Skocz do zawartości

Dragon Ball Fighter Z


oFi

Rekomendowane odpowiedzi

 

spoko sprawa ale chyba nie znacie bijatyki na bazie jojo's bizarre adventure - tam każdy cios praktycznie żywcem wzięty z mangi/anime , widać że tu w DB tez chcą tak zrobić

 

Arc System Works "zrobiło" swego czasu Hokuto No Ken więc o zgodność z materiałem źródłowym nie ma co się martwić :D

Chciałbym żeby to się kiedyś pojawiło na PSN żebym mógł sobie ściągnąć na Ps4. Chory szajs!!!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak to wygląda w GG ale nie obraziłbym się jakby w DBFZ wrzucano co jakiś czas DLC z kilkoma nowymi postaciami. Dragon Ball ma na tyle dużo świetnych i unikalnych postaci że fajnie by było je zobaczyć w tej grze. Po za tym jak gra na konsolach będzie latać 4k do tego z opcją HDR to będzie orgia graficzna.

Odnośnik do komentarza

Nowsze części Guilty Gear mają jakieś DLC z postaciami, dodatkowymi skórkami dla niektórych z nich itp.

 

Myślę, że Bandai nie przepuści okazji żeby dorobić na takiej zawartości przy okazji DBF. Też bym się nie obraził, gdyby co kilka miesięcy wprowadzali coś nowego, rozsądnie wycenionego.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem dlaczego tej gry do dzisiaj nie widziałem, ale teraz wręcz trochę żałuję, bo jaram się opór O__o. Wygląda to obłędnie dobrze, te animacje żywcem przeniesione z anime są prześliczne, sam styl też jest niesamowicie wierny kresce. Coś pięknego. Jak tylko dostarczą dobrym trybem fabularnym i systemem walki to biorę to w ciemno.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Powiedzcie mi czemu tego nie robią na Switcha? Idealna gra na tą konsolę. Biorę sprzęcik do brachola i wracamy na chwilę do dzieciństwa naparzając dwoma Joy-ami. Wracam do domu i na Pro Controlerze rozkminiam system i pykam online... 

W końcu "normalna" bijatyka świetnie oddająca to anime. Wogóle 3D do DB nie pasuje. Jak też widać spora gama "swojskich" ciosów, sprawdzony dev. Mimo, że nie jestem fanem bijatyk 2D to dla Dragon Balla zrobię wyjątek. To nie może się nie udać. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...