Skocz do zawartości

Playerunknown's Battlegrounds


teddy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Najnowszy patch na konsolach. Masa nowości i usprawnień, oraz połatanych błędów.
Niby miał być tylko hot-fix, który naprawia doczytywanie się budynków na Vikendi, ale okazało się, że jest tego więcej.
Na PC to wszystko już było, a jest nawet więcej, ale już bliżej niż dalej :)

Oczywiście poprawa Vikendi jak najbardziej jest, do tego doszła również nocna wersja mapy, a także nowa broń - Bizon.
Oprócz tego zmniejszono częstotliwość dropu SMG, a zwiększono AR. Pojawiły się "canted sights" (czyli te boczne celowniki), a także wreszcie możemy odwiedzić mityczną loot cave :)
Do tego jeszcze, w ramach przeprosin za długi czas oczekiwania na patcha, dano bilecik na boost o 20 leveli do przodu, oraz strój inspirowany Horizon Zero Dawn (a także skórkę do Kar98k, którą możeby kupić za BP).
Sporo tego, znów chce się grać :)
 

 

Odnośnik do komentarza

Ja tam napyerdalam prawie dzień w dzień z małymi przerwami na Apex. Forcik chwilowo poszedł w zapomnienie ;(

Ogólnie to dużo lepiej mi się gra na PS4 niż wcześniej na Xboksie. Może przez to, że wygodniej mi się gra na Dualshocku, albo dlatego, że przekonałem się do SMG. Wcześniej zawsze grałem AMR plus snajpa, a teraz przy wbijaniu trofika za ileś tam killi bronią na krótko cisnąłem UMP i kurde, nawala się z tego aż miło. Kompensator, powiększony magazynek, pałka plus kolimator i jazda. A teraz jak można cisnąć z dwoma celownikami to już w ogóle :obama:

Na razie w tym sezonie 19 winów solo i ratio ~2,2 i cały czas powoli rośnie. Byłoby więcej, ale czasami zagram taką padakę, że mnie nooby rozwalają. Później oglądam na spectate i mam ochotę zapaść się pod ziemię xdd

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ehh (pipi)a, do platyny mi zostały trofea za 1000 killi plus 30 i 50 killi granatami i chyba mi się zbugowało. W tym sezonie mam już niemal 900 killi, a trofeum za 100 wpadło przed updejtem, więc dzbanek za 1k powinien niby jest wpaść. Do tego granatami tak na oko mam już z 40 typów ogarniętych a dzbanka ani widu, ani słychu. Niby już położyłem laskę na platyny, ale że spędziłem z tym tytułem ~500h na bonku plus teraz z 150 na PS4 to byłoby miło mieć tę platynę. Ehh jak żyć. Dobiję do tego 1k w tym sezonie i napiszę do supportu, może coś ogarną.

Odnośnik do komentarza

Do supportu to sobie możesz pisać - trofea wszyscy mają w doopie, a firma stojąca za PUBG to już w ogóle :)
Mi dopiero niedawno wpadło za 10 killów granatami, ale u mnie faktycznie tak mało ich było. Szkoda, że teraz nie idzie podejrzeć statystyk z całej kariery, dopóki trwa sezon - beznadziejnie głupie rozwiązanie.

Z rzeczy bardziej pozytywnych to w końcu zaliczyłem pierwszą wygraną w składzie - dużo większa męczarnia niż solo, parę razy było blisko, w tym meczu również zginąłem, ale ostatni nasz zawodnik się popisał i w końcówce zdobył nam kurczaka w akcji 1 vs 3 :hi:

Na koniec dywagowania nad następnym patchem, czyli z cyklu "gonimy zawartość PeCetową":
 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dwóch znajomych mnie mocno namawiało na tą grę krzycząc że to pyerdolone goty a jako że sam tryb battle royale bardzo mi się podoba to zacząłem się interesować, myślę kurde no w końcu br bez budowania, krzyczących dzieciaków do headseta, bez jakiś pokemonów na plecach a za to coś  z realistycznym settingiem, trudnym strzelaniem, nutka survivalu i grafika z iPhona X'a :nosacz3:

 

No ale po chwili już wiedziałem że to jest to mimo że grafika jest słaba i tylko 30fps. Cała reszta się ratuje sama. Z miejsca gierka stała się moim ulubionym battle royalem w które myślę trochę pograć. O dziwo drugi mecz w życiu solo i win z 2 killami xD no oby tylko gra nie zmarła na PS4 bo juz na takim Vikendi trzeba chwilę czekać na mecz.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

