Skocz do zawartości

Playerunknown's Battlegrounds


teddy

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie posta pisałem xd U mnie na razie życiówka. K/d ratio 2,88 od włączenia crossplay, gdzie normalnie w sezonach miałem pomiędzy 2,07-2,16 xd

Nie wiem czy zauważyliście, ale dużo graczy z xboksa swoją taktykę opiera na kitraniu się. Schowa się taki w domku/krzaku/za kamieniem i tylko czeka żeby jak najdalej dotrzeć xd Jeśli chodzi o kozaków to wydaje mi się, że jest po równo, ale tych słabszych zdecydowanie więcej jest po stronie xboksa.

Btw na tej stronce co Wredny ją wrzucał są statystyki konsolowej wojny. Wyniki potwierdzają to co widać na polu bitwy.

 

9Zkw1OF.png

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nom, dłużej żyją zielone karakany, to widać z tego zestawienia :)
No i beka, że nazwali to Console Wars - fajnie by było, jakby dali w końcu deathmatch, wtedy by się dopiero działo :)

Z Twoją życiówką nie będę się nawet próbował mierzyć, bo to ponad moje wyobrażenie nawet, ale wczoraj miałem swoją życiówkę w składach (wcześniej tyle miałem dwukrotnie solo), szkoda tylko, że znów bez wygranej:

cbc0f0812cde99d8.jpg

MP5K po skompletowaniu to jest mały potwór i jak gramy na Vikendi to zawsze staram się właśnie z nim.
Kurde, muszę Ci chyba wysłać zaproszenie do znajomków, bo chętnie podpiąłbym się pod takiego wymiatacza :)
Masz jakąś ekipę czy grasz sam?

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.10.2019 o 14:03, Wredny napisał:

@Ryo-San kupujesz to w końcu, czy nie? :)
 

Tak. Zamówie pewnie w przyszłym tygodniu tylko boję się dwóch rzeczy że teraz zostały tam same try hardy i będą mnie rozstrzeliwać rzadkim gunwem i mój czas przeżycia na mapie będzie liczony w sekundach(no może minutach) a druga to taka że grając już w br pokroju Blackout'a czy Apexa gdzie na początku grało mi się mega, wczuta, hype i zajawka jakoś szybko mi się te gry nudziły. Nie wiem dlaczego. No ale gre można wyrwać za tak śmieszne pieniądze że najwyżej wyląduje na półce ; ]

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie bój żaby, pogramy razem, poopowiadam, wprowadzę, pokażę miejsówki i nauczę zasad. Czas gry w sekundach to tylko na "hot-dropach", więc niekoniecznie od razu musisz tam lądować (poniżej niekompletny spis miejscówek, których powinieneś się na początku wystrzegać)

Spoiler

(ERANGEL - Pochinki, School, Mansion, Shelter, Rozhok, Gatka, Mylta, Prison...)
(MIRAMAR - Pecado, Hacienda del Patron, Power Grid, Campo Militar...)
(SANHOK - Boot Camp, Pai Nam, Ruins...)
(VIKENDI - Castle, Mount Kreznic, Cosmodrome, Dino Park, Cement Factory, Winery...)


APEX to jednak trochę inne "zwierzę", gra się tam bardziej na lajcie, bez spiny, często wbijając w tłum przeciwników - PUBG to bardziej taktyczna rozgrywka i chirurgiczne wycinanie chwastów, najlepiej pojedynczo :)
A to w Breakpoint jest Battle Royale? Czy poyebauo Ci się z Blackout w Call of Duty? :)

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Szjeeet... Właśnie byłem na tej stronce ze statystykami i wychodzi z niej, że spędziłem w PUBGu... 273 dni! 6552h! Chyba nigdy w życiu w jednej grze tyle nie natłukłem.
Owszem ponad 700h w Destiny, czy 500 w pierwszym The Division też robiło na mnie wrażenie, ale teraz to już przegiąłem :D

Edytowane przez Wredny
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Wredny napisał:

Szjeeet... Właśnie byłem na tej stronce ze statystykami i wychodzi z niej, że spędziłem w PUBGu... 273 dni! 1952h! Chyba nigdy w życiu w jednej grze tyle nie natłukłem.
Owszem ponad 700h w Destiny, czy 500 w pierwszym The Division też robiło na mnie wrażenie, ale teraz to już przegiąłem :D

81dni jak coś :P

Edytowane przez Figuś
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Figuś napisał:

81dni jak coś :P


Właśnie widzę, że coś z matmą poyebauem :)
Ale teraz to mi wyszło dopiero przegięcie, bo na stronce jest w dniach - 146 dni Solo, 54 dni Duety i 73 dni Składy - razem 273 DNI, czyli... 6552 godzin :reggie:
No gram w to sporo, ale chyba coś stronka przekłamuje, bo to raczej niemozliwe.

https://pubglookup.com/account/lifetime

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, oFi napisał:

ja poczekam na cebulową przecenę na ps storze i pewnie również wezmę :cebula:

 

podstawową mapkę znam bardzo dobrze. Widzę, że optymalizacja w tej grze również dobrze została zrobiona (pamiętam na review z xbona swego czasu, ładny potworek był, ale chyba już załatali?)


Pudełka latają po 49zł, ostatnio chyba Kanabis chciał się pozbyć zalegających egzemplarzy ze sklepiku :)

Co do optymalizacji jest spoko, ogarnęli to już dawno, mniej więcej wraz z premierą wersji na PS4. Co prawda drop w gorącej miejscówce, w towarzystwie 10 innych spadochronów może doprowadzić do slideshow, ale jak się towarzystwo przerzedzi to wszystko wraca do normy.
A "podstawowa mapa" trochę się zmieniła, więc i dla Ciebie może być zaskoczenie :)
 

3 godziny temu, Gregor var Emreis napisał:

U mnie po graniu w wersję mobilną nie ma powrotu do grania na padzie. Sterowanie dotykiem i żyroskopem w tej grze jest zdecydowanie lepsze niż padem. Aż nie wierzę, że to piszę, ale tak jest w moim przypadku.


Tyle że w mobilnej wersji jakieś 40% lobby to boty, więc średnia z tego przyjemność jak dla mnie - to jak strzelać do niewidomych i do tego jeszcze sparaliżowanych :reggie:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Wjechał nowy update, kosmetyka Miramar (plus zmiany w loocie na tej mapie), nowy Survival Pass, intro, menu (bardzo fajne tło), no i Win94 z lunetą - nareszcie można coś z tego ubić :)
Sama zawartość passa raczej słaba, choć i tak kupiłem, dla skórki do Beryla chociażby :)
 

 

No i Custom Match na PS4 - dziesięciu znajomych i można się bawić :)
A tak bawi się chocoTaco - polecam zwłaszcza końcówkę, kiedy zaczyna się największa zadyma :)
 

 

Edytowane przez Wredny
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...