Skocz do zawartości

The Surge


Czezare

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat questline Jo udalo mi sie zrobic na dwa rozne sposoby, ale niestety schrzanilem inna rzecz w watku z Irina i lece wlasnie trzecie przejscie. Paradoksalnie ciesze sie z tych dodatkowych przejsc na ng+ i ng++ bo im wiecej czasu w grze tym wiecej frajdy sprawiala. No i duzy plus dla poziomow - w kolejnych przejsciach to poczucie zagubienia, ktore mialem na poczatku zniknelo. Doskonale czulem sie na mapie, otwierajac kolejne skroty i doskonale wiedzac gdzie sie znajduje i dokad sie wlasnie przedostaje :)

Odnośnik do komentarza

https://www.youtube.com/watch?time_continue=26&v=khr4DMxWAq8

 

Gdyby tegoroczny Call Of Duty; Modern Warfare i The Surge 2 wychodziły w jednym dniu to CoD-a bym olał bez mrugnięcia okiem, a bez wahania wziąłbym kontynuację The Surge. To chyba najbardziej dobitnie świadczy jak jestem na tę gierkę nagrzany :banderas:

Odnośnik do komentarza
Troche dziwne, ze juz ogloszona data premiery, w dodatku tak szybko, a jedyne, co pokazali z gry, to gameplay sprzed kilka moesiecy w jakims lesie. 
Bo tak właśnie promuje się gry, walcując bez opamiętania jeden, góra dwa fragmenty lokacji z całej gry. Zero zaskoczenia. Chciałbyś, żeby Ci końcową walkę z ostatnim bossem pokazali wraz z listą płac?
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dla narzekających na brak gameplayu - świeżutki gameplay z komentarzem developera:
 


Ciekawostką są online'owe graffiti, które wzorem wiadomości w Soulsach, można zostawiać na ścianach, żeby podpowiadać coś innym graczom.
Miejski setting jest interesujący, a po tym, jak podobała mi się jedynka, dwójeczka to zakup premierowy.

Edytowane przez Wredny
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja tam nie narzekam, bo mam w co grać, a odłożoną kasę ostatnio wydaję na akcesoria - kupiłem zewnętrzny dysk twardy, a teraz ładowarka do padów by się przydała, bo nagle te dwa biedne wejścia USB w PS4 okazały się niewystarczające.

Słuchawki nowe też by się przydały... 

Także ogólnie podoba mi się ta chwilowa posucha na rynku, bo jest szansa zregenerować finanse przed jesiennym wysypem gierek (bo jeszcze Jedi Fallen Order, Doom Eternal i Death Stranding oprócz The Surge 2).

Odnośnik do komentarza

Wracając jeszcze do tego filmiku z nowym gameplayem chciałbym jeszcze zwrócić uwagę, że twórcy prawdopodobnie jeszcze bardziej dopieścili swój engine graficzny. W jedynkę grałem na prosiaku i doprawdy wizualiom ciężko było cokolwiek zarzucić. Ten nowy fragment rozgrywki też prawdopodobnie pokazywany jest na prosięciu. Tym większy moje zaskoczenie i podziw ile jeszcze Deck 13 wycisnął dodatkowo z tego przecież nie najnowszego już sprzętu:obama: Jeszcze jedna sprawa. Kiedy prezentowali ten ograny do mata pierwszy gameplay w otwartych przestrzeniach miałem obawy co do największej IMO zalety jedynki tj konstrukcji leveli. Spodziewałem się, że będzie co prawda przestrzennie, ale o wiele prościej, mniej zawile. Ten nowy gameplay bardzo mnie uspokoił pod tym względem. Zapewne będzie mnóstwo kluczenia, sporo zaskakujących przejścióweczek i skróciczków, które tak polubiłem w jedynce. Za prawdę powiadam: We wrześniu będę ogrywał tylko dwie gry. Na początku oczywiście Dżirsy 5, ale jak już tylko The Surge 2 wyjdzie to Gyrosy natychmiast porzucę jak starszawi faceci zwykli porzucać swoje przekwitające partnerki na rzecz młodych ponętnych dzierlatek:banderas:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Miałem okazję pograć chwilę w triala The Surge na PC i rzeczywiście bardzo to przyjemne, i co ostatnio nieczęsto się zdarza, zaostrzyło mój apetyt na więcej. Także pewnie skorzystam z promki i zakupię - tylko pytanie czy warto dopłacać dla tych kilku DLC?

 

A materiały z dwójki wyglądają świetnie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Bardzo fajna gra, wbiłem platynę, czekam na kontynuację.

 

Co sequel powinien mieć aby stał się bardziej rozpoznawalny i sięgnął poziomu soulsów: dużo więcej bossów, tak co najmniej z 10; większe, bardziej otwarte lokacje - te w jedynce były głównie gdzieś w zamkniętych ciasnych i ciemnych kompleksach; lepsza architektura poziomów aby uniknąć tych identycznych tuneli serwisowych gdzie brakło wizji na lepsze łączenie pomieszczeń. No i może trochę więcej przeciwników nie będących ludzkimi, ewentualnie jakieś technomutacje zwierzęce czy roślinne. Poza tym jest super :)

Odnośnik do komentarza

Hej

Mam pytanko odnośnie questa związanego z Irina Beckett. Co się stało z dwoma ochroniarzami znajdującymi się nieopodal niej? Pamiętam jak grałem 2 lata temu na PS4 to oni stali tam przy stacji metra i można było z nimi zawalczyć. Niedawno kupiłem The Surge na pc z chęci przypomnienia przed premierą dwójki i zagrania w dodatki w które jeszcze nie grałem i mam problem z tym questem. Zabiłem już dwóch strażników znajdujących się blisko stacji a kompletnie wtedy zapomniałem o tym queście i o tym że to są mini-bossowie którzy się nie respawnują... No i teraz nie wiem skąd wziąć dla niej Mg Negotiator.... Jeśli dam jej inną broń to ruszę quest do przodu czy już będzie stracony? Poprzednim razem nie próbowałem tej opcji więc nie wiem co się stanie. 

Odnośnik do komentarza

No właśnie jak grałem na konsoli to też nie miałem z tym problemu, zdobyłem nawet cały set MG Gorgon a tutaj ewidentnie coś się pozmieniało... Wiem, że później spotyka się więcej tych gości ale nie wiem czy przypadkiem jak ruszę dalej nie dając jej teraz tej lagi nie zepsuję questa... Ale trudno, nie będę tkwił w jednym miejscu, najwyżej zrobię go na ng+.

Odnośnik do komentarza

Druga para jest, zaczynajac od miejsca gdzie spotykasz Irenkę: wbiegasz z powrotem po schodach, skręcasz w prawo, jesteś w pomieszczeniu z tym trzynogim robocikiem, wybiegasz po prawej, skręcasz w lewo, przed sobą kolejnego robocika i schody z jego prawej. Na szczycie pomieszczenie z 4 typami w Scarabach i ciut dalej dwóch strażników.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 17.09.2019 o 16:11, Wredny napisał:

@Czezare - jest lista trofeów :lapka:
Podobne do tych z jedynki, za początek w NG+, za zabicie kilku bossów bronią z nich wypadającą, za zabicie bossa, będąc w posiadaniu wiekszej ilości scrapa...
Będzie zabawa :fsg:
https://psnprofiles.com/trophies/9667-the-surge-2

Ja w zasadzie nie przywiązuję jakiejś wielkiej wagi do zdobywania acziwsmętów, co wszak nie zmienia faktu, że będę napierał w The Surge 2 jak opętany!:banderas:

PS: jeszcze "tylko" 5 dni! :obama:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...