Skocz do zawartości

Star Wars: Battlefront II


Ryuk

Rekomendowane odpowiedzi

Gra jest do kupienia na Marketplace za 43 złote

 

Nigdy nie byłem fanem strzelanek od DICE, są moim zdaniem trochę za płytkie, ale aby postrzelać kilkanaście godzin w klimacie gwiezdnych wojen chyba warto spróbować.

 

Jak tam mulitplayer teraz wygląda? Jest w miarę sprawiedliwy? 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, oni napisał:

Jak tam mulitplayer teraz wygląda? Jest w miarę sprawiedliwy? 

 

od początku był sprawiedliwy.

 

tutaj mp jest bardzo płytkie, jeśli jeszcze ogarniasz to wszystko sprowadzi się do szybkiego trzaskania punktów i grania herosami. Jak nie jesteś jakimś wybitnym fanem SW to imo nie warto.

Odnośnik do komentarza
 
od początku był sprawiedliwy.
 
tutaj mp jest bardzo płytkie, jeśli jeszcze ogarniasz to wszystko sprowadzi się do szybkiego trzaskania punktów i grania herosami. Jak nie jesteś jakimś wybitnym fanem SW to imo nie warto.
Spędziłem mase godzin w online i mogę powiedzieć, że klasy bohaterów na początku to była katastrofa. Klasy dystansowe po prostu niszczyły melee na każdym kroku, nawet w bliskim starciu, Han Solo CZY Chewbacca po prostu nie mieli sobie równych. Obecnie klasy melee są już mocniejsze, ale wciąż takim Chewie jesteś w stanie utłuc każdego bohatera bez większego wysiłku.

Ostatnio musieli usunąć Palpatina z gry bo był tak op, że zabijał dosłownie przez ściany...

Także z balansem nie jest tu aż tak różowo, ale nie ma już takiej tragedii jak była na początku.
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

I właśnie kupiłem i od razu się zakochałem, tyle contentu to ja rozumiem. Miałem brać BFV ale dość czuję że odłożę zakup bo piu piu i Kylo Ren mnie mocą przyciągają do siebie. A ten zwiastun OMG! I jeszcze moja ulubiona piosenka z Zemsty Sithów, za darmo? Biorę!

Edytowane przez Wesker
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...