Skocz do zawartości

eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.


pawelgr5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Całej listy w głowie nie mam bo switch zalewany jest gównem wyglądającym jak gry z androida ale tak na szybko dopisz sobie jeszcze (wszystko od firmy hamster):

 

Trylogia Sengoku

Ninja Combat

Top Hunter Cody and Cathy (no to nie taki klasyczny beat em up ale warto sprawdzić)

Mutation Nation

Robo Army

Double Dragon

Renegade

 

Oczywiście jak któryś z tytułów nic Ci nie mówi to zdecydowanie obczaj najpierw yt bo to mocne wszystko ma już swoje lata i różnie to trzyma poziom w 2018.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Rezoo7 napisał:

Ciekawe co nam Nintendo dzisiaj rzuci na BF w eshopie ?

Wczoraj była aktualizacja w Ameryce można wyrwać min. LEGO city za ok 32 zł.

 

Zawsze można przeskoczyć na inny region i przycebulić.

 

Co do europejskiej propozycji czarnego piątku to nie wiem jak Wy Panowie, ale w moim oczach to tak trochę średnio to wypada (przynajmniej porównując z USA). Czaiłem się na kilka indyków z wyższej półki cenowej, no ale nic co było na mojej liście nie załapało się na rabaty za wyjątkiem 1-2 tytułów. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Kinoji napisał:

Nie no jest lipa na całej linii. Myślałem, że w końcu wezmę Celeste na jakiejś promce, bo w stanach jest, a tu gunwo.

 

Ta gra jest warta 60e, to nie indyk na 8, czy niżej, jak większość. Poza tym gra jest bardzo przystępna, więc istnieje małe prawdopodobieństwo, że się nie spodoba. W przypadku słabszych, czy specyficznych indyków,  ryzyko wtopy pieniędzy w „niegraja” jest dużo większe. Ta gra ma w sobie diabła, porywa i wciąga w otchłań. Gry, które skończyłem więcej, niż raz, mogę policzyć na palcach dwóch rąk... i Celeste do nich należy. Może dla hardcorowych graczy to kolejny mniej lub bardziej wymagający szpil, mi natomiast gra rzucała co pomieszczenie wyzwanie: „a teraz też dasz radę”? Co ja nie dam! A że filling poruszania się postacią był niesamowity, tor przeszkód świetnie zaprojektowany, a psychodeliczna muzyka nie ustępowała nawet po zgonie, po którym zmartwychwstanie trwało mniej niż sekundę - dałem radę. Dałem radę, bo nic nie powodowało, żebym chciał wyjść (dosłownie) z gry. Nic nie nudziło, nic nie przerywało... transu.

 

Godzinę temu, MBeniek napisał:

Też się czaję na celeste. Była już w niezłej promocji na psn, ale jakoś sobie ubzdurałem, że chcę na znicza...

 

Robisz sobie krzywdę, tak jak Kinoji, że jeszcze w to nie grasz.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Po pierwsze, mam (aż nadto) w co grać, backlog jest spory, więc nie śpieszy mi się. Po drugie, ostatnio mało gier mnie wciąga na dłużej, nawet z tych co wydawałoby się, że trafiają w moje klimaty. Jakby jeszcze nintendo miało ogarnięte zwroty, tak jak steam, to ok, można próbować. Po trzecie, trochę mnie @ping przestraszył, że to nie jest dobra platformówka, ani nawet dobra gra :ninja: Chociaż nie wiem czy to nie był trolling z jego strony.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, MBeniek napisał:

Po pierwsze, mam (aż nadto) w co grać, backlog jest spory, więc nie śpieszy mi się. Po drugie, ostatnio mało gier mnie wciąga na dłużej, nawet z tych co wydawałoby się, że trafiają w moje klimaty. Jakby jeszcze nintendo miało ogarnięte zwroty, tak jak steam, to ok, można próbować. Po trzecie, trochę mnie @ping przestraszył, że to nie jest dobra platformówka, ani nawet dobra gra :ninja: Chociaż nie wiem czy to nie był trolling z jego strony.

 

Jeśli masz w co grać to ok, czekaj na promkę. Mnie też mało gier wciąga i nie tylko ostatnio. Kupiłem już około 20 indyków, ponad połowa wyleciała z karty pamięci, bo tylko zajmowała miejsce. A kto to jest ping? Hmm... gra platformowa głównie polega na skakaniu, a tu masz jeszcze wspinaczkę ze staminą i dash. Czyli platformer na 3 przyciski, w którym wchodzisz na ośmiotysięcznik, choć może się wydawać, że poruszamy się w prawo :).

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
49 minut temu, MBeniek napisał:

Po pierwsze, mam (aż nadto) w co grać, backlog jest spory, więc nie śpieszy mi się. Po drugie, ostatnio mało gier mnie wciąga na dłużej, nawet z tych co wydawałoby się, że trafiają w moje klimaty. Jakby jeszcze nintendo miało ogarnięte zwroty, tak jak steam, to ok, można próbować. Po trzecie, trochę mnie @ping przestraszył, że to nie jest dobra platformówka, ani nawet dobra gra :ninja: Chociaż nie wiem czy to nie był trolling z jego strony.

To był trolling, będziesz się bawił super, tak mówi @ragus i @bluber - a jak nie to zapraszam do mnie na jamę, pogramy na pegazusie.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, czego ludzie oczekiwali od Nintendo. Przecen jest sporo, w tym o 1/3 spadły ceny na Switchowe świętości - Zeldę, Mario, Xenoblade, Donkey Konga, a także Skyrima i FIFA. Black Friday to głównie święto handlu detalicznego, fizycznego, i nie widzę sensu żeby wydawcy indyków akurat teraz rywalizowali z Mario i Zeldą o uwagę tymi przecenami. Choć i tak jest trochę ciekawych.

 

 

 

Czytając te jęki na brak Celeste aż się zalogowałem na USA zobaczyć, ile jest tej obniżki. 20%. Ojej, te 4 dolary to faktycznie bariera żeby nie zagrać w tę grę. 

 

Na szczycie list sprzedaży w USA jest gra "Bouncy Bob". Średnia ocen to 4/10, ale kosztuje 14 centów mdr.

 

Ale obniżki do 30 dolarów za Dooma, Wolfensteina 2 czy Valkyrię 4 nawet zwróciły moją uwagę. W Europie są zupełnie inne "duże" gry przecenione, jeśli kogoś to interesuje.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...