Skocz do zawartości

eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.


pawelgr5

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam dylemat co do tego Diablo - 169 zł w cyfrze to nie w kij dmuchał, ale nie chcę wydać hajsu, żeby potem nie grać. W sumie mam Golf Story, Xenoblade (jeszcze nawet z folii nie wyjęte), Crasha do ogrania i Octopath do dokończenia. Kusi, ale wiem, że backlog jest ogromny, a i przez internet na razie raczej nie pogram... Chyba dam sobie tym razem spokój i poczekam na kolejną promocję. Jeśli będzie, na co mam nadzieję.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Godzinę temu, Rayos napisał:

Bier, gra warta pełnej ceny a co dopiero po zniżce :) singiel jest fenomenalny, nie gram inaczej a bawię się mega, strasznie wciąga  

Pomimo tego ze przechodziłem wcześniej na 360 i x1

No i skusił, nintendomaniaczek jeden! 144 zł z revolutem na ruskim eshopie to serio taniuchno. Aż musiałem pousuwać parę pierdół (w tym raka Fortnite i Paladinsów), żeby zrobić miejsce dla krula.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jest masa tych przecen, ale jakichś hitów nie ma. Najlepsza przeceniona wyraźnie gra to Shantae (nawet najnowsza część jest o klasę wyżej od Mummy Demastered, nawet jeśli uznać i je za niezłe za swoją cenę), i może Crypt of Necrodancer, jeśli ktoś w nie jeszcze jakimś cudem nie grał. 

 

Świetna cena to 20 zł za Cat Quest. Nic wielkiego, ale sympatyczna giereczka, lepsza niż wiele tych znacznie droższych. Zresztą ta gra częściej jest przeceniona niż nie, podobnie jak RE Revelations czy Broforce. Ogólnie nie widzę jakichś nowych ciekawych promocji.

 

 

 

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Grałem, bo nie pierwszy raz jest przeceniana. Za tę cenę spoko, nic wielkiego... Miło pograć. Faktycznie to jest straszna zżyna ze starych Zeld, ale przyznam, że po likwidacji konsol przenośnych i po Breath of the Wild naprawdę to wiele znaczy, że można pograć w zrzynę z Zeld z GameBoyów i SNES-a. Ma to swój urok. Nie chodzi mi o "nostalgię" czy coś, po prostu to są fajne gry, z poruszaniem opartym na kwadratach, prostotą, wszystko dzieje się szybko a nie powoli, itd. Technicznie jest średnio (te loadingi pomiędzy przesuwanymi ekranami), gra jakoś pięknem nie powala, ale ma urok. Ma fajne pomysły, jest utrzymana w luźnym, zabawnym tonie. 


Gris to nie jest mdr.

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Doszly nowe gierki do promocji. Kilka rzeczy wpadło mi w oko:

  1. Detention - to jest naprawde dobry klimatyczny koreanski horror. Mysle, ze za 25 zl nie jest zle. Moja partnerka w to grala na Steamie, wiec nie wiem jak wersja na Switcha
  2. Mario + Rabbids za 80 zl to dobra cena. Fajna gra, ale troche monotonna (ja odpadlem gdzies w 3 z 5 swiatow chyba)
  3. Cities Skyline - UNIKAC, z tego co pamietam port jest slabiutki
  4. Earthlock - ponoc fajna gra, devi wzieli feedback do serca i zrobili praktycznie remake, 50 zl to nie duzo. Gral ktos?
  5. Okami - wiadomo, zawsze i wszedzie, za(pipi)isty szpil
  6. Kona - to tez moja partnerka grala na PS4, bardzo jej sie podobalo, ponoc dobry klimat
  7. Wizard of Legend - tu moge polecic, fajny rouge like, pogralem gdzies z 15-20h zanim sie znudzilem
  8. Icey - ponoc fajny slasher, ale wydaje mi sie ze kiedys byl taniej
  9. Battle Chasers - ostatnio bylo na PS4 za 30 zl. Dodatkowo wersja na switcha ma dlugie loadingi. OSTROZNIE
  10. Battle Chef Brigade - bardzo fajny indyk, gra ma dwie fazy - gotowanie, ktore jest troche jak match-3 i slasher, gdy biegamy po planszy, rzucamy nozami, zabijamy potwory zeby pozyskac skladniki
  11. Thumper - wiadomo
  12. Mr Shifty - tu slyszalem pozytywne opinie ale sam nie sprawdzilem, jest mechanika zwolnienia czasu i teleportacji, one hit kill, szybki reset
  13. The bunker - dobre FMV, fajna historia, ciekawy twist
  14. Mom Hid My Game - na iOS jest za darmo
  15. This is the police - bardzo dobry symulator skorumpowanego komisarza policy, zarzadzanie surowcami, nigdy nie jest idealnie itd.
  16. Late Shift - dobre FMV, srednia historia, trzeba przejsc z 8 razy zeby zobaczyc wszystko
  17. Rise & Shine - ladnie wygladajacy 2d shooter, mozna sterowac pociskami
  18. Infernum - tu widzialem tylko jakies gameplaye bezposrednio od deva, wygladalo spoko, nie wiem jak chodzi na Switcha
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Cities Skylines aż takie złe na Switchu nie jest chyba. Inna sprawa, że cena wciąż wysoka, więc tak czy siak nie brałbym za te pieniądze.

 

The Banner Saga 1 jest przeceniona do 32 zł. The Banner Saga 2 do 48 zł. Obie razem kosztują 80 zł, tyle co każda z tych części z osobna normalnie. Myślę, że to też fajna okazja.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...