Skocz do zawartości

The Evil Within 2


c0ŕ

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Wredny napisał:

Ma trzy poziomy na starcie - odpowiedniki Easy, Normal i Hard, oraz zablokowany Classic, który jest wariacją na temat tego ostatniego, tyle że z brakiem możliwości upgrade'ów (zarówno broni jak i postaci) oraz z ograniczoną ilością save'ów (7).

A Normal odpowiada Survivalovi z jedynki czy jest dużo latwiej?

Odnośnik do komentarza

O co chodzi z tym zielonym małym okręgiem(rezonans) w okolicach warsztatu(lewa strona na srodku mapy), tam gdzie

Spoiler

po wlaczeniu pradu w garazu łazi ta prawie niesmiertelna kobiecina w białych wlosach

Ten malutki zielony okrag niby wskazuje, ze jest cos tam do zrobienia, ale nie bardzo wiem co

Spoiler

(do piwnicy pod samochodem już schodziłem)

 

Odnośnik do komentarza

Tu wręcz NIE MOŻNA lecieć tylko wątku głównego, bo wszystko jest tu ważne i istotne. Zresztą to nie WATCH_DOGS, gdzie masz 150 pobocznych aktywności, klepanych metodą "kopiuj/wklej" - tutaj masz może z 5 bocznych questów przez całą grę, więc warto je poznać, bo ani nie są one robione na siłę, byle były, ani nie jest ich jakoś specjalnie dużo, żebyś odczuwał bolesną rozłąkę z wątkiem głównym.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Takie zjeżdżanie z ceny, to pewnie dlatego, ze gra sie mega słabo sprzedaje. Na PC też już była kilka razy w promocjach sporo poniżej stówy. Czyli to samo, co z Preyem, który już teraz na PSS jest za 80 zł ze stałą ceną. Bethesdzie te gierki sie słabo sprzedają. Wolf chyba najlepiej sobie poradził. Jestem ciekaw, jak to wpłynie na ich dalszy plan wydawniczy?

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Papaj napisał:

Bethesdzie te gierki sie słabo sprzedają. Wolf chyba najlepiej sobie poradził. Jestem ciekaw, jak to wpłynie na ich dalszy plan wydawniczy?

 

4 godziny temu, [InSaNe] napisał:

Bardzo mnie to smuci. Najlepszy wydawca.

 

No dokładnie - ostatni bastion singlowych gier AAA wśród wielkich wydawców - czego bym od nich nie kupił - zayebiście się bawię.
Ciekawe, jak długo jeszcze tak pociągną i czy to jest opłacalne? Prędzej czy później muszą zobaczyć, jak takie EA czy ACTI zgarnia łatwe dolary za praktycznie zerowy wysiłek i stwierdzą, że czas pójść tą drogą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...