Skocz do zawartości

Sezon 7 [Winds Of Winter, A Dream of Spring (?) ]


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 459
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Chyba nigdy nie zrozumiem po co oglądać zwiastuny na coś na co już się czeka, co wiadomo, że będzie się oglądać? Tym bardziej w przypadku przedostatniego sezonu GoT, gdzie wiadomo, że będzie 'bigger, better, more badass'. Nie lepiej być zaskakiwanym podczas samego seansu? Po co sobie psuć niespodziankę? 

Edytowane przez MBeniek
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Zaje.bisty odcinek. Bardzo spokojny, ale kilka scen było przekozackich. Rozstawili pięknie pionki na szachownicy (i zauważcie, że każdy z monarchów ma chyba teraz swoją, nawet Daenerys). Praktycznie każda scena pięknie zrobiona, cieszę się z powrotu praktycznie każdego wątku.

 

Arya

 

rozrabiająca w Bliźniakach zamknęła wątek chłopaków w skórzanych czapkach elegancko. "When people ask you what happened here, tell them the North remembers. Tell them winter came for House Frey." No, a potem jeszcze spotkała Eda Sheerana :D

 

 

Bardzo podoba mi się wątek Ogara,

 

i to, że to on jako jedyny potrafi czytać z ognia. Cholera, człowiek, który przez całe życie panicznie bał się ognia, teraz może go jakoś wykorzystać. Nadal jest cynicznym skur.wysynem, ale jest świetny. Thoros i jego "kucyk" też XD

 

 

Aha, Jon

 

z ekipą będą musieli teraz udać się do Smoczej Skały po smocze szkło. Sęk w tym, że Danka już tam jest i będą musieli paktować. Więc w końcu się spotkają. Ciekawe.

 

 

Zobaczymy, jak to dalej wszystko się potoczy, ale może być naprawdę ciekawie. Dobre rozpoczęcie sezonu. Aha, i jak Eurona nie lubiłem jak się pojawił, tak dzisiejsza scena okazała się super. (pipi)y polaczek z wąsem i rubasznymi żartami. Widać, że szaleniec. Swój chłop.

 

Czekam na więcej.

Edytowane przez Szwed
Odnośnik do komentarza

ja mam takie luzne przemyslenia, nie dam w spoiler bo to tylko i wylacznie moje pomysly, ze ciekawie dla ostatnich dwoch sezonow byloby jakby Starkowie jednak przeszli na ciemna strone mocy. W przypadku Jaime swietnie obserwowalo sie przez sezony jego przemiane z ciemnej na jasna strone mocy. Fajnie byloby zobaczyc teraz cos podobnego w obozie rodziny, ktora przez caly serial/ksiazke rysowana jest jaka ta bardzo prawa i dobra - Sansie moglo odyebac po przygodach przezytych z Cersei, Joffreyem i Ramseyem, Arya jej skill i marzenie pomszczenia tez moglo w glowie namieszac i dwie laseczki by chcialy sie zemscic na calym Westeros

Odnośnik do komentarza

Jest spoko, aczkolwiek ja nie widzę najmniejszych szans na satysfakcjonujące domknięcie tej historii. Winter has cum zastąpiło winter is cumming i wszystko wskazuje na to, że to się zakończy po prostu napier/dalanką z lodowymi zombie.

Trochę śmieszne, jak do nikogo nie dotarły wieści o

śmierci Waltera, szczególnie że Arya po odwaleniu tego numeru z miesiąc, albo i dłużej, odpokutowywała w świątyni xd

 

Teraz wiadomo, że ta sielska atmosfera przy ognisku z rudym majkelem dżeksonem i jego kompanami jest tylko po to, żeby było jej przykro, jak będzie ich musiała wszystkich zaje/bać. 

 

Danka w końcu dopłynęła xd Aż dziwne, że postanowili pokazać to w 1. odcinku, ale zrobili z tego taką pompę i celebrę, że aż trochę śmiesznie to wypadło. No i teraz co, lord friendzone cały w strupach, śluzie i łuskach przyczołga się do Dragonstone bełkocząc "jlofju kalisi"? 

Odnośnik do komentarza

Jezu, nadal w tym serialu jest super sztampa. Wątek Samwella to naprawdę mem (piorunujące wieści o tym że w zamku nazywającym się dragonstone może być smocze szkło xddddd co za beka), postaci teleportujące się bez ładu i składu po królestwie (jorah xd). Dojazd Danki też taki jakiś bez polotu a Dorne to już chyba tylko będziemy znać ze słyszenia. Jedyna nadzieja w Północy i tym wielce hajpowanym konflikcie Jonasika z Sansą, bitwa Eurona z resztą Greyjoyów też może być ciekawa.

 

Ot, żadnych zmian od 4 sezonu. Pare odcinków pyerdolenia i siedzenia przez durnoty w scenariuszu do czasu wielkiej bitwy i finału cliffhangera.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

właśnie obejrzałem i ojenysiu :banderas:

 

btw co do Ogara

 

 

nikt nie domyślił się kim byli zmarli w opuszczonym domu i dlaczego Ogar tak się przejął ich śmiercią?

tego co pamiętam jakiś ojciec z córką ugościł Ogara i Arię, po czym Ogar im ukradł pieniądze czy tam żarcie i teraz okazało się, że przez to głodowali i się zabili :obama:

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Świetne, trzymające w napięciu wprowadzenie w kolejny sezon. Ogląda się to niczym film pełnometrażowy, a nie serial, tylko czas coś zbyt szybko leci i odcinek się kończy, zanim się zacznie. I znowu czekaj sobie człowieku cały tydzień. :frog:

Odnośnik do komentarza

Odcinek sredni na jeza. Troche bylo fajnych momentow (Jona i Sansa, Arya) i troche slabych (przeciagana ostatnia scena,  czy Sam, ktory jest kompletna porazka od kilku sezonow). No i

 

 

Ed Sheeran xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

 

scena, ktora mi kompletnie zniszczyla wczute.

 

Mam nadzieje, ze mloda Mormont (ta, ktora rzucila tekstem o kobietach na wojnie) bedzie mocno wyeksponowana w tym sezonie, bo jej postac jest przekozacka.

Odnośnik do komentarza

 

Trochę śmieszne, jak do nikogo nie dotarły wieści o

śmierci Waltera, szczególnie że Arya po odwaleniu tego numeru z miesiąc, albo i dłużej, odpokutowywała w świątyni xd

 

Jak nikt jak Lannisterowie o tym rozmawiają?

Chodziło mi o tych minionów z rodu Freyów

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.