Skocz do zawartości

Playerunknown's Battlegrounds


teddy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pograłem w CoDa i wciąż PUBG daje to wspaniałe poczucie bycia zwierzęciem na polowaniu albo na odwrót. CoD tego nie daje, bardzo blisko mu do Apexa. Przyznam, że Warzone miażdży dopracowaniem technicznym i klatkarzem. Jest dobrą gierką ale nie tego oczekuję po Battle Royal. 
 

Pokornie zaczekam na poprawke PUBG. To już syndrom sztokholmski. 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

No niestety, sama prawda - PUBG robi to najlepiej i aż ciężko uwierzyć, że dali d#py akurat wtedy, gdy CoD wypuścił swojego Warzone (cały czas się ściąga btw, pogrzało ich z tymi 100GB).
Zagrałem kilka meczyków nawet z tym zwalonym dźwiękiem i nawet można się przyzwyczaić, ale nie chcę :)
Tzn gdybym grał w składzie, pewnie nawet nie zwróciłbym uwagi, bo ziomki na czacie zawsze drą mordy, ale solo to słaba sprawa.

Odnośnik do komentarza

Wleciała aktualizacja naprawiająca dźwięk. Jest dobrze. No i pierwszy kurczaczek odkąd wróciłem do Pubg po dwóch latach. 
 

kiedyś grałem szturmując każdy dom gdy usłyszałem kroki. Teraz gram jak szczur, powolutku, bez zachłanności, gdy zdobędę lunetę to sprawdzam zza drzewa czy nie ma nikogo w obszarze gdzie zmierzam, podbiegam do skrajnego punktu/muru i nasłu(pipi)ę. Dzięki temu mam zazwyczaj min. 4 morderstwa (przed chwilą skończyłem z siedmioma). Przestałem lądować w popularnych miejscach i pomijam frustrację. Gdyby tylko technicznie gra była na poziomie Warzone... marzenie. 

Edytowane przez Kron997
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Kron997 napisał:

Gdyby tylko technicznie gra była na poziomie Warzone... marzenie. 

Gdyby technicznie była jak survival z pierwszego Division to bym nie miał jakichkolwiek pytań. Sam fenom PUBG rozumiem bo sam w niego gram ale nie rozumiem tej grafiki sprzed 2 generacji. Przecież teraz mają hajs, tony hajsu, mają ludzi. No jaki problem wyżyłować to graficznie na poziom aktualnej generacji :/

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Nawet nie macie pojęcia, jak ludzie im cisną na ich oficjalnym forum, teksty typu "sprzedajcie to komuś, kto się zna na programowaniu" itp...
Od czasu tej wtopy z dźwiękiem (załatanej już) siedzę tam regularnie i czytam, a jak się pojawi odpowiedź jednego z developerów to aż przykro czytać - takie nijakie korpo wysrywy i wiecznie teksty, że się przyglądają i działają...
Graficznie nadal ch#jnia niestety i ja wiem, że ta gra nigdy nie była miss piękności, ale chodzi mi o tą kompresję danych, co zastosowali w ostatnim patchu - dźwięk odkręcili, ale grafa wciąż z tym migotaniem, brakiem anty aliasingu itp. Po dwudniowym granku w Warzone to PUBG wydaje się być jakimś ścierwem z PS2, a piszę to ja, osoba która zawsze broniła PUBGa, że jest spoko, czytelnie, funkcjonalnie, a nawet ładnie miejscami.
Ciężko widzę powrót, zwłaszcza że dodatkowo zyebali z tą rotacją map, która zupełnie nie działa i wiecznie gramy na Miramar albo Sanhoku...

Odnośnik do komentarza

zaczyna mi to wyglądać jakby mała firemka nie przewidziała "sukcesu" swojego projektu i owy projekt zaczyna ich przerastać bo wszystko wyszło niechcący. Po prostu nie potrafią zrobić więcej ponad pewien poziom. Nie wierzę, że dogonią obecną generacje. Nie ma co sie oszukiwać, gra wygląda jak z ps3. Grając z ziomkami w Warzona i czekając w lobby sam z siebie wypaliłem "ale ładna animacja" gdy maszerowały nasze avatary XD Pubgowe standardy siadają na łeb.

 

gdy tylko pojawi sie produkcja BR z takim samym stylem rozgrywki typu "poczucie zwierzęcia na polowaniu" to automatycznie kasuję PUBGa z dysku. Tylko ten feeling trzyma mnie przy tym potworku

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wrzucicie jakies porady dla poczatkujacego?

W miare niezle idzie mi poczatek tj zbrojenie sie, rywalizacja na poczatku, ale za polowa jak zostaje 1/3 graczy praktycznie nie jestem w stanie sie przebic wyzej, niewazne czy defensywnie kryje sie i czekam az ktos sie pojawi, nagle ktos mi wrzuca granat za kolnierz i odpadam a jak gram agresywnie to w wymianach ognia zawsze brakuje mi jednej celnej pestki i tez odpadam.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nom, kolejna genialna decyzja idiotów w PUBG Corp.
Ludzie od samego początku hejtowali ten debilny pomysł, oficjalne forum wrzało, a jednak zrobili swoje no i guess what - ludzie mieli rację, ale kogo to obchodzi :reggie:
Czasem zastanawiam się, dla kogo robione są te zmiany, bo na pewno nie dla graczy - ci chcą czegoś zupełnie odwrotnego niż dostają, a ta banda nieudaczników (bo sporym nadużyciem byłoby nazwać ich developerami) z uporem maniaka realizuje soje chore wizje, które zniechęcają do gry kolejnych ludzi.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

OK, stęskniłem się za gierką, a że oglądanie streamów chocoTaco nie wystarczy to zagrałem dziś parę meczyków.
No i gra się zayebiście :reggie:
CoD Warzone było spoko, ale PUBGa nigdy nie zastąpi z racji swej arcade'owej, casualowej natury - nie ten poziom adrenaliny i satysfakcji na koniec.
Jasne - przez ten brak AA wszystkie krawędzie drżą/migoczą, co strasznie rozprasza i wkurza (niby nad tym pracują, ale ch#j ich tam wie), ale reszta wciąż jest niesamowicie grywalna.

@LukeSpidey - gramy jakieś duety w weekend? Chcesz mały tour the PUBG? :ogor:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...