Skocz do zawartości

Call of Duty: WWII


Rekomendowane odpowiedzi

Zagraj w BF1, powrót do MIODNOŚCI BC2.

3CFcHZU.gif

Wez nie obrazaj BC2. BF1 wcale nie jest powrotem do miodnosci BC2.

 

Grałem w betę, a potem trochę w singla i multi (chyba, już nie pamiętam) na XO. Niezbyt przypadło mi do gustu, ale pewnie dam drugą szansę na PS4 całkiem niedługo. Po patchach to może być inna gra. 

Nie jest.

 

 

Ja osobiscie czekam na cod ww2 bo te latanie w ostatnich cod bylo mega slabe. Plus potrzebuje jakiego luznego fps gdzie mozna latac na pale. Mam tylko nadzieje,ze nie zrobia z tej gry p2w jak z remastera mw. 

Edytowane przez Wolfie_
Odnośnik do komentarza

Na CoDa od lat wylewane jest wiadro szamba, po premierze. Nie analizuję tabelek, ale podejrzewam, że z części na część odbija się to na sprzedaży. Grałem i kochałem wszystkie części, do Black Ops.  MW3 i BO 2, to już była taka spyerdolina, że powiedziałem dość. Olałem Ghost, ale  Advanced Warfare dostałem gratis przy zakupie Xbox One.  I o dziwo singiel był świetny, miał w sobie ten Codowy klimat i dreszczyk,   dlatego wierzę, że Sladgehummer Games znowu zrobią to dobrze. 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Na CoDa od lat wylewane jest wiadro szamba, po premierze. Nie analizuję tabelek, ale podejrzewam, że z części na część odbija się to na sprzedaży. 

Nie odbija się. Pomimo tego, że ostatni CoD był najbardziej hejtowaną grą w historii gejmingu to i tak sprzedała sie i wciąż sprzedaje fenomenalnie.Tyle miesięcy po premierze, a wciąż nie wypadła z pierwszej dziesiątki najlepiej opylających się gier.

Na wieść o tym że jednak będzie II WŚ podjara spadła u mnie niemal do zera po raz pierwszy od samego początku serii tj CoD 1. Jak znam siebie do pewnie kupię, ale z nosem na kwintę. Beta przeważy. Będzie to samo co w WaW tylko w lepszej oprawie to olewam...

Odnośnik do komentarza

No takie odświeżone COD 2 jako bonus to byłoby coś.

A kiedy ostatnio grałeś/ widziałeś drugą część? W swoich czasach, był to rewelacyjny FPS. Dzisiaj jest już dość archaiczny i nowe szmatki tego nie zmienią.  Z resztą wiadomo już, że w CoD WWII tak samo, jak w CoD2 będzie lądowanie w Normandii. Remasterować i jednocześnie pokazać, to samo w nowej części, nie ma większego sensu.

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

 

No takie odświeżone COD 2 jako bonus to byłoby coś.

A kiedy ostatnio grałeś/ widziałeś drugą część? W swoich czasach, był to rewelacyjny FPS. Dzisiaj jest już dość archaiczny i nowe szmatki tego nie zmienią.  Z resztą wiadomo już, że w CoD WWII tak samo, jak w CoD2 będzie lądowanie w Normandii. Remasterować i jednocześnie pokazać, to samo w nowej części, nie ma większego sensu.

 

 

Aha, archaiczny, bo nie ma QTE i filmowej narracji? Przecież gameplayowo nic się nie zmieniło przez te lata.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...