrywkę żeby odblokować medale i osiągnięcia dla każdego z teamów. Analogicznie w FTL robiło się to dla każdego ze statków. Nie wyraziłem się precyzyjnie.

 

Odnośnik do komentarza

No tak, mechanika rogue-lite czy jak to zwią jest, jak najbardziej. Nie ma jednak tylu zmieniających przebieg rozgrywki wydarzeń, nie ma też za bardzo jakichś wstawek fabularnych czy losowych eventów. Nie odmawiam gierce funu, żeby nie było, bo jest super. Niektórzy tylko te elementy budowania jakiejś opowieści w FTL i tą losowość lubili, tutaj tego za bardzo nie ma. 

Odnośnik do komentarza

Jestem dość pewien, że nie. Była przecena na iPadzie ostatnio.

 

 

 

Into the Breach ma jak dla mnie w sobie wiele uroku klasycznych japońskich turowych RPG-ów ze źródłami w latach 90., jak Front Mission (inspiracje są widoczne i nieukrywane) czy Fire Emblem, choć chyba jeszcze bardziej Advance Wars. Nie powiedziałbym, że to są dwa odmienne bieguny. Przejrzysta siatka, angażujące kombinacje wynikające z pozornie niewielu, ale ściśle kontrolowanych zmiennych, głównie w oparciu o pozycje; no i estetyka, roboty, piloty. Natomiast to jest gra z "samymi misjami" generowanymi losowo, nie ma w niej właściwie historii, która w grach Square-Enix jest tak istotna. Dlatego dla wielu osób będzie zupełnie inną grą. Walki też mają znacząco inny charakter.

 

 

 

 

Nintendo dzisiaj głośno mówi o obniżce (zazwyczaj o 1/3 ceny) swoich największych hitów do grupowej zabawy., jak Mario Kart, Splatoon czy też 1-2-Switch... czy Snipperclips, które jest już do kupienia od 50 zł. W miarę ciekawe.

 

Ale mniej się mówi np. o obniżce Lumines Remastered. Teraz nie 60, a 40 zł. (Swoją drogą, twórcy niedawno wyznali, że wersja na Switcha jest zdecydowanie najlepiej się sprzedającą. I cóż z tego, gdy to Sony daje Mizoguchiemu kasę na robienie gier nowszych...). Ogólnie jest dziś sporo obniżek, choć tych najlepszych gier (np. Iconoclasts) zazwyczaj tylko o 10-20%.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...