Skocz do zawartości

Monster Hunter World


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Ja gram cały czas, ale progres mam wolny. Robię spokojnie fabułę i farmie jak akurat upatrze jakąś bron/pancerz który akurat chce mieć. Dlatego nie podbijam do koksow pokroju kazuba i devilbota. Podobnie jak wyżej, jak masz chęć to zagadaj to pogramy. Mam mikro ale nie zawsze wchodzę w imprezę (szczególnie jak żona siedzi obok i chce gadać podczas grania) 

Odnośnik do komentarza

A czy ten online w ogóle jakoś poprawili?

Poza eventami dostępnymi tylko na krótki czas, to właśnie zj,ebane lobby było głównym powodem odpuszczenia MHW jeszcze przed wyjściem Deviljoe.

W Iceborne dużo przyjemniej się gra ale ciągle używam tylko SOS, a pamiętam jaki był szał jak wyszło 4U (4 lata ponad już ;o) i po paru questach zostawało się z lepszymi randomami i na zmiane postowało questy, całe wieczory tak spędzałem, a w World każdy po queście spie,rdala do siebie.

Odnośnik do komentarza

W opcjach można ustawić, żeby defaultowo startowała gra np. w Seliana gathering hub i żeby też tam przenosiło po queście. Natomiast same lobby zazwyczaj są puste - dużo jest takich z 1-2 graczami.

 

@XM. może wsadź sobie deko z health boostem i ice resem + broń ognista? Zbroje możesz ulepszać u kowala za armor spheres, więc jak jeszcze tego nie zrobiłeś to polecam. 

Odnośnik do komentarza

@XM.

Velkhane wał w łeb młotem szybko dostaje staggera i pada podobnie jak kushala. Do tego stun wejdzie ze 3 razy i rób baranki o ścianę. Czepiasz się clawem głowy jak masz zebraną amunicję kółkiem obracasz potwora w kierunku ściany i r2 posylasz go na ścianę. Potwór nie może być wkurzony żeby weszło.

Edytowane przez devilbot
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Trochę mnie smuci, że po położeniu ostatniego bossa w scenariuszu powoli mi schodzi ciśnienie, tym bardziej że: 1) fabuła w monhunie to trochę xd; 2) zostały jeszcze mocne subspecies do odblokowania w endgamie. Coś podobnego miałem w 4U. Ciekawe też, że przejście fabuły w dodatku zamknęło się u mnie w 40h, gdy w podstawce miałem 200h przed rozpoczęciem Iceborne- zobaczmy ile mnie jeszcze przytrzyma(Borderlands 3:beksa:).

No ale jeszcze się pobawimy, wymaksuję lokacje i może jakiś set na damage se zrobię, bo na razie mam miks Narga+Barioth, zapewniający mi przednią mobilność, która mnie dotąd doprowadzała do celu, ale jednak chce się gunlancą pobawić.

A skoro o broniach mowa, to ciekawą zmianę wykonałem, bowiem przerzuciłem się na CB, którego przed premierą dodatku trochę średnio ogarniałem, a głównego bossa pobiłem właśnie CB(i to z Beotodusa :v) i mimo zabaw GSem, dualami, młotem i GL, to jednak tą broń mainowałem.

I to trochę boli, że na raczej low-mid tierowym sprzęcie koszę wszystkich na około(może przez dłuższy czas, ale nic mnie na dłużej nie zatrzymało), nie wiem czy w poprzednich częściach by było tak łatwo.

Poza tym szkoda designu niektórych broni, ale fajnie że dali klasyczny młot rathalosa na masterranku. Ale GSa nargi nie odpuszczę.

Yian Garuga to po(pipi).

Edytowane przez gkihdghdhj
Odnośnik do komentarza

Proszę bardzo:
 

Spoiler

 

s4tuEjX.jpg

P9NoaRS.jpg

q9cdHk0.jpg


 

 

Z uwagi na to, że to mój jedyny set(poza skyrimowym z Banbara <3) trochę nawkładałem tam różnych rzeczy, chociaż mam teraz duale, to wcześniej pewniej z cb lub gl chodziłem i skille lekko defensywniejsze. Jedyne co bym usunął w sumie, to speed sharpening(dzieki esencji nargi jest dość zbyteczny), ale pewnie takie miałem dodatkowe skille w dekoracjach na cztery sloty(swoją drogą to przefajny motyw i jeszcze jak szczodrze dropią takie pokroju Guard+Critical Eye).

Mam też w sumie dość dużo kamieni z evade window, więc pewnie mógłbym skombinować dobry set endgameowy i nawpychać do niego dość kamieni na tego skilla, by ten set nie był potrzebny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...