Skocz do zawartości

Mario + Rabbids Kingdom Battle


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli macie raz na jakiś czas sekundową przycinkę, to jest to spowodowane przez jakiś bug z wifi. Do czasu aż to naprawią patchem, jeżeli ścinki u kogoś są notoryczne, pomaga wejście w tryb samolotowy.

 

Czy jak wrócę z mapy do królestwa, to stracę cały postęp ze świata? To by wynikało z ostrzeżenia, ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

 

 

Skonczylem pierwsza kraine

 

Rewelacyjna gra i dalej nie moge sie napatrzec jej i nasluchac

Jak już Ficek mówi, że Mario i Króliki i to na Nintendo są dobre to muszą być dobre! xD

cztery pudelkowe gierki mam na switcha i kazda SZTOS
Domyślam się jakie:

 

Zelda - sztos!

MK8D - sztos, ale tylko w multi, bo single player mnie wynudził.

Splatoon2 - na razie czeka na drugą szansę.

Arms - nie pier..., że to kupiłeś? :)

 

Ja mam w kolekcji, Zeldę, MK8D, Splatoon2 i Puyo Puyo Tetris (jeszcze w folii), a w piątek dołączą króliki :).

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

 

Albo ja mam słabo dokoksowany team, albo końcówka 2 świata i początek trzeciego to duuży skok trudności?

 

 

Oooo, można grindować? W takim XCOMie z tego co grałem to nie było to takie proste ze względu na ciśnienie jakie robiła panika na świecie, jak się nie cisnęło do przodu fabuły by resetować ten poziom w pewnym momencie to było bardzo gorąco.

 

 

Jest taka możliwość lekkiego grindu

 

Jak skończysz dany świat, to potem jak chcesz do niego wrócić:

- z Zamku Peach po prostu idziesz do świata drogą którą wchodziłeś - wszystkie zagadki i walki są już rozegrane - idealne do poszukania skrzynek czy porozwiązywania różnych zagadek

- używasz Pralki która jest koło zamku Peach - dzięki temu możesz rozegrać Chaptery jeszcze raz, ale wtedy masz każdą walkę od nowa - więc można poprawić medale za walki, i pewnie hajs też wpadnie 

- z poziomu Pralki możesz także Challenge wybierać

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Niestety jestem już w trasie, więc przez tydzień nie będę grać, ale jeszcze wstałem o 6:30 i zrobiłem trzy walki i kilka zagadek, jednostka przeciwnika, która dochodzi w 3-6 albo 3-7 (nie pamiętam dokładnie) zaskoczyła mnie sposobem walki.

 

Jeszcze jedno przemyślenie: świetne jest to, że po tych wszystkich ulepszeniach broni i umiejętności pojawiło się tyle możliwości kombinowania, że praktycznie nie ma dwóch takich samych walk

Odnośnik do komentarza

 

zelda, mk8d, splatoon i teraz kroliki

Wiem, żartuję sobie, jak tak dalej pójdzie do końca roku będę miał z 10 gier :).

Arms beta mi sie bardzo podobala, jakby na forum duzo osob wzielo i byloby duzo zawartosci single player to bym bral bez zastanowienia, a tak tylko multi z randomami bo nikt nie kupil, a zawartosc offline uboga
Odnośnik do komentarza

 

 

zelda, mk8d, splatoon i teraz kroliki

Wiem, żartuję sobie, jak tak dalej pójdzie do końca roku będę miał z 10 gier :).
Arms beta mi sie bardzo podobala, jakby na forum duzo osob wzielo i byloby duzo zawartosci single player to bym bral bez zastanowienia, a tak tylko multi z randomami bo nikt nie kupil, a zawartosc offline uboga

Chwilę pograłem, i też uważam, że to dobra gierka, a nie żadna popierdółka, ale niestety w singlu nie ma co robić. Trochę zmarnowany potencjał, mam wrażenie, że nie wierzyli w sukces, więc wydali z biedną zawartością, podobnie było ze Splatoonem pierwszym. Po co coś tworzyć i wydawać nieskończone jak się nie wierzy w gierkę, którą się tworzy, bo w mojej opinii tak to właśnie wygląda?

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

 

 

 Po co coś tworzyć i wydawać nieskończone jak się nie wierzy w gierkę, którą się tworzy, bo w mojej opinii tak to właśnie wygląda?

 

Zeby wybadac rynek i sprawdzic czy taki totalnie szalony pomysl ma racje bytu ?

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza

a jest gdzies wskaznik ile sie skrzyn i sekretow ominelo w danym swiecie by widziec czy jeszcze szukac czy juz sie ma komplet?

Sam sobie odpowiem, w pralce przy zamku mozemy powtarzac cale segmenty etapow w krainach z walkami fubularnymi...potrzebne by wbijac maksymalne oceny za starcia jak sie noga powinela przy pierwszym podejsciu

 

Wchodzac do krainy ze sciezki z zamku po chwili natrafimy na dzialko, ktore do niej nas wrzuci, tam wlasnie widac ile sekretow w krainie zrobilismy, a ile nam zabraklo. Zwiedzamy kraine wtedy juz z pominieciem walk fabularnych ale o dziwo nie szukamy tylko pominietych skarbow ale tez kazda kraina oferuje ukryty etap jak rowniez szereg walk wyzwan, ktore maja dosc spory poziom trudnosci i ciekawe wytyczne

Odnośnik do komentarza

Właśnie skończyłem pierwszego bossa, pękły 2h w grze i póki co jestem oczarowany. O fantastycznej oprawie wszyscy już pisali, ale chciałem zwrócić uwagę na moc płynącą z animacji. Czuć siłę wszystkich ataków, co naprawdę podkręca frajdę z gry. Łączenie ataków (skok na głowę/wślizg + strzał) daje sporą satysfakcję, nie mówiąc już o sytuacjach, kiedy jeden bohater wystrzeliwuje w powietrze przeciwnika, a drugi, mający aktywną umiejętność strzelania do ruchomych celów, dobija ofiarę w locie. Można trochę pokombinować, a nawet trzeba, bo momentami jest trudno. Pierwszego minibossa powtarzałem ze trzy razy. Podoba mi się też eksploracja i jej płynne połączenie z walkami. Niczego się po tej grze nie spodziewałem, więc zaskoczenie jest tym większe. Super gierka. Mam nadzieję, że utrzyma poziom do końca.

 

tl;dr Króliki skutecznie odciągnęły mnie od Zeldy, póki co 9/10

Edytowane przez Gromit
Odnośnik do komentarza

7,5h na liczniku, wlasnie podchodze do mid bossa drugiej krainy

 

Zginalem w fabularnych walkach na razie raz w 2-3 ale widze, ze w wyzwaniach opcjonalnych moze byc ciezej wiec polecam czyscic krainy po ich skonczeniu (dodatkowo za zaliczanie tego wpada hajs i punkty do drzewka umiejetnosci)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...