Skocz do zawartości

Playerunknown's Battlegrounds


teddy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Yes yes yes! Moja pierwsza wygrana solo :)
Ależ to cieszy - dawno żadne multi mnie tak nie wciągnęło. Ostatnio takie emocje przeżywałem w DLC Survival do The Division, które zresztą w zamyśle jest bardzo podobne, więc tym bardziej nie widziałbym problemu, aby w kolejnej "Dywizji" znalazła się jakaś wariacja na temat Battle Royale.

 

Tutaj miałem trochę farta, bo niedaleko mnie spadł drop, więc szybko podbiegłem, opierdzieliłem skrzynkę i znalazłem ghillie (z brońmi lipa, bo niby była konkretna snajpa, ale żadnej lunety do niej nie miałem), które znacząco ułatwiło mi niezauważalne przemykanie do strefy - taktykę miałem prostą - nie ujawniać pozycji, strzelać tylko na pewniaka itp. Co zresztą widać po moim liczniku zabójstw - dwóch z tych trzech ubitych to już ścisły finał i gość numer 4 oraz 2 :)


e190e852755ad0a4gen.jpg

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

 Też zacząłem ten zacny tytuł i gra się naprawdę dobrze. Kilka meczy zaledwie i poznawanie mechaniki (bo zasady ogólnie znane). Faktycznie tej gry trzeba się nauczyć. To nie call of duty, gdzie palce same wiedzą, co robić, a kille wpadają, jak sucha karma do psiej miski. Wspomniana mechanika mimo, że początkowo wydaje się trudna do opanowania i dziwna, przynajmniej w odniesieniu do chociażby H1z1, gdzie spędziłem dziesiątki godzin, zdaje egzamin śpiewająco (strzelająco) . Są przycięcia animacji, lekkie dropy, grafika jakaś taka sam nie wiem, ale zabawa jest genialna. 

 

fe359cf369e10dfamed.jpg

 

Póki co mało "zabić", ale będzie lepiej (gra każdorazowo po zgonie mnie o tym zapewnia komunikatem).

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Ło kuźwa! Widzę, że to ja będę sie musiał od Ciebie uczyć - "dziesiątki godzin" w H1Z1, tutaj wygrana... No ładnie ciśniesz :)
Chyba jeszcze w tym tygodniu dostaniemy Vikendi (edit - jednak dopiero w przyszłym tygodniu - 22.01.2019) - śnieżna mapa opuściła już serwery testowe, więc jest gotowa do umieszczenia w podstawowej rotacji.

Edytowane przez Wredny
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Majonez, znaczy @MAJOCHEY_PL - co z Tobą? Już Ci się znudziło? Myślałem, że coś pykniemy razem :)

Wygląda na to, że jednoosobowo będę podtrzymywał ten temat przy życiu, choć w growych zakupach chyba u @Yakubu widziałem patelnię z kopią gierki na zdjęciu, ale pewnie woli różowe jednorożce i pieski w torebkach na plecach, w które można odziać swojego avatara w Fortnite :blink:

Tak czy siak, przed chwilą skończyłem meczyk (bardzo nieudany zresztą - dość szybki zgon), ale postanowiłem jego resztę obejrzeć z oczu mojego zabójcy i cieszę się, bo inaczej nie zobaczyłbym trzech wesoło współpracujących ze sobą Niemców w meczu SOLO.
Raporcik wraz z opisem zdarzenia i linkiem do tego video poleciał do Supportu PUBG PS4. Mam nadzieję, że się tym zajmą, bo "teaming" jest oficjalnym wykroczeniem, no i wk#rwia nieziemsko, bo chyba nie po to gramy solo, żeby trafić na cały skład.
 

 

Odnośnik do komentarza

Gram niemal codziennie. Początek był dość kiepski, bo jednak trochę trzeba pograć żeby coś tam ogarniać. Pierwszy win wleciał drugiego dnia w duo z jakimś gościem z friendlisty. Graliśmy z 2-3 godziny i po jakimś czasie co nieco się przypomniało z czasów jak młóciłem na Xboksie. Śmieszna runda się trafiła, bo zebraliśmy mega słaby sprzęt i mało ammo. Usłyszeliśmy jakieś strzały na domkach niedaleko, więc tam pobiegliśmy jakiegoś typa zgnoiliśmy drugi uciekł. Zostało nam po kilka ammo do M4, łuk i shotgun xd Nagle strefa nas dopadła i zamiast zebrać loot, trzeba było spyerdalać na plażę mając nadzieję, że znajdziemy łódkę. Ledwo nam się udało wykorzystując ostatnie bandaże i tigery. Później ewakuacja do portu na sosnovce i tam wymieniłem łuk na vss, znalazłem ammo, jakieś leczenie i udało się wygrać z ~12 killami. Normalnie cud.

Później jeszcze wpadły dwa winy solo i jeden win w składzie z randomami. Niby już coś umiem grać, ale bez aim assist czasami gram taką padakę, że wstyd jeśli ktoś to ogląda xd 

Fajnie, że w patchu dali widok FPP, tylko nie wiem czemu ludzie wolą grać w dauniarskim TPP przez co na mecze w FPP trzeba czekać całą wieczność :/

I jeszcze coś namieszali z lotem bez spadochronu, przez co teraz mam problem z doleceniem tam gdzie chcę.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie FPP jest po prostu uczciwy. Widzisz tyle ile masz widzieć, a nie że się chowasz za kamieniem/ścianą i sobie patrzysz na to co się dzieje samemu będąc osłoniętym. Albo chowasz się w trawie/krzaku i wszystko widzisz. Albo biegniesz do przodu i przytrzymując R1 widzisz wszystko wokół jak jakiś gołąb. Ktoś za tobą biegnie i się zastanawia czy go widzisz czy nie.

Edytowane przez Yakubu
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To samp pyerdolenie czytam na grupach fb - po pierwsze ten tryb był od początku gry, w przeciwieństwie do FPP, po drugie - skoro wszyscy mają ten tryb, to wszyscy mają takie same szanse. Bezsensowny temat moim zdaniem. Ja w grach wolę widzieć moją postać, a FPSów mam dosyć - właśnie tym mnie ten tytuł kupił - że jest TPP i jest inny niż wszystko inne na konsolach :)

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj dwa winy :banderas:W tym jeden w którym po frajersku wykorzystuję wady TPP. No ale z kuszą nie ma co szarżować za bardzo xd

No i nie podoba mi się ten TPP. W FPP leżąc w krzaku to bym co najwyżej gałązki widział, a jakbym się z krzaków wychylił to chociaż ktoś by miał szansę mnie zobaczyć. No ale nie będę czekał 5-10 minut żeby w FPP zagrać xd

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...