Skocz do zawartości

Mario + Rabbids Kingdom Battle


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

No zależy jak chcesz grać. Ja challenge teraz sobie robię żeby wrócić do tego midbossa w 3cim świecie, znalazłem nawet sposób na farmienie złota w 4 challenge w 1 świcie, w godzinkę ok 6000-6500 można wyfarmić więc można kupić każdą broń która jest dostępna. Na razie przez przypadek przegapiłem challenge 1-5 bo wskoczyłem do wyrzutni i już się nie mogłem cofnąć, także pewnie jeszcze raz odpalę, ale na razie w sumie żaden challenge poza chyba 1-3 gdzie nie chodziło o silę nie jest straszny. Ale nie wiem jak te ultimate, gram tylko w drodze do pracy i czasem na (pipi)zyku więc mało. Ale gierka jest bardzo przyjemna i te walki nadają się właśnie na takie doskoki, w Zeldę nie umiem tak grać.

Odnośnik do komentarza

Ja mam wrażenie, że im dalej w las tym łatwiej. Najciężej mi było w pierwszym świecie (jestem w połowie trzeciego). Ale potem jak się zdobywa lepsze bronie i skille to już jest z górki. Oczywiście mówię o zwykłej kampanii, challenge zostawiam na potem ;) . A już jakieś farmienie kasy to byłoby totalne ułatwienie. Nie wiem, może doświadczenie nabyte w nowych xcom'ach trochę pomogło :P . Chociaż przez te nawyki nabrane w grach od firaxis cały czas zapominam o "wślizagach" czy team jumpach.

 

Ale co by nie mówić to gierka sztosik. Jak w hirołsach - "jeszcze tylko jedna turawalka". Trzeba zaopatrzyć się w season passa, żeby starczyło na dłużej. I nawet to zwiedzanie mapy/świata jest świetnym fillerem. A wracając jeszcze do heroesów - to myślę, że ubi ma świetnego kandydata do stworzenia kolejnej odsłony popularnej serii. 

Odnośnik do komentarza

Hmm, a masz w miarę mocno bronie? Jak coś, to tu masz prosty tutorial jak farmić złoto w pierwszym świecie w bardzo krótkim challenge 1-4 - nie trzeba robić tego indentycznie. Wrzucam w spoiler. Ja się zaciąłem na midbossie w 3cim świecie i po zmianie taktyki i kupieniu najlepszych broni udało się przejść:

 

 

Odnośnik do komentarza

W końcu wczoraj skończyłem a dzisiaj jeszcze kilka challengy chce odblokować. Co mogę rzec? Gra nie taka dobra jak xcom 2 szczególnie z dlc czy jakiekolwiek fire emblem. Niestety mnie w pewnym momencie troszkę zmęczyła i musiałem 2 tygodnie odpocząć aby do niej wrócić i skończyć. Pech chciał że najlepsze było właśnie przede mną. Końcówka 3 świata i 4 to wreszcie wyzwanie a i bossowie zacni. Szczególnie ten z piosenką w spoilerze. 

 

 

  Dawno tak się nie uśmiałem. Technicznie gra wspaniała, fabularnie czasem infantylna a czasem śmieszna. Walki potrafią dać w kość w drugiej połowie problem z tym że na początku jest za łatwo. Po przejściu dlc do xcom2 ta gra ma za mało w warstwie taktycznej do zaoferowania. Fakt mamy różne postacie ale połowa nie nadaje się do niczego w pewnym momencie miałem team peach mario i mario rabbit który rozjeżdżał wszystko. Jak zbiera się orby i fanty to w pewnym momencie drużyna jest zbyt silna dopiero 4 świat tak naprawdę to weryfikuje. Tutaj musiałem kilka razy powtarzać walkę jak wcześniej mi się to zdarzyło tylko 3 razy (2 razy na bossach). 

 

Dla mnie bardzo solidne 8/10. Grę polecam ale nie jest to mesjasz :) Czekam na mario czy xenoblade może w końcu będzie mesjasz na switchu. Żeby nie było i tak zelda, mario kart czy króliki to exy 100 razy lepsze od wszystkiego w pierwszym roku xboxa one czy ps4. Czekam po prostu na coś na poziomie bloodborne czy sunset overdrive. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...