Skocz do zawartości

Wiedźmin - NETFLIX


Vexilium

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Faka napisał:

http://www.wykop.pl/artykul/4517081/ciri-netflixa-nie-bedzie-biala/

 

Ok, netflix już przechodzi samego siebie. Niech się opamiętają i  nie robią już tej szopki, litości.

I bardzo dobrze a nie tylko sami biali.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:pawel:

Odnośnik do komentarza

Ale jak czytam wynurzenia kretynów w necie że Ciri to słowianka była, to ręce opadają

A że jakaś mulatka czy azjatka pasuje do roli Ciri jak wół do karety to inna inkszość

...ale pękające masowo odbyty Polaczków w necie takie zabawne :reggie:

Mam wyjebane czy ten serial, będzie dobry, czy zły. To tylko problem Netfliksa, jeśli stworza kupsztala kolejnego. Mój świat sie od tego nie zawali

Odnośnik do komentarza
Teraz, dee napisał:

Ale jak czytam wynurzenia kretynów w necie że Ciri to słowianka była, to ręce opadają

A że jakaś mulatka czy azjatka pasuje do roli Ciri jak wół do karety to inna inkszość

...ale pękające masowo odbyty Polaczków w necie takie zabawne :reggie:

Mam wy(pipi)ane czy ten serial, będzie dobry, czy zły. To tylko problem Netfliksa, jeśli stworza kupsztala kolejnego. Mój świat sie od tego nie zawali

Dee, ale nie duś w sobie prawaka, czasami trochę trzeba.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, dee napisał:

Ale jak czytam wynurzenia kretynów w necie że Ciri to słowianka była, to ręce opadają

A że jakaś mulatka czy azjatka pasuje do roli Ciri jak wół do karety to inna inkszość

...ale pękające masowo odbyty Polaczków w necie takie zabawne :reggie:

Mam wyjebane czy ten serial, będzie dobry, czy zły. To tylko problem Netfliksa, jeśli stworza kupsztala kolejnego. Mój świat sie od tego nie zawali

 

No, ale jak to tak? Przecież saga dzieje się w Polsce.

Odnośnik do komentarza

Czyli Emhyr też będzie czarny?

 

Jeśli Ciri będzie czarna, to Pavetta i/lub Emhyr muszą być czarni.



Jeśli Emhyr będzie czarny to cały Nilfgaard powinien być czarny.

Jeśli Pavetta będzie czarna to znaczy, że starsza krew jest czarna i elfy też powinny być głównie czarne.

Brawo Netflix :dafuq:

Edytowane przez selene
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Zamerykanizowany serial o wiedźminie niestety ma sens skoro stamtąd płyną pieniądze i praktycznie cała obsada. Gorzej że tym silniejsze będzie beczenie w kierunku cd projekt jak będą robić nową grę, żeby dogadzali amerykańskim realiom społecznym co już nie ma żadnego uzasadnienia. Będzie retroaktywne white washing bo przeciez w serialu postać była czarna i pierdyliard clickbaitow o polakach rasistach. 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Zarathustra napisał:

Po tym co Netflix zrobił z drugim sezonem "Ania, nie Anna", gdzie Zielone Wzgórza mają nagle pełno czarnych, bohaterki rozmawiają o lesbijkach i gejach, a jeden homoseksulany chłopiec został prawie wydmuchany przez nauczyciela, ich Wiedźmin ma jeszcze sporo pracy przed sobą.

 

Serio? Lol, no nie gadaj, że tak odyebali XD. Pamiętam tak jakoś mgliście jak to kiedyś na RTL7 (serio, już nie pamiętam dokładnie na jakim kanale oglądałem w latach 90) leciała Ania z zielonego wzgórza to było ok, żadnych homosiów i żadnej poprawności politycznej. To ja już bym się bał, co by netflix odwalił z Doktor Quinn XD.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Rozi jak sadzi minuskami XD W amoku nie wyczuł sarkazmu.

 

Mabe Ciri to słaby żart i taką mam nadzieję. Przy zmianie cery przy tej postaci trzeba mieszać w historii i uniwersach fantasy jako tako, tak jak selene wspomniała. Poza tym nie wyobrażam sobie by szukali dziewczyny, która ma ciemną cerę po to, by przefarbować jej włosy na biało i wstawić zielone soczewki. Będzie wyglądać komicznie i sensu nie ma w tym żadnego, no chyba, że chcą to pominąć, ale Ciri jako postać jest bardzo wyjątkowa wizualnie jaki i w środku. (pipi)ać kanon w imię poprawności jest obrzydliwe :/

Odnośnik do komentarza

Heh... "Fajne" info, po super wiadomości o zatrudnieniu Superman-a. Jak oni zrobią kakaową Ciri, to nie będę mógł przestać śmiać się podczas oglądania. Azjatkę jeszcze bym zdzierżył, ale wszystko inne będzie tylko zabawne.

Pomyślcie, dodać czarnego Emhyra i mamy imperium czarnych atakujące białe społeczeństwo. Netflix zacząłby chyba wojnę rasową, bo im dalej nie opadła szajba po Blak Penta:pawel:

Odnośnik do komentarza

Ciężko ten "nius" ocenić, bo producentka podkreśliła w swojej wcześniejszej wypowiedzi, że chce się kierować jak najdokładniejszym odwzorowaniem tego co w książkach i to nagłe odkrycie albo jest zwykłym zagraniem na podbicie popularności (choć byłoby to trochę dziwne w tej fazie produkcji gdy zdjęcia mają się zacząć już w październiku) albo zwykły błąd w pojęciu od google. Tak czy inaczej będzie ciekawie:devil:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...