Skocz do zawartości

Wiedźmin - NETFLIX


Vexilium

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, selene napisał:

Czekam niecierpliwie, chociaż wiem, że będzie z tego kolorowa action-hero bijatyka fantasy z płytkimi charakterami i żartami w co drugim zdaniu. I bez cycków.

 

Oglądałaś, że już wiesz? Chociaż lepiej obrać najczarniajszy scenariusz żeby nie było gorzkiego rozczarowania a miłe zaskoczenie jeśli się uda. Czas pokaże

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, selene napisał:

Czekam niecierpliwie, chociaż wiem, że będzie z tego kolorowa action-hero bijatyka fantasy z płytkimi charakterami i żartami w co drugim zdaniu. I bez cycków.

Aż tak źle nie będzie. Ta Showrunnerka w którymś z wywiadów pisała, że nie mają zamiaru cenzurować w jakikolwiek sposób tego świata. W moim odczuciu Netflix chce mieć swoją Grę o Tron i za pomocą Wieśka mogą to osiągnąć. 

Odnośnik do komentarza

Trzeba sobie zadać pytanie czy oczekujesz kierunku w stronę opowiadań czy bardziej świata gry? Tak czy siak na pewno nie będzie słowiańskiego wydźwięku. Jestem cholernie ciekaw jak to wyjdzie. Ale po babce od netflixowych Defendersów i Daredevila nie oczekiwałbym poziomu GoT niemniej wstrzymam się z jakąkolwiek opinią do premiery pilota. Polski Netflix powinien iść za ciosem i zaangażować do dubbingu aktorów z gry. Gwałciłbym się mocno słysząc Yen i Gerlata w głosach Jewiarz i Rozenka.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Shagohad napisał:

Akurat Daredevil nie był zły i był to jeden z najbardziej brutalnych seriali, jaki widziałem. Obrutalność akurat bym sie najmniej obawiał.

 

1 minutę temu, Dr1zzt napisał:

Czemu mieliby nie pokazać cycków, skoro w np. Altered Carbon są w każdym odcinku :)

Te seriale miały duuuuzo większy budżet.

wiesiek to bardziej taki mini serial z małym funduszem.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Starh napisał:

 

Te seriale miały duuuuzo większy budżet.

wiesiek to bardziej taki mini serial z małym funduszem.

 

Netflix już nie raz sypał sporym hajsem na seriale nie wiedząc nawet jak się przyjmie. W moim wyobrażeniu to Wiedźmin musi być reklamowany z grubej rury jeśli chcą by był na ustach wszystkich tak jak GoT.

Na tego typu produkcje nadal jest od groma miejsca na rynku, także albo celować wysoko, albo dostaniemy jakieś poprawne (pipi). No nie wiem, ja się nie jaram, bo wolę się miło rozczarować, ale mam wrażenie że wszystkiego się dowiemy podczas kampanii reklamowej. 

 

Odnośnik do komentarza

Tu raczej nie chodzi o cycki i brutalność, a bardziej o stronę fabularną. Przypominam, że część z tych co zachwalali Daredevila ganiali Defendersów. Jeżeli Hissrich zrobi dobrą historię i technicznie oprze je na elementach z serii CD Projekt Red to będzie fenomenalnie. Boję się o sam Netflix bo ostatnio idą w ilość niż w jakość. Są oczywiście dobre i bardzo dobre seriale ale to nie HBO, które jak już ładuje kasę to wychodzą w większości (pomijając 2 sezon Prawdziwych Detektywów) sztosiwa (Deadwood, GoT, True Detective, itd.). Czasami przydaje się kij nad plecami "Słuchaj, my dajemy kasę więc zrób to dobrze bo pójdzie po nerach."

Odnośnik do komentarza

Oczekiwania rodzimych "fanów"  vs.  autorska wersja wyrosła z adaptowania książek Andjru - w sumie tej walki już nie mogę się doczekać. Będzie zabawnie w internecie. Coś czuję, że w PL będzie lepiej  niż po premierze TLJ :banderas:

 

Spoiler

Serial mnie interesuje, pisania Andrju nie znoszę generalnie, ale świat wykreował ciekawy (hehe, no w opowiadaniach, bo później... xDDD) i przynajmniej starał się zawrzeć oczywiste odniesienia do problemów socjalnych/społecznych. Coś mi jednak mówi, że Netflix może do tematu podejść  bardzo bezpiecznie i wyjdzie klops.

 

Odnośnik do komentarza

Dupa będzie pękać to niewątpliwe. W zasadzie na twiterze Hissrich, najwłaściwszych polskich fanów już szczypie, a niektórzy wysyłają jej nawet zdjęcia swoich penisów :pawel:

Dzbany piszą, że dzięki niej Geralt będzie gejem, ale to, że Ciri lubi lizać muszelki to nikt nie powie. Choć zapewne o tym nie wiedzą sezonowcy (pipi)ani XD

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Dr1zzt napisał:

Dupa będzie pękać to niewątpliwe. W zasadzie na twiterze Hissrich, najwłaściwszych polskich fanów już szczypie, a niektórzy wysyłają jej nawet zdjęcia swoich penisów :pawel:

Dzbany piszą, że dzięki niej Geralt będzie gejem, ale to, że Ciri lubi lizać muszelki to nikt nie powie. Choć zapewne o tym nie wiedzą sezonowcy (pipi)ani XD

Ci "najwłaściwsi" są zapewne z oficjalnego forum gry albo odpady z wieży błaznów, innego zdechłego już forum twórczości Sapkowskiego. I jedni i drudzy mają nieludzkie ułomności w głowach. Na przestrzeni lat sobie coś uwidzieli i każdego kto zaproponuje inną teorię, spojrzenie lub interpretację czegokolwiek wyzywają od heretyków :reggie:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...