Skocz do zawartości

The Surge


Czezare

Rekomendowane odpowiedzi

Jak jest dalej z tym questem Strangera?

Spoiler

W wyniku eksploracji Jericho trafiłem do północnej lokacji zwanej Bramka Bravo. Tuż przed tym zanim tam wlazłem dostałem info, że teraz jest najlepszy moment, abym oddał nieznajomemu tę zbroję A.I.D. Pomimo tego wszedłem do środka, pokręciłem się tam, ale Strangera nie znalazłem. Zreflektowałem się, że powinienem wrócić i dać mu tę zbroję. Wróciłem się w pobliże kanału na dole, dałem czego żądał po czym wróciłem do Bravo licząc, że i on się tam teraz pojawi. Nie pojawił się. Nigdzie go tam nie ma. Zyebałem coś, czy on się ujawni gdzie indziej i później?

 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Czezare napisał:

Jak jest dalej z tym questem Strangera?

  Ukryj zawartość

W wyniku eksploracji Jericho trafiłem do północnej lokacji zwanej Bramka Bravo. Tuż przed tym zanim tam wlazłem dostałem info, że teraz jest najlepszy moment, abym oddał nieznajomemu tę zbroję A.I.D. Pomimo tego wszedłem do środka, pokręciłem się tam, ale Strangera nie znalazłem. Zreflektowałem się, że powinienem wrócić i dać mu tę zbroję. Wróciłem się w pobliże kanału na dole, dałem czego żądał po czym wróciłem do Bravo licząc, że i on się tam teraz pojawi. Nie pojawił się. Nigdzie go tam nie ma. Zyebałem coś, czy on się ujawni gdzie indziej i później?

 

 

Spoiler

Spotkasz go w kolejnej lokacji, czyli w Dowództwie. Można go jednak przegapić, więc napiszę tylko tyle, że rozejrzyj się w miejscu, w którym zgarniesz hak, tzn. zanim zjedziesz po swojej pierwszej linie. ;)

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

No ciekawe kiedy do tego Dowództwa trafię;) Póki co męczę się z Kopaczem. Poskładał mnie już cztery razy. W ogóle to o ile sobie przypominam większość pokazów przedpremierowych była z lokacji Gideon`s Rock. Oglądałem je wszystkie i wówczas wydawała mi się prosta, żeby nie powiedzieć prostacka jeśli chodzi o architekturę. Oczywiście pomyliłem się straszliwie. Ile tam skrótów i wszelakich zakamarków!:obama:Genialna gra!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, rafal12322 napisał:

Ja z kolei mam pytanie o quest  Below Jericho

  Ukryj zawartość

Znalazłem trzy sztuki Anti-Nano Prototype eksplorując Undergroud i myślałem, że na tym się quest kończy a tu nawet nie ma progresu w queście hmm... Wróciłem do typa i on mi mówi, że to nie wszystko. Trzeba coś jeszcze znaleźć? 

 

 

Spoiler

Z tego co pamiętam to chyba ten gość powinien dać Ci uszkodzony implant, który trzeba aktywować przebiegając przez bramę (tę na dolę) i potem jeszcze raz trzeba z nim porozmawiać i to zakończy quest.

 

Odnośnik do komentarza

Dzięki, udało się ;) Ale kurde chyba gra mnie wyrolowała xD Pokonałem wszystkich Delver Echoes a acziwek Triplets nie wpadł :woot: Tzn wydaje mi się, że to byli wszyscy:

Spoiler

pierwszy ten z trzema fazami, drugi Delver Echo Alpha i trzeci Delver Echo Gamma.

Są jeszcze jacyś?

 

Edit:

Tak sprawdzam po necie i jednak jest jeszcze jeden ale to dopiero na późniejszym etapie ;)

Edytowane przez rafal12322
Odnośnik do komentarza

Właśnie się aktualizuje gierka na koksie. Waga: 2,91 GB. Sporo. Wiadomo co ten patch dodaje/odejmuje?

 

Przy okazji ważne pytanie odnośnie samej gry:

Spoiler

Zjechałem po linie do Centralnego Dowództwa A.I.D. Są tam dwuskrzydłowe dość duże wrota zamknięte impulsem EMP których dodatkowo strzeże dwóch leszczyków. Z łatwością ich wyłączyłem. Chcę wejść, ale się zawahałem, bo na drzwiach wyświetla się napis, że dotarłem do ważnego punktu opowieści, że jak wejdę to już nie będę mógł się wycofać. Krótka piłka: wchodzić czy nie wchodzić? Co stracę jeśli tam teraz wlezę?

 

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza

Szykuje się trochę nowej zawartości ;) 

https://steamcommunity.com/games/644830/announcements/detail/1574497350533800117

 

Chyba od dzisiaj ma być dostępna nowa broń w grze, w zasadzie to wczoraj dostałem w grze informację o DLC.  

