Skocz do zawartości

The Evil Within 2


c0ŕ

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
3 minuty temu, Wredny napisał:

Fakt, zapomniałem o nim - fajnie by było poznać jego losy, pokierować nim w jakiejś alternatywnej rzeczywistości, czy gdzie mu się tam wylądowało :)

Trochę czasu miał zanim Sebastian zakończył co oni zaczęli więc jak żaden błąd systemu nie wywalił, to miał szansę ;)

Teraz jeszcze kwestia, jak już dotarł niżej, to czy był w jeszcze większym koszmarze, czy iluzji opuszczenia systemu

Odnośnik do komentarza

W tygodniu w końcu kupuję, ale się jaram po przeczytaniu tych wszystkich opinii :fsg: boję się że jak już odpalę to nie wstanę od konsoli przez następne trzy dni.

 

 

A jak tam z platynką było? Wystarczającą ciężka by można było się przy niej spocić? Wiem że już tu nie ma akumu (a szkoda), ale i tak liczę na solidne wyzwanie.

 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, c0ŕ napisał:

W tygodniu w końcu kupuję, ale się jaram po przeczytaniu tych wszystkich opinii :fsg: boję się że jak już odpalę to nie wstanę od konsoli przez następne trzy dni.

 

 

A jak tam z platynką było? Wystarczającą ciężka by można było się przy niej spocić? Wiem że już tu nie ma akumu (a szkoda), ale i tak liczę na solidne wyzwanie.

 

Co do platyny, to nie wiem, ale gierka jest przednia. Sam byłem w szoku jak ten tytuł mnie wessał. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, c0ŕ napisał:

 

A jak tam z platynką było? Wystarczającą ciężka by można było się przy niej spocić? Wiem że już tu nie ma akumu (a szkoda), ale i tak liczę na solidne wyzwanie.

 


Nie ma Akumu, ale jest Classic, będący wariacją Nightmare, tyle że z siedmioma manualnymi save'ami na całą grę, bez checkpointów i bez upgrade'ów zarówno broni, jak i Sebastiana.
Reszta prosta, wbiłem wszystko już dawno temu i tylko ten Classic dzieli mnie od platyny - nie wiem, czy kiedykolwiek się za to zabiorę :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, c0ŕ napisał:

W tygodniu w końcu kupuję, ale się jaram po przeczytaniu tych wszystkich opinii :fsg: boję się że jak już odpalę to nie wstanę od konsoli przez następne trzy dni.

 

Uważaj tylko żeby nie zrazić się do gry po pierwszych dosyć kiepskich etapach. Gra jest mega, ale potrzebuje czasu na rozkręcenie.

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, McDrive napisał:

Uważaj tylko żeby nie zrazić się do gry po pierwszych dosyć kiepskich etapach. Gra jest mega, ale potrzebuje czasu na rozkręcenie.

Jako duży fan jedynki nie biorę tego pod uwagę, całość musi być zaje.bista :cool:

 

Jaram się trochę tą formułą open worlda. Mimo że wiele recenzji podkreśla że gra jest mniej schizowa niż jedynka, to jednak ten element eksploracji opuszczonych domów z rozsianymi wszędzie potworami to coś co lubię, pierwsze etapy jedynki gdzie trzeba było eksplorować taką małą wioskę to były moje ulubione etapy gry.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Początek najlepszy właśnie. Im dalej tym dla mnie trochę słabiej, liniowe etapy przeplatane bełkotem fabularnym bez fajnych bossów było akurat kiepskie moim zdaniem. Ale ten hub na początku to jest jeden wielki banderas jeśli chodzi o klimat

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Wredny napisał:


Nie ma Akumu, ale jest Classic, będący wariacją Nightmare, tyle że z siedmioma manualnymi save'ami na całą grę, bez checkpointów i bez upgrade'ów zarówno broni, jak i Sebastiana.
Reszta prosta, wbiłem wszystko już dawno temu i tylko ten Classic dzieli mnie od platyny - nie wiem, czy kiedykolwiek się za to zabiorę :)

 

Oj to teraz się nakręciłem. Brzmi troche jak ten hardcore z dead space2. Co prawda zastanawiałem się czy kupic Last of Us czy EW2. Ale bo zrobieniu plantynowego dzbana w EW1 (+ DLC) chyba bardziej chce poznać dalsze losy Sebastiana. 

Odnośnik do komentarza

Pograłem dwie godzinki i tak, jest klimatycznie. Jak na razie odwiedziłem kościół (i cyk z powrotem do kryjówki sprintem xd) i pokręciłem się wokół punktu informacji turystycznej, bardzo mi się podoba takie powolne odkrywanie miasta.

 

Pytanie natury technicznej - u was też zdarzały się lekkie doczytywania tekstur i spadki fps? Ogólnie da się jak najbardziej grać, ale jak obracam kamerę wokół miasta to gra leciutko chrupnie, podobnie jak sprintuję sobie po kryjówce czy gabinecie Sebastiana.

 

Najgorzej było w drugim rozdziale po wbiegnięciu do kryjówki, odpaliła się cutscenka jak Sebastian zamyka drzwi i po tym miałem chyba z 10 fps xD. Doczłapałem się na dół, odpaliła się cutscenka i gra znowu chodziła płynnie. Na szczęście znalazłem w internecie parę postów ludzi którzy też się skarżą na utratę fpsów w tym momencie, więc ok.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...