Skocz do zawartości

Call of Duty: WWII


Rekomendowane odpowiedzi

Raczej norma.

 

Mnie bardziej interesuje czy beda kolorowe kamuflaze, rozowe bronie, cod pointsy i kolimatory do garanda w lootboxach. Bo jesli beda to chuy im w dupe.

 

Supply Drops beda na 100%. Acti ma z tego niezly biznes i naciskaja tworcow, zeby wrzucali coraz to wiecej nowego contentu.

 

Cos kiedys slyszalem, ze Acti zarobilo wiecej z mikrotransakcji niz ze sprzedazy Black Ops 3, Advanced Warfare i Infinite Warfare. 

Odnośnik do komentarza

Dawno nie oglądałem tak przewidywalnej zapowiedzi, zobaczyliśmy wszystko to co chcieliśmy zobaczyć

 

wygląda i rusza się to jak stare dobre (?) Call of Duty. Próżno tu szukać jakieś nowej jakości , ale jeżeli ktoś ktoś (tak jak Ja) tęskni za II Wojną Światową to z pewnością prędzej czy później dla kampanii 

Multiplayer olewam kompletnie, odbiłem się od niego jakieś 10 lat temu, a z tego co słyszałem z każdą kolejną częścią nasilenie elementów które dla mnie czyniły grę niegrywalną coraz bardziej rosło 

Odnośnik do komentarza

Nie no spoko ale zobacz jak zostało przyjęte BF1 a to też BF a jak nowy COD WW2 trailer. Niebo a ziemia

 

Pamiętam jak pojawił się dłuzszy zwiastun BF1 co to był za sztos, muzyka, klimat i ile razy się go oglądało a tutaj? Wystarczyło raz

Edytowane przez Wesker
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jednak po tylu latach codów w przyszłości moim pierwszym wrażeniem było, że wygląda bardziej jak mod niż pełnoprawna część.

 

 

Masa znajomych skryptów, elmentów (np. działko p-lotnicze). Słabo.

 

 

No takiego badziewia to się nie spodziewałem. Znów styl cod, biegiem, strzałem masa zwolnionych temp i American soldier. Kurna co za g..owno

:yao::reggie::ragus:

No ja nie wiem czego wy się spodziewaliście po CoD.

Odnośnik do komentarza

Gardzi stylem CoDa, ale avatarek z CoDa to ma :notsure:

 

Dla mnie na chwile obecna OK, jestem zainteresowany.

Avatar Ghosta a to, że wystąpił w MW2, które podobało mi się (nie było jeszcze efektu przesytu) ma znaczenie. Czego się spodziewałem? Może odmiany skoro poszli w WW2 no ale się zawiodłem. Przejdę kampanię, ocenię i tyle.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...