 

Btw, czy u was też niektóre questy nijako się dublują? Dla przykładu Fool's Errand i Gone Missing mam zaliczone i wydaje mi się, że w zasadzie zrobiłem tam już wszystko a mimo to dwa identyczne questy są ze statusem in progress... Więc nie wiem czy to jakiś błąd, czy te questy faktycznie będą miały później kontynuację? 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, namoamo napisał:

@Czezare poprostu fabuła wpłynie na poboczne misje. Mnie tak zniknęły ze dwie..

A jakie jeśli można wiedzieć? Ja z tych co mam nie zrobiłem tylko jednej, bo mi się nie chce:Coolface: Chodzi o tagowanie sprejami we wszystkich dzielnicach. 

A co do rynku wtórnego to w jakim sensie? Wystawiłeś gdzieś i nikt nie chce?

 

Odnośnik do komentarza

Na tagowanie nie ma wpływu, sam tego jeszcze nie zrobiłem, nawet nie zacząłem...

Btw, ci bossowie w tej grze to hmm czym dalej tym coraz... łatwiej. Niektórzy mini-bossowie są trudniejsi do pokonania :P Właśnie stoczyłem "bój" z

Spoiler

Celeste

i przy odpowiednim parowaniu walka trwa kilka minut...

Edytowane przez rafal12322
Odnośnik do komentarza
A jakie jeśli można wiedzieć? Ja z tych co mam nie zrobiłem tylko jednej, bo mi się nie chce:Coolface: Chodzi o tagowanie sprejami we wszystkich dzielnicach. 
A co do rynku wtórnego to w jakim sensie? Wystawiłeś gdzieś i nikt nie chce?
 
Nie pamiętam już jakie, jedną w Gideonie z zebraniem trzech nagrań. Trzecie nagranie zdobyłem po pewnym "zdarzeniu" i już nie miałem komu odnieść..

Tak, wystawiłem na olx, jedyna oferta w Warszawie i zerowe zainteresowanie.
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, namoamo napisał:



Tak, wystawiłem na olx, jedyna oferta w Warszawie i zerowe zainteresowanie.

Gracze po prostu się nie znają i nie potrafią docenić dobrych gier, ot i cała prawda:/

 

Ze swojej strony polecam CEX. Może ceny nie najwyższe, ale kasiora natychmiast do ręki i bez marudzenia.

Odnośnik do komentarza
Spoiler

Jeśli chodzi o wersje Echo Alpha to kluczem do zwycięstwa jest parowanie, trzeba się trzymać jak najbliżej niego i w odpowiedniej chwili zareagować. Kilka takich perfekcyjnych parowań i po nim. Ten sam schemat działa z pierwszą wersją Kopacza. ;) Kopacz to imo jeden z lepszych bossów w grze, fakt pierwszym razem dał mi popalić ale to głównie z tego względu, że nie miałem opanowanego parowania więc robił ze ze mną co chciał. Później walka z nim to była czysta przyjemność.  

Btw, zauważyłem pewien "downgrade" w stosunku do jedynki jeśli chodzi o crafting i ulepszanie. W jedynce można było ulepszyć daną broń czy set od razu tworząc maksymalny dostępny, o ile posiadaliśmy materiały. Tutaj z każdym schematem trzeba przechodzić stopniowo przez każdy poziom aż do maksymalnego. Trochę to bywa uciążliwe :D 

Edytowane przez rafal12322
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, rafal12322 napisał:
  Pokaż ukrytą zawartość

Jeśli chodzi o wersje Echo Alpha to kluczem do zwycięstwa jest parowanie, trzeba się trzymać jak najbliżej niego i w odpowiedniej chwili zareagować. Kilka takich perfekcyjnych parowań i po nim. Ten sam schemat działa z pierwszą wersją Kopacza. ;) Kopacz to imo jeden z lepszych bossów w grze, fakt pierwszym razem dał mi popalić ale to głównie z tego względu, że nie miałem opanowanego parowania więc robił ze ze mną co chciał. Później walka z nim to była czysta przyjemność.  

Btw, zauważyłem pewien "downgrade" w stosunku do jedynki jeśli chodzi o crafting i ulepszanie. W jedynce można było ulepszyć daną broń czy set od razu tworząc maksymalny dostępny, o ile posiadaliśmy materiały. Tutaj z każdym schematem trzeba przechodzić stopniowo przez każdy poziom aż do maksymalnego. Trochę to bywa uciążliwe :D 

Ja mam teraz set Cerbera na sobie. Apgrejdowałem wszystko na pomarańczowo, tylko baniak oczko wyżej. Sądzę, że to rozwiązanie z dwójki jest lepsze. Rozwój jest stopniowy.

Teraz zawędrowałem do...

