Skocz do zawartości

Wiedźmin - NETFLIX


Vexilium

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, Farmer napisał:

Może być, byle tylko mu nikt nie nagadał, że gra Liama Neesona w średniowieczu bo chyba sam rzucę w kloca kryptonitem. Serio, mam nadzieję, że ogarnie jaką postać gra.

Przecież Henry ostatnio się chwalił, że kolejny raz przeszedł W3. Książki też uwielbia. Stąd właśnie się wzięły te plotki, które dzisiaj się potwierdziły. Więc temat raczej ogarnia.

Odnośnik do komentarza

Piękny i na topie holiłudzki aktor, więc fantastycznie. Nieważne, że do tej pory grał samych generycznych bohaterów, którzy w najlepszym wypadku (UNCLE) pasowali do koncepcji, w gorszym (MI) nie bardzo potrafił nakreślić swoją postać, a w najgorszych (chyba wszystko inne) smutno się uśmiechał spoglądając hen w horyzont. Aż zacząłem czekać na ten serial. 

Odnośnik do komentarza

Ja tam kojarzę że dobrze zagrał w dynastii tudorów. Też w UNCLE  spoko. W MI troszkę zabawnie wyglądał z tym wąsem a i jakoś roli chyba nie czuł. Supermana nie będę mu wypominać bo to rola jednowymiarowa i każdemu byłoby trudno coś z niej wykrzesać. 

 

Mogło być gorzej jak i pewnie lepiej jeżeli chodzi o aktora. Ja daje mu szanse i w sumie bardziej martwie się o scenariusz.

 

 

Odnośnik do komentarza

Jest też info o reżyserach:

Cytat

Alik Sakharov (Gra o tron, House of Cards, Marco Polo, Odpowiednik, Ozark) - 4 odcinki (w tym premiera sezonu)
Alex Garcia Lopez (Daredevil, Luke Cage, Punisher, Utopia) - 2 odcinki
Charlotte Brändström (Zaginiona, Madam Secretary, Tyrant, Outlander, Odpowiednik) - 2 odcinki

Czy przypadkiem Bagiński nie miał kręcić przynajmniej jednego odcinka na sezon? :dry:

Edit: Jest i komentarz:

tomasz-baginski.jpg

Może chociaż Platige Image nakręci czołówkę :lapka:

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Killabien napisał:

Wkurza mnie, ze wszedzie na internecie ludzie pisza, ze Mads Mikkelsen powinnien grac Geralta. Sam wyglad nie starczy zeby to wyszlo

no z tym, że Mads to jakies pierdyliard lepszy aktor niż Cavill

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...