Skocz do zawartości

The Surge


Czezare

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Tomek P. napisał:

Mam pytanie o the surge 2 na xbox one x. Tryb gry jakość. Czy u Was, też jest takie mleko? Jak oglądam screeny lub filmy z tej gry to obraz jest jak żyleta. Z innymi grami nie mam takiego problemu. Gears czy forza wyglądają ok.

Zacznijmy od tego jak można grać w taką grę z ustawieniami jakość a nie wydajność... Jak tu się klatki liczą. A co do pytania to w wielu miejscach w sieci piszą że graficznie za dobrze z grą nie jest. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
12 minut temu, genjuro napisał:

To czlowiek z takim niebieskim dwurecznym toporem z pradu. Jak mu sie zjedzie troche hp to wzywa robota paxa

Aha, to Black Cerberus. Myślałem, że o jakimś bossie z dwójki mówisz:D

 

Za bardzo nie pamiętam, bo grałem w to lata lateczne temu, ale...

Spoiler

Z tego co pamiętam to jak przejdzie do drugiej najtrudniejszej fazy tj PAX-a to trzeba się starać ustawić w rogu, aby za plecami mieć zbiorniki mocy (świecą się na czerwono). Trzeba sprowokować strzał z rakiety PAX-a i uskoczyć, aby rakieta trafiła w te zbiorniki. Jak zostaną one zniszczone to klient nie będzie się mógł dzięki nim leczyć.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Za 20zl to grzech nie zagrac. Gra jest bardzo dobra, satysfakcjonujaca walka i swietna eksploracja poziomow ktora moze smialo konkurowac z soulsami, nawet bym powiedzial ze sposrod wszystkich soulslikeow ta gra ma najlepsze skroty miedzy lokacjami. Poziom trudnosci nie jest az tak wysoki, bossowie bez szalenstw.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tylko z tymi skrótami to taki problem, że to głównie poplątane, podobne do siebie szyby, które się ogarnia jako tako jak się aktywnie z danej miejscówki korzysta, ale pójdziesz gdzieś indziej na dłużej i wrócisz to masz tych skrótów naotwierane i ciężko z ogarnięciem gdzie i którędy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gierka skończona chociaż za połową gry wywaliła mi błąd, który usunął zapisy, ale na drugi dzień doszedłem tam w kilka godzin. 

Warto zagrać na Pro gdzie gra trzyma betonowe 60 fps. Grało się przyjemnie, park DLC trochę mi wynagrodził mało różnorodne lokacje, ale nie ma co stękać  bo gra jest miodna i przemyślana. Dla mnie Surge > Nioh,  w tego drugiego pograłem trochę i więcej do tego ciemnego świata raczej nie wrócę.

Teraz tylko czekać na Surge 2 complete edition z DLC.

Edytowane przez Pure Bladestone
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Niesamowicie dobry klon soulsów. Podpisuję się pod postem Czezare. Otwierane skróty są naprawdę super przemyślane i nie marnuje się czasu na chodzenie po odwiedzonych lokacjach. Nie podoba mi sie za bardzo blokowanie w tej grze, bo timing jest jakiś dziwny, chociaz i tak gram w ten sposob, bo nie bede skakal po mapie jak jakis noob c'nie. Bedzie jescze jakis heavy armor po gideons rock? Teraz uzywam aid gear, ktory daje impact do hammera.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.