Skocz do zawartości

PES 2018


Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, pajgi napisał:

Moim zdaniem wchodziły od początku, ale  z tego co tu czytałem nawet po patchu W OGÓLE nie da się tak strzelić, 131334 strzałów i nic.

Hmm przed online za bardzo nie wchodziły albo obok albo bramkarz łapał a teraz przy dobrej formie to lecą bomby z 35 metrów spokojnie 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Ja dodam coś od siebie po graniu przez ok. 4 miesiące w nowego Pes 2018

na XBOX ONE S. Nie będzie to nic nowego , ale wygadam się:)

 

Jestem już po 30stce ( trochę już nub:)) , więc grałem wczesniej wiele razy w rozne edycje PES i Fifa ( ofline), ale raczej zawsze pes był lepszy, fifa za otoczkę, licencje itd.

Ale do brzegu.

 

Gierka wymiata  (fife 2018 wyłaczyłem po godzinie) gram tylko PES 2018.

Mecze realistyczne, konstruowanie akcji, strzały, podania, wszystko mi się podoba, wiadomo są niedociągniecia, ale ogólnie duzy plus.

 

Pierwszy raz w ogóle gram online i tryb ONLINE DIVISION wciagnął mnie dość mocno. ( w my club narazie nie gram)

Jakoś bardziej przemawia do mnie to , że w division online każdy ma równe szanse, tzn. może wybrać dowolną drużynę z tym samym rankingiem.

 

Rozegrałem już sporo meczów i doszedłem z 12dywizji do 4 i próbuję zajść wyżej.

Wiadomo żeby zajść wyżej trzeba brać coraz słabsze drużyny, mozna grac realami i barcami, ale utkniesz w 7 dywizji, nabijesz wysoko ranking punktowy,

ale chyba nie oto chodzi, przynajmniej wedlug mnie.

 

Moje obserwację:

- Wygrać zawsze można  nawet z realem , grając  drużyną pokroju AEK ATENY, zależy jak grasz.

- lagi niestety czasem są,  często łączy z graczami z Polski, ale z Europy też.

- Według  mnie po straconym golu, drużyna przeciwnika dostaje lekkiego powera, ale to jest zrobione specjalnie, ma to odzwierciedlic  mecz

w realu, prawdziwe druzyny po stracie gola walcza, atakuja o wyrownanie. Tu też tak jest , ale jak grasz dobrze poradzisz sobie.

- Ponadto, po paru wygranych meczach, też jakby konsola "pomagała" twojemu przeciwnikowi ( np. twoi gracze biegaja lekko wolniej, lub masz łabszą skutecznosc)

Moim zdaniem to tez jest proba odzwierciedlenia prawdziwego meczu, zmeczenia, braku formy. Da sie przezyc, próbujesz remisowac, grasz w nastepnym meczu o zwyciestwo.

 

Z początku grając też się frustrowałem,w 7 dywizji się kisiłem, ale troche się nauczyłem bronić, podawać i gierka naprawdę mnie zadziwia pozytywnie, każdy mecz jest inny mogę wygrać 3-1, zremisować 0-0 ai przegrywa się 6-1 czasem.

 

 

 

Ja ogólnie polecam fajna zabawa, jeśli ktoś też gra w division online lub my club, chętnie posłucham opinii, doświadczeń , odczuć po graniu.

 

 

Edytowane przez Monsaj
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Czy w PESie liczy się tak jak w Fifie szczęście/momentum/inne (pipi), a nie umiejętności?
Musisz mieć skilla, bo oklepanym schematem meczu nie wygrasz.
PES ma inną bolączkę, a mianowicie pełno graczy którzy nie grają fair i lagują połączenie. W ekstremalnych przypadkach wychodzą z meczu przy niekorzystnym dla nich wyniku i robią to tak, że mecz jakby się nie odbył wcale.
Zatem w PESa najlepiej grać ze znajomymi, albo jeżeli masz PS4 to znajdziesz pełno grup na FB, wszelakie forum itp. gdzie rozgrywane są przeróżne ligi i turnieje.
Ogólnie PESa polecam, bo jest nieprzewidywalny i jeżeli będziesz umiał wytrzymać nieraz to, że trafisz lagera, to bier i spróbuj.
Ewentualnie na PS4 i Xbox masz wersje Lite, w której jest tylko my club.
Dodam jeszcze, że cała scena PESa skupia się wokół PS4, a więc na tej platformie grać jest najlepiej.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...