@bartiz cieszę się, że gierka Ci się podoba - mnie urzekła od pierwszych pecetowych gameplayów, ale że na PC nie gram to musiałem się trochę naczekać :)

Fajnie, że masz takich świadomych znajomków - ja np bezskutecznie próbowałem przekonać @Ryo-San , a teraz to tym bardziej, jak zatonął w The Division 2...
Co prawda mam kilku ziomków, z którymi czasem pogram (kilku nawet z grupy na facebooku zwerbowałem), aczkolwiek ostatnio zacząłem olewać ich zaproszenia, bo jednak inne gry czekają, a to straszny pochłaniacz czasu jest, ten PUBG :)

Oczywiście co jakiś czas mam zamiar wracać, bo innego multi sobie nie wyobrażam - tylko ta gierka oferuje mi taki miks survivalu, napięcia i tej dzikiej satysfakcji z każdego killa - uczucie porównywalne do postępów w takim Sekiro np.

Grasz w TPP czy FPP? Bo pierwszoosobowe mecze na konsoli raczej ciężko znaleźć (zupełnie przeciwnie do sytuacji z PC). U mnie Vikendi raczaj szybko znajduje, zwłaszcza po tych wszystkich update'ach, które sprawiły, że mapka stała się bardziej atrakcyjna.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

@Wredny Gram z trzeciej osoby, z pierwszej nawet nie próbowałem ale czytałem tutaj że ciężko z meczem. Dziś jeden szybki męczyk i cyk, kurczak podany :nosacz3: w sumie grałem na spokojnie, lootowalem sobie domki w między czasie zaszedłem jednego gościa od tyłu i wpadł kill. No i dalej sobie lootowalem rzeczy nagle patrzę coś małe już to koło i zostało 9 graczy. Ostatecznie zostaliśmy w 3 i zabiłem pozostałą dwójkę.

 

Sam teraz gram w to na przemian z Division 2, PUBG jest idealny żeby odpalić nawet na szybko jeden/dwa mecze.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Znaczy, żeś utalentowany wymiatacz w gierki tego typu. U mnie po dłuższej przerwie to nawet z lootowaniem miałem problemy, że nie wspomnę o trafianiu w przeciwnika - zwłaszcza, jak się np w The Division 2 pograło - podobna mechanika, ale jednak zarówno responsywność, jak i sterowanie inne, no i później są problemy.

Nadal mam zamiar w to grać (kiedyś tam), ale póki co Days Gone i inne singlowe sztosy są u mnie na pierwszym miejscu - trochę je zaniedbałem przez PUBG i teraz nadrabiam.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...

Wleciał nowy patch. Teraz przy podmiance broni wszystkie kompatybilne dodatki zostają na tej podniesionej. Kurna jak tam u nich w firmie nikt na to nie wpadł wcześniej to nie mam pojęcia xd Ależ męka była jak na SKS miałeś założony tłumik, celownik, magazynek, podbródek i grzebiąc w skrzynce wroga znajdywałeś M24... 

Na minus imo zmiana

 proponowanej mapy. Ostatnio grałem tylko na Sanhoku, bo najmniejsza i łatwo zbiera się dobry loot. Teraz dali Erangel, ale chociaż zwiększyli ilość AR, DMR i SR. Śmiesznie, że na małej miejscówce mozna teraz znaleźć KAR98 i M24 w domku obok. No, ale dla mnie git. Lepiej tak niż latać z shotgunem i kuszą. Gorzej z lunetami.

A i pod koniec wakacji Erangel dostanie update, coś tam się pozmienia na mapce.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na liczniku z 1,5k godzin, a dopiero teraz ogarnąłem jak przybliżać/oddalać lunetą x6, x8 i x15 xd Kilka razy już widziałem na killcamie jak ktoś tak robi, ale myślałem, że po prostu na myszce gra. Wszedłem w tryb treningowy posprawdzać kilka rzeczy i okazuje się, że wystarczy przy celowaniu przytrzymać R1 plus lewy analog góra/dół. A ja tyle razy latałem z dwoma celownikami i zajmowałem miejsce w plecaku kek.

Ostatnio lubię sobie pogrywać składy, satysfakcja z wygranego meczu, gdy od połowy gry typy z drużyny wąchają kwiatki jest olbrzymia. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...