Skocz do zawartości

eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.


pawelgr5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No piękna promocja xd Co jak co ale jak kupię kiedyś jakąś cyfrę od Nintendo z ich cenami to będzie święto. Tylko pudełka. 

 

Kupiłem capcom beat 'em up bundle i jestem zadowolony chociaż to powinno kosztować 50 zł w normalnej cenie. No ale w tym gatunku posucha to się trzeba ratować tym co jest. Chociaż Capcom od zawsze dupki i nie dodali do tego Shadow over Mystara lub Tower of Doom. Gdyby te dwie gierki były w tym zestawie :xboss:

Odnośnik do komentarza

Witam.

Jestem świeżym nabywcą Switcha, dlatego mam pytanie odnośnie kupowania gier w eShop. Czy kupując gry w wersji cyfrowej są one przypisywane do mojego konta Nintendo tzn. czy jeśli jakąś grę odinstaluję to mogę ją ponownie pobrać? 

Przepraszam za tak proste pytania, ale jak wspomniałem jestem nowy w tym temacie dlatego proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, profesorKSW napisał:

Witam.

Jestem świeżym nabywcą Switcha, dlatego mam pytanie odnośnie kupowania gier w eShop. Czy kupując gry w wersji cyfrowej są one przypisywane do mojego konta Nintendo tzn. czy jeśli jakąś grę odinstaluję to mogę ją ponownie pobrać? 

Przepraszam za tak proste pytania, ale jak wspomniałem jestem nowy w tym temacie dlatego proszę o pomoc.

Tak, twoje zakupy są przypisywane do konta na którym je zakupiłeś.

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Starh napisał:

Te, które kupiłem na 3dsie również? W sensie jak brat kupił sobie 2dsa teraz to mógłby pobrać tamte gry?

 

Od 2 lat nie zaposiadam 3DS'a ale o ile pamiętam to wielkie g można było zrobić (czyt. na 3DS'ie drugiej osoby ściągnąć swój profil i pościągać gier aby ta osoba mogła grać etc.). Niehc ktoś kto posiada obecnie tego klocka mnie poprawi jeżeli się mylę.:dunno:

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Skoro nie ma za bardzo szans na nowe Advance Wars to moze jednak warto sie skusić:

 

http://www.nintendolife.com/reviews/switch-eshop/wargroove

 

 

" Extremely deep and diverse strategy gameplay, ridiculous amounts of replayability, and charming presentation all combine to make this one an easy recommendation to anybody looking for a deep and cerebral experience for their Switch. Advance Wars may only exist nowadays in our memories, but Wargroove stands as a worthy successor to the franchise; if Intelligent Systems does ever decide to revive its cult classic series, it’s going to have some stiff competition to contend with thanks to Chucklefish's efforts."

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...