Skocz do zawartości

Playerunknown's Battlegrounds


teddy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

6 minut temu, Ryo-San napisał:

@oFi jak grasz na PS4 to pisz do @kanabis ja kupiłem od niego niedawno jedno sztukę za 5 dyszek i chciał mi wcisnąć jeszcze jedną dla mamy ale podziękowałem : ) 

właśnie zalezy mi na edycji cyfrowej, bo gierki online wolałbym sobie odpalać z palca jednak. W czytniku zawsze siedzi u mnie jednak jakiś single player sztosik. Ale dzieki za info  :lapka: 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
8 minut temu, Wredny napisał:

Nie znajdziesz gry "PS4 only", bo wszyscy grają multiplatformy.
No i serio myślisz, że gramy razem z PeCetowcami?
Tylko konsole.

Klatkarz stabilny nawet na zwyklaku, oprócz zadym z 5+ graczy w okolicy - wtedy dropnie.


No to elegancja francja. Jestem po pierwszym meczu i jest dobrze, gra sie dobrze. Baty przyjąłem i jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza

Nowy update drugi raz opóźniony na konsolach - powodem problemy techniczne, mające związek z implementacją cross-party.
Z jednej strony się cieszę, bo przynajmniej granaty wciąż są mordercze i brzmią jak powinny, ale z drugiej chciałbym spróbować TDM, no i Karakin stało by się bardziej grywalne, gdyby wreszcie człowiek przestał potykać się o SRy/DMRy (choć akurat po update zniknęły prawie całkowicie, więc przegięli w drugą stronę).
W sumie ten cały ficzer (cross-party) to dla mnie zupełnie niepotrzebny bajer, bo i tak musiałbym odpalać jakiegoś discorda, żeby grać z xbotami w ekipie, a poza tym wolę do nich strzelać :kaz:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Wredny napisał:

Nowy update drugi raz opóźniony na konsolach - powodem problemy techniczne, mające związek z implementacją cross-party.
Z jednej strony się cieszę, bo przynajmniej granaty wciąż są mordercze i brzmią jak powinny, ale z drugiej chciałbym spróbować TDM, no i Karakin stało by się bardziej grywalne, gdyby wreszcie człowiek przestał potykać się o SRy/DMRy (choć akurat po update zniknęły prawie całkowicie, więc przegięli w drugą stronę).
W sumie ten cały ficzer (cross-party) to dla mnie zupełnie niepotrzebny bajer, bo i tak musiałbym odpalać jakiegoś discorda, żeby grać z xbotami w ekipie, a poza tym wolę do nich strzelać :kaz:


Ojjj czekam na crossparty, mam ziomka xboksowca i jego ziomków. Dobra banda. Akurat do opieki nad lamusem jak ja :D 

 

byłem na półpiętrze bandażując się. Na killcamie widzę że granat został wrzucony na piętro wyżej - zgon. Już wiem o co wam chodzi z granatami

Edytowane przez Kron997
Odnośnik do komentarza

Bo nie jest zaimplementowane na "live servers", a PTS to są testowe serwery, na których można sprawdzić to, co szykują do gry właściwej.

Vikendi wraca!!! Jednak dopiero w przyszłym sezonie, więc w rotacji będzie teraz 5 map.
Spore zmiany, przeniesienie kilku miejscówek, pociąg, kursujący po mapie i... brak śniegu :frog:
Może nie całkowicie, ale zrobili wiosnę i trochę mnie to boli, bo dzięki białemu puchowi mapka była dość charakterystyczna i miała świetny klimacik, a teraz...
Ciekawe czy to przez te ślady, po których można było wytropić przeciwnika (zwolnienie pamięci na coś innego), czy przez narzekania na zbytnią jasność...
 

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Kron997 napisał:

Dlaczego broń po podniesieniu ma ustawiony tryb strzelania na pojedynczy zamiast na auto jeżeli jest szybkostrzelna. No nie moge nabyć nawyku zmieniania trybu. Dopiero gdy jest akcja ale najczęściej jest dla mnie za późno :/ 

W opcjach możesz wszystko sobie ustawić.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

OK, patch 6.2 wreszcie wylądował i... jak się cieszę, że zaraz wbiję 100. level i nie będę musiał w to grać.
Aktualnie, dzięki geniuszom z Bluehole gra jest niegrywalna na konsolach - koncertowo spyerdolili najważniejszą sprawę, czyli dźwięk - przytłumiony, jakby nagrywany pod kołdrą.
Nie da się grać, wszystko jest nieczytelne i ogólnie ch#ja słychać.

Do tego spieprzyli również grafikę, wrzucając jakieś koszmarne migotanie na trawę, gałęzie drzew, linie wysokiego napięcia czy większość krawędzi.

Tyle czasu się z tym yebali i wypuścili takiego bubla, który psuje dobrze działającą gierkę - brak słów...

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Wredny napisał:

OK, patch 6.2 wreszcie wylądował i... jak się cieszę, że zaraz wbiję 100. level i nie będę musiał w to grać.
Aktualnie, dzięki geniuszom z Bluehole gra jest niegrywalna na konsolach - koncertowo spyerdolili najważniejszą sprawę, czyli dźwięk - przytłumiony, jakby nagrywany pod kołdrą.
Nie da się grać, wszystko jest nieczytelne i ogólnie ch#ja słychać.

Do tego spieprzyli również grafikę, wrzucając jakieś koszmarne migotanie na trawę, gałęzie drzew, linie wysokiego napięcia czy większość krawędzi.

Tyle czasu się z tym yebali i wypuścili takiego bubla, który psuje dobrze działającą gierkę - brak słów...

A wlasnie mialem brac w przecenie.

 

Dzieki za ostrzezenie :lapka:  

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Wredny napisał:

OK, patch 6.2 wreszcie wylądował i... jak się cieszę, że zaraz wbiję 100. level i nie będę musiał w to grać.
Aktualnie, dzięki geniuszom z Bluehole gra jest niegrywalna na konsolach - koncertowo spyerdolili najważniejszą sprawę, czyli dźwięk - przytłumiony, jakby nagrywany pod kołdrą.
Nie da się grać, wszystko jest nieczytelne i ogólnie ch#ja słychać.

Do tego spieprzyli również grafikę, wrzucając jakieś koszmarne migotanie na trawę, gałęzie drzew, linie wysokiego napięcia czy większość krawędzi.

Tyle czasu się z tym yebali i wypuścili takiego bubla, który psuje dobrze działającą gierkę - brak słów...


Sprawdziłem i sie pod tym podpisuję

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...