Skocz do zawartości

Call of Duty: WWII


Rekomendowane odpowiedzi

Trailer źle nie wygląda tylko, że bije od niego masa składanych elementów. Takie połączenie wszystkiego co najlepsze: D-Day, Szeregowiec Ryan, Kompania Braci, WWII, "skrypty, skrypty, wybuchy, Michael Bay", powrót do korzeni... I nie ma takiego świeżego kopnięcia jak przy trailerze BF1.

Wygląda to trochę jakby Activision obudziło się i zrozumiało co się dzieje u konkurencji. Nagle okazało się, że ludzie mają dość laserów, skakania z jetpackiem czy łażenia po ścianach, a powrót do wielkich wojen jest sensowny. No i musiała to być druga Wojna Światowa. Pierwszą zrobiło EA, Wojna w Korei pewnie nikogo, a Wietnam to amerykański wstyd. Reszta znanych wojen to albo zamierzchła przeszłość albo już współczesne konflikty. No i 2WŚ to multum możliwości od uzbrojenia po mapy. 

W ostatniego CoDa grałem gdy jeszcze był o 2WŚ, lądowanie w Normandii zaliczyłem też przy Medal of Honor, a sam chciałbym zagrać w rebooty pierwszych dwóch MoH-ów. 

Poczekam z fascynacjami na gameplay ale pewnie zagram grubo po premierze (pewnie lata) zwłaszcza, że wciąż nie mam BF1.

Odnośnik do komentarza

Trailer BF1 lepszy zdecydowanie, ale co z tego skoro singlowo ta seria to parująca kupa już od Battlefield 3. No dobra, BF1 miało parę fajnych momentów, ale im dalej w las tym gorzej.

 

A w COD-y zawsze jakoś grało mi się w miarę przyzwoicie - ot względnie przyjemny w małych dawkach akcyjniak produkcyjniak do szybkiego zapomnienia. I tego spodziewam się także po najnowszej części.

Edytowane przez Cedric
Odnośnik do komentarza

Kupno w dniu premiery obowiązkowe. Nic tu więcej pisać nie trzeba. Kolejny CoD, tyle że wraca do korzeni. I o to właśnie chodziło. Trailer przypomniał mi Medal of Honor Frontline, ależ to była gra na początku ery ps2 :D

 

CoDa kupuje się dla multi, i tym razem spoko że w końcu nie będzie biegania po ścianach i latania po sufitach. Liczę na grywalność podobną do pierwszego czy drugiego MW.

Odnośnik do komentarza

Dla singla kupię, jeszcze jak się okaże,że multi będzie w miarę ok to i i pofraguje się z ludkami. Wrzucili remaster MW1 to teraz mogliby wrzucić podobny z CoD1 :D Ofc w grę nie wchodzi żaden zakup day one aż tak się nie upodlę. Po roku za grosze się wyrwie i ogra tego 5godzinnego singla :D

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Za kontynuację Brothers in Arms dałbym wiele, no ale na to szanse są pewnie zerowe więc nie będę wybrzydzał i zadowolę się CoDem. Ja tam się nie spodziewałem rewolucji czy jakichś zmian to ciągle ten sam CoD z tymi samymi pomysłami na skrypty i prowadzenie akcji jakie pamiętamy od pierwszych części. Jeśli ktoś się spodziewa zmian po tym growym dinozaurze to musi być naiwny.

Odnośnik do komentarza

Miałem chyba dzisiaj pomroczność jasną, albowiem coś mi się ubzdurało, że podczas tej pierwszej prezentacji zająkną się chociaż o Multi :facepalmz:  Poniewczasie przypomniałem sobie, że reveal będzie dotyczył li tylko Singla, który mnie absolutnie wcale.

Trailer jest bo być musi. Bum bum bum a la CoD. Ja teraz czekam do E3 bo mnie interesuje tylko i wyłącznie tryb wieloosobowy. Zachodzę w głowę jak developer i wydawca "załatwią" sprawę mikrotransakcji, bo to że one będą jest pewniejsze od śmierci i podatków. Jeśli będzie to co niektórzy piszą tj różowy Gewehr, seledynowy Tommygun czy fioletowy Garand w pomarańczowe ciapki to będzie chuynia z grzybnią :facepalmz:

Tak czy inaczej byle do E3, a tymczasem w temacie CoD WWII zapadam w sen zimowy do czerwca...

Odnośnik do komentarza

W sumie to ja się nie dziwie takiemu Acti, bo nawet nie muszą pchać żadnych pomysłów czy idei o "rewolucje" w te wszystkie studia pracujące nad codami. To się cały czas sprzedaje i będzie sprzedawało.Ghosts czy Infinity Warfare dobitnie pokazało, że nawet przy koszmarnym pr motłoch łyknie wszystko i to z apetytem. Nowy silnik, nowe pomysły, powiew świeżości? Po co im to?

 

Gdybyśmy w tym roku dostali kolejny epizod z laserkami i innymi egzoszkieletami, argument "fani płaczą o powrót do 2WŚ" znowu poleciałby kantem do du.py i nikt by się nawet nie potknął w drodze do empika. Co tu dużo mówić, przecież za rok może tak właśnie być.

Odnośnik do komentarza

Za kontynuację Brothers in Arms dałbym wiele, no ale na to szanse są pewnie zerowe więc nie będę wybrzydzał i zadowolę się CoDem. Ja tam się nie spodziewałem rewolucji czy jakichś zmian to ciągle ten sam CoD z tymi samymi pomysłami na skrypty i prowadzenie akcji jakie pamiętamy od pierwszych części. Jeśli ktoś się spodziewa zmian po tym growym dinozaurze to musi być naiwny.

 

Kocham Brothers in Arms, przeszedłem wszystkie części po kilka razy, ale jeśli kontynuacja miałaby być humorystyczną strzelanką jaką miało być Furious 4, to dobrze że jej nie ma.

Odnośnik do komentarza

przecież ten projekt dawno skasowano Cor 

 

a mówiąc o kontynuacji Brothers in Arms chyba każdy ma na myśli zakończenie przygód kompani Bakera i ofensywę Niemców w Ardenach. Swoją drogą nie przekreślałbym bym tego sequela bo pracownicy Gearbox od czasu do czasu wspominają że historia Bakera jeszcze sie nie zakończyła

Odnośnik do komentarza

No kilku ich tam przecież było walczących w europie, Dice zrobiło im dobrze dając czarnego na okładkę? Wiecznie im mało...

A tak na serio, przecież oni tylko czekają na te największe premiery by móc się dosadzić że czarnego na trailerze nie ma. Generalnie branża powinna ich olewać i tylko z politowaniem się uśmiechać, a ich recki w ramach sankcji nie powinny trafiac na metacritic,

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...