Skocz do zawartości

Call of Duty: WWII


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Uda się z pewnością XDDD

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XD

Z Battlefieldem się jakoś udało. 

 

A Battlefield był chu.jówką od 2007 roku? 3 i 4 były średnie, a reszta to niesamowite strzelaniny online.

 

No szczególnie Hardline. xD 

 

Battlefield był do dupy od czasów BC2 i po 6 latach udało im się coś dobrego. W przypadku coda może też się uda. 

 

A CoD się zepsuł po MW3. Poprzednie części były dobre, szczególnie Black Ops czy World at War. 

Odnośnik do komentarza

Grałem w betę, a potem trochę w singla i multi (chyba, już nie pamiętam) na XO. Niezbyt przypadło mi do gustu, ale pewnie dam drugą szansę na PS4 całkiem niedługo. Po patchach to może być inna gra. 

Ta gra od początku była dobra. Po patchach to BF4 się zrobił normalny. A tutaj masz granie jak cholera, w epoce innej niż wszystkie. Jak będziesz grał na PS4, to zapraszam na imprezę :cool:

Odnośnik do komentarza

Ej ale Rozi serio, o co Tobie chodzi ? Nic jeszcze nie pokazali z tej gry, a Ty hejcisz już niesamowicie. Ja rozumiem, że nie przepadasz za serią kompletnie, ale jest wiele osób dla których cody oprócz paru ostatnich części z akcją osadzoną w przyszłości to nadal świetne gry.

 

Jestem w stanie się założyć, że cod pod względem singla zgniecie battlefielda 1, a oprócz tego będzie miał pewnie jakiś fajny tryb do grania w coopie. Co do multi to już zależy kto co lubi, ja od czasów mw1 zakochałem się w takiej formule grania wieloosobowego i od 2007 do teraz bawiłem się przy każdej części naprawdę nieźle pomijając infinite warfare.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ej Janush serio, spałeś po kamieniem ostatnie 10 lat? Od MW są jakieś dobre gry z tej serii? Te śmiecie paskudne muszą się chwytać czasów najlepszych gier z ich serii (COD i COD 2 w moim sertzu od zawsze; multi na programowaniu strukturalnym w technikum klasyką gatunku), bo się poślizgnęli na mydle tego szajsu ostatniego. 

Odnośnik do komentarza

Przecież Black klOps to były wymiociny. Potem już nie tykałem serii. MW2 jeszcze nawet znośne było, no i miało Coop fajny.

 

Jeśli jakiegokolwiek CoDa (prócz pierwszego MW, wiadomo, świeżość) należy szanować, to właśnie Black Opsa. Tryb zombie i solidna fabularnie kampania, więcej mi nie było trzeba.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

@Rozi

Infinite Warfare - fajny single player i zombies, słabe multi

 

Black Ops 3 - bardzo przyjemne multi chociaż troszkę bolały mnie te kolorowe skiny, taki sobie singiel (za mało filmowy) i kiepskie zombies

 

Advanced Warfare - bardzo fajny singiel, najgorsze w serii zombies i multi, które początkowo wprowadzało powiew świeżości, ale po 50 godzinach grania człowiek chciał powrotu do "boots on the ground" w nowej części

 

Ghosts - singiel z tego co kojarzę był tylko okej, multi mocno ucierpiało z powodu bardzo małej ilości życia postaci, ale za to tryb do grania w coopie extinction bardzo mi przypadł do gustu i chętnie bym zobaczył jego kontynuację

 

Black Ops 2 i MW3 już tak sobie pamiętam, ale wiem, że grało mi się przyjemnie, a wszystkie poprzednie części przed Modern Warfare 3 to były dla mnie ultra sztosy (szczegolnie Black Ops 1 i Modern Warfare 1) i coś do czego mam nadzieję powrócimy wraz z CoD:WW2.

Odnośnik do komentarza

Grałem w betę, a potem trochę w singla i multi (chyba, już nie pamiętam) na XO. Niezbyt przypadło mi do gustu, ale pewnie dam drugą szansę na PS4 całkiem niedługo. Po patchach to może być inna gra. 

 

Podobne odczucia, gralem w bete i ea access. Ostatni dobry BF dla mnie to wciaz BC2.

 

A co do CoDa... zobaczymy, jesli nie bedzie smiesznych kamuflazy, lootboxow i innych gowien to kto wie, jest szansa ze pierwszy raz od lat kupie na premiere.

Odnośnik do komentarza

 

Grałem w betę, a potem trochę w singla i multi (chyba, już nie pamiętam) na XO. Niezbyt przypadło mi do gustu, ale pewnie dam drugą szansę na PS4 całkiem niedługo. Po patchach to może być inna gra. 

 

Podobne odczucia, gralem w bete i ea access. Ostatni dobry BF dla mnie to wciaz BC2.

 

A co do CoDa... zobaczymy, jesli nie bedzie smiesznych kamuflazy, lootboxow i innych gowien to kto wie, jest szansa ze pierwszy raz od lat kupie na premiere.

 

Beta była słaba. Full to już zupełnie inna historia.  Sam kupię ją ponownie za jakiś czas, Tym razem na PS4. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...