Skocz do zawartości

Mario + Rabbids Kingdom Battle


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Ale świetnie zbalansowali eksploracje / zagadki / walki. Gram sobie wieczorkiem 2 świat, a jeszcze jedna walka i koncze.. Ooo fajne puzzle, nowa broń, upgrade, kolejna lokacja, kolejna fajna walka..

 

I tym sposobem gralem do północy az padl boss 2 świata. Settingiem niby mi gra nie leżała ale dobrze ze hajp zrobil swoje bo bym duzo dobrego switchowego grania stracił.

 

No i króliczki + ta oprawa - można lizać ekran.

Odnośnik do komentarza

A mi się ten ekran Switcha jakoś nie bardzo podoba :-( Wolałbym jakby był bardziej matowy bez dotyku. Kiepsko z widocznością na dworze czy w jasnym pomieszczeniu, wagonie. No ale i tak uwielbiam tą konsolkę. No a gierka jest prześwietna. Nie mam za wiele czasu, dopiero pierwszy świat kończę ale nie grałem zbyt wiele w turówki, pozaczynałem ale nie skończyłem Mario RPG na Snesie, Parasive Eve itd ale ta gierka to totalny sztos. Dla mnie setting działa - odstresowuje mnie kompletnie. Zawsze lubiłem animacje, anime, komiksy i to, że ten świat jest taki kolorowy bardzo mi się podoba. Dla mnie w ogóle odkąd wróciłem do świata Nintendo Mario >>> wszystko.

Także giereczka wciąga i co ważne nadaje się idealnie na podróż. Tutaj walka i można poczekać, tam walka i można zapauzować/uśpić konsolkę. Rewelecajny tytuł na dojazdy do pracy :-)

 

Jakoś w ogóle ostatnimi czasu to gram prawie tylko w coś od Nintendo albo na ich konsoli + ogrywam starocie i ew. Idyczki. No ni cholery nie chce mi się grać w te wszystkie niery, horajzony itd. Jakoś tak... chęci brak...

Odnośnik do komentarza

Bo lubię.

 

 

No wychwalam pisząc DLA MNIE, czyli nie opisuję, że świat się zmienił bo wyjdzie MARIO i będzie NAJLEPSZY. A ty dalej nie potrafisz tego pojąć. Jakby ktoś tu napisał, że ta gra mu nie pasuje, to nie pastwiłbym się nad nim jak ty przy Zeldzie bo jest NAJLEPSZA bo Switch ma ZAYEBISTE WIBRACJE więc koleś się nie zna. Piszę o moich subiektywnych odczuciach które są takie, jak wyżej. Bardzo fajnie mi się gra. A Nintendo lubię co nie znaczy, że jak ktoś woli grać w Rome: Total War to jest głupi. Szczerze to nie chcę mi się z tobą dyskutować.

 

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

To był żart...

 

 

ale widzę, że nie zajarzyłeś, i kto tutaj jest gburem? Ja podobnie jak Ty pisałem, tylko Ty sobie coś ubzdurałeś. A Sterlingowi po prostu nie wierzę, jedni ignowi, jeszcze inni komuś, każdy ma swoich ulubionych recenzentów. Nikomu tutaj na forum nie jechałem za niską ocenę dla Zeldy. A Sterlingowi po prostu nie wierzę, mam do tego prawo, dzisiaj recenzenci są, albo pod presją wydawców, albo szukają fejmu, czy kliknięć. To, że Zelda jest moją ulubioną grą to nie znaczy, że jestem fanbojem, w końcu musi jakaś gra być, a tak poza tym to nie jest, po ochłonięciu, dalej na podium zasiada TLOU. Podobnie z konsolami, kiedyś najbardziej funkcjonalny był Xbox, choć z wyglądu najbardziej podobał mi się Gacek, a dzisiaj rządzi Switch, poza farbą na joyconach, która jest ujowa, gdzie Ty tu widzisz fanboizm? To że ktoś jest bardziej emocjonalny, więc bardziej wyraża swoje zadowolenie z gry, bądź zawód, to nie oznacza, że jest fanbojem, masz jakieś urojenia :D.

 

Edytowane przez zdrowywariat
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Tak z innej beczki xD ta walka w 4tym swiecie,

 

 

ktora jest podzielona na 3 mini-walki to dziwny pomysl. Cala gra opiera sie na koncepcie walka>eksploracja/puzzle>walka itd a tutaj na koniec postanowili wrzucic taka podzielona na 3 czesci, bez zapisu pomiedzy sekcjami.

 

 

Za to design i muzyka w tym swiecie przekozak.

Odnośnik do komentarza

No że kolega nie skumał, że już mi się nie chce tego ciągnąć i na jego niesamowitą historię o posiadaniu wszystkich konsol i nie jaraniu się nimi zareagowałem sarkastycznie a on mi za to dziękuje to już nie moja wina.

 

Jak pisałem, czasu niewiele, pierwszy świat dopiero i mam pytanko:

 

Kiedy dochodzą umiejętności leczenia itd? Na razie tego nie mam a że turówki to nie moja mocna strona to mi czasem energii brakuje ;-)

 

 

P.S. Zgadzam się w całej rozciągłości - muza jest świetna. Słucham sobie z YT w wolnych chwilach. Rewelacja.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

No że kolega nie skumał, że już mi się nie chce tego ciągnąć i na jego niesamowitą historię o posiadaniu wszystkich konsol i nie jaraniu się nimi zareagowałem sarkastycznie a on mi za to dziękuje to już nie moja wina.

 

Jak pisałem, czasu niewiele, pierwszy świat dopiero i mam pytanko:

 

Kiedy dochodzą umiejętności leczenia itd? Na razie tego nie mam a że turówki to nie moja mocna strona to mi czasem energii brakuje ;-)

 

 

P.S. Zgadzam się w całej rozciągłości - muza jest świetna. Słucham sobie z YT w wolnych chwilach. Rewelacja.

Te dzięki to też był sarkazm, heh.

Odnośnik do komentarza

 

wariat tys w tydzien nabil 75h w krolikach?!

Aż tyle pokazuje? :) Przynam szczerze, że z tymi czterema chalengami się trochę męczyłem, a szczególnie z pierwszym, bo 3 za drugim razem zrobiłem, czwarty też nie był straszny, ale przy pierwszym to kilka godzin siedziałem, myślałem że wyrzucę Switcha przez okno :D.

 

 

tym wieksza satysfakcja xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...