Spoiler

Katedry

Co tam się dzieje!:obama: Chyba najlepsza i najbardziej pokręcona lokacja w grze. Któraż to już z kolei?! Deck 13, jesteście niesamowici!

Mam już rzecz ciemna hak wznoszący i opadający. Warto się w związku z tym wrócić do wszystkich innych lokacji, bo otwiera się mnóstwo nowych możliwości eksploracji:fsg:

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś wie jak wywabić Echo Kopacza w pieczarze w Metrze? Raz już z nim tam walczyłem, ale będąc zbyt cienkim Bolkiem (zwalcował mnie natychmiast) odpuściłem. Teraz jestem już mocny, chciałbym go rozklepać, wchodzę do pieczary, a on się nie pojawia. WTF?    

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, rafal12322 napisał:

A tam przypadkiem nie trzeba podejść do tej skrzyni na środku areny? 

Wyeliminowany ;) 

Pytanie mam:

Spoiler

Ilu tych Delverów Echo w ogóle jest? Wyłączyłem dwóch tj jednego w Metrze, a drugiego w Jericho przy uwolnieniu tej parki. Jest gdzieś trzeci?Pytam, ponieważ po pierwsze jestem (chyba) tuż przed walką z fajnal bossem, a po drugie nie wpadło mi osiągnięcie za pokonanie wszystkich Kopaczy. Na pewno załatwiłem pierwszego Delvera w Gideon`s Rock, oraz Delver Echo Alpha i Delver Echo Gamma. Jest gdzieś Beta or smth? Próbowałem wyguglać temat i ni chu chu :/

 

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza
Spoiler

Trzeci jest w tym samym miejscu co Echo Alpha, to jest ta pierwsza wersja co w Gideo'n Rock.

 

Ja skopałem acziwka z dronami, nawet nie zdawałem sobie sprawy że z bossów też one wypadają i zabraknie mi dwóch... Trudno, trzeba się będzie postarać na ng+ ;)

Edytowane przez rafal12322
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, rafal12322 napisał:
  Pokaż ukrytą zawartość

Trzeci jest w tym samym miejscu co Echo Alpha, to jest ta pierwsza wersja co w Gideo'n Rock.

 

W międzyczasie zobaczyłem opis na true achievements. Tylko tam to jest napisane. W życiu bym się nie domyślił, że trzeba dwukrotnie podchodzić do tej samej skrzynki.

 

Tak w ogóle to przed momentem skończyłem tę znakomitą grę. Jutro napiszę coś więcej.

Odnośnik do komentarza

Ja chyba też jestem przy końcu, właśnie pokonałem

Spoiler

Goddess Helena

Znowu, podobnie jak z Cervantes'em nie udało mi się zdobyć broni, padł przedwcześnie xD Coś nie mam szczęścia do tych broni... Po tym bossie już jest bezpośrednia droga do finału, czy jeszcze coś będzie? Chciałbym załatwić jeszcze dwa acziwki zanim zobaczę napisy końcowe a pozostała reszta na ng+.

Edytowane przez rafal12322
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, rafal12322 napisał:
Ja chyba też jestem przy końcu, właśnie pokonałem
Spoiler
 

Goddess Helena

Znowu, podobnie jak z Cervantes'em nie udało mi się zdobyć broni, padł przedwcześnie xD Coś nie mam szczęścia do tych broni... Po tym bossie już jest bezpośrednia droga do finału, czy jeszcze coś będzie? Chciałbym załatwić jeszcze dwa acziwki zanim zobaczę napisy końcowe a pozostała reszta na ng+.

Nie za dużo, prawie koniec, ale jeszcze trochę grania przed Tobą.

Przy okazji pytanie: czy komukolwiek udało się podczas jednokrotnego przejścia wymaksować jakąś broń lub komplet egzoszkieletu? Wg mnie jest to niemożliwe, ale mogę się mylić.

Tak czy inaczej tak z ciekawości z marszu zacząłem NG+ i faktycznie w stosunku do jedynki to jest bułka z masłem. W zasadzie trudniejszy jest tylko fragment jak pojawiamy się w więziennej izolatce w samych gaciach. Ale od pierwszej stacji medycznej kiedy możemy się doposażyć we wszystko co mieliśmy to już luz. Sierżanta Garcię zarżnąłem jak świnię w trymiga, kiedy przy pierwszym podejściu stanowił dość trudne wyzwanie na początek...

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że da się wymaksować pancerz i broń podczas jednokrotnego przejścia gry i to całkiem szybko. Sam jeszcze tego nie zrobiłem ale jestem blisko. Dotarłem do stacji medycznej tuż chyba przed finałowym bossem (przynajmniej tak mi się wydaje) i tam są ci przeciwnicy którzy się "rozdwajają", z nich wypadają najlepsze materiały do upgrade.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...