Skocz do zawartości

PES 2018


Rekomendowane odpowiedzi

No tylko grafiki zapomnieli dodac, ale mimo tej calej dalniady jak Bolt dla preorderow, PES zrobil niesamowite postepy. Animacje w tym roku znacznie wyprzedziły dzielo elektronikow, gra sie mega przyjemnie, nie czuc szablonow jak w FIFIE (za duzo godzi, za mao zmian), fizyka pilki cieszy - w tym roku po raz pierwszy od dawna na premiere PES - wyjda pewnie minusy, bedzie narzekanie po 2 miesiacach, ale na