Skocz do zawartości

Playerunknown's Battlegrounds


teddy

Rekomendowane odpowiedzi

@LukeSpidey gram na pro i jest stałe 30. Co prawda nie miałem jeszcze okazji spotkać 5 czy 6 graczy jednocześnie ale póki co pięknie wszystko śmiga. Jedyne co czasami irytuje to pop-up podczas skoku ze spadochronem ale to można jakoś przeboleć bo sama gra jest tak miodna że można przymknąć oko na pewne niedociągnięcia.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

OK, tak sobie ponarzekałem, że zabierają Vikendi, że nowa mapa to znów pustynia, ale im blizej update'u, tym mam większe ciśnienie i już wiem, że wrócę na bank :)
Do tego przypomniałem sobie, że wzorem cwanego dilera, w poprzednim survival pass dali mi chyba ze 20 leveli do przodu w następnym, więc znów wypada wydać te 42zł i odblokowywać kolejne skórki :)

Odnośnik do komentarza

No i jak tam nowa mapka? Jest bardzo mała i praktycznie gdzie nie wylądujemy to ktoś jest obok. Dla mnie jako ciekawostka, wolę większe mapy i wolniejsze tempo. Tu w ogóle nie ma ciśnienia i oczekiwania na przeciwnika bo co chwilę jest walka.

 

Bomba przylepna chyba tylko się przydaje do rozwalania tych ścian. Fajna muzyczka z telefonu ale myślałem że to sami będziemy mogli detonować. 

 

Podoba mi się za to nowy zone zamiast czerwonego, już nie schowamy się w budynku bo wlatują rakiety i równają wszystko z ziemią.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem zachwycony nową mapką, choć na razie to wysokie tempo mnie zabija (dosłownie).
 

56ea41e3bd8986edgen.jpg


Max 3 kille jestem w stanie ugrać i pozamiatane (raz dziewiąte miejsce).
W każdym razie super teren, pagórki, wzniesienia, jest gdzie się schować, ale nie ma za bardzo jak kampić i to jest spoko.
Lepszy loot w tunelach to też fajny pomysł, podobnie jak szybkie strefy,  brak pojazdów i te sticky bombs do rozwalania ścian (na wrogów się nie nadaje, za małe pole rażenia).
Jasne, że "ciekawostka", ale to jest właśnie to, czym chyba miał być Sanhok, ale tam coś nie wyszło, bo mimo mniejszych rozmiarów, to nadal był "klasyczny PUBG".
Tutaj jest akcja, wymiany ognia, lootowanie musi być szybkie i sprawne - wielu znanych streamerów narzeka od jakiegoś czasu na nudny middle-game, więc tutaj nie ma tego problemu i to jest fajne.
Ja też lubię spokojne tempo i to "klasyczne" doświadczenie, ale to również mi się podoba i jest to krok w dobrym kierunku.
Mogliby tylko dać jakiś wybór map, albo chociaż je pogrupować, żeby moje ulubione Vikendi nie musiało iść na odpoczynek.
W sumie nawet ten cały "Featured Map" by wystarczył z jedną wyróżnioną mapką, zmienianą co tydzień np.

Z innych nowinek - motolotnie tylko widziałem z oddali, jak zagrałem jeden meczyk na Erangelu - sam jeszcze nie latałem.
Podobają mi się także nowe odgłosy obsługi broni - są takie wyraźne, soczyste, aż chce się przeładowywać :shotgun:
Dwa miesiące przerwy zrobiły swoje i ginę jak szmata w najbardziej absurdalnych okolicznościach, ale jak się uda kogoś fajnie ubić to jest radocha jak zawsze - cudowna gierka, czuję że znów będę zaniedbywał inne tytuły.

Edytowane przez Wredny
Odnośnik do komentarza

Fajny filmik. Sam bym spróbował, ale nigdy nie grałem, więc pewnie bym lamił niemiłosiernie. Do tego ogarnięcie menu ekwipunku w singlu zajmuje mi kilka minut nie mówiąc to, że tutaj to trzeba być wręcz błyskawicznym w tym elemencie. 

 

Czy jest tutaj jakiś tryb z botami albo jakiś treningowy, żeby się wdrożyć, czy od razu (pipi) na głęboką wodę? 

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, LukeSpidey napisał:

Czy jest tutaj jakiś tryb z botami albo jakiś treningowy, żeby się wdrożyć, czy od razu (pipi) na głęboką wodę? 

Jest trening gdzie możesz sobie potestować wszystkie bronie, dodatki do nich, sprawdzić itemy, sterowanie, pojazdy itp Na takim treningu są też inni gracze przez co panuje dosyć spory chaos (każdy nakoorwia w każdego mimo że nie da się zabić w treningu innego gracza) no ale mimo wszystko lepsze to niż od razu wejście w mecz gdzie przeżyjesz max kilka minut. Botów nie ma.

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, LukeSpidey napisał:

Fajny filmik. Sam bym spróbował, ale nigdy nie grałem, więc pewnie bym lamił niemiłosiernie. Do tego ogarnięcie menu ekwipunku w singlu zajmuje mi kilka minut nie mówiąc to, że tutaj to trzeba być wręcz błyskawicznym w tym elemencie. 

 

Czy jest tutaj jakiś tryb z botami albo jakiś treningowy, żeby się wdrożyć, czy od razu (pipi) na głęboką wodę? 

 

Jak będziesz na początku swojej przygody wyskakiwał w miejsca bardzo oddalone od innych (czyli wyskakiwanko z reguły pod koniec lecenie samolotu) to na spokojnie sobie ogarniesz equip siedząc parenaście minut w budynkach.

 

Jeżeli lubisz wyzywania i się uczyć na umieraniu to po poznaniu mapy będziesz ogarniał już wszystko. Każda gra multikowa to jest jakieś 200-500h granka by solidnie się wdrożyć w temat.

Odnośnik do komentarza

Dla wszystkich moich fanów ( @smoo, @oFi ) kolejny filmik z wygraną solo :shotgun:
 


@LukeSpidey - spróbuj, gierka tania jak barszcz, więc jak nie podejdzie to małe ryzyko.
No i z tym lamieniem to bez przesady - ja mam tam natrzaskane z 2000h, a czasem odwalam takie akcje, jakbym był niewidomy czy inaczej niepełnosprawny :)
Jak będziesz chciał spróbować to daj mi znać na PSN - zagramy parę duetów, wprowadzę Cię w świat PUBGa :ogor:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Wredny napisał:

Dzisiejszy Kurczak prosto z Karakin  :trophy_gold: :chicken: :trophy_gold:
 



Pierwsza wygrana na nowej mapce była mało okazała, ale tutaj jest już lepiej, no i kolejna "ósemka".
Trzeba by kiedyś wygrać z jakąś dwucyfrówką, bo jak do tej pory to takie osiągi miałem tylko przy porażkach.

 

bez tej kamizelki to byś ze 3 razy padł w tym odcinku, ale gratki. Ostatni ziomek straszny gamoń, że nie wychylił jak schodziłeś z tej góry.

Odnośnik do komentarza

Oprócz TDM wraz z nadchodzącą aktualizacją znerfią granaty (osobiście ubolewam, zwłaszcza że wciąż czekam na trofeum za 50 zabić), oraz ilość snajperek i DMRów na Karakin (to akurat spoko). 

 

No i giwery ekskluzywne dla Vikendi (MP5K i G36C) trafią na nową mapkę, co też mnie cieszy i nawet ostatnio gadałem o tym z kumplem, więc chyba Koreańczycy nas usłyszeli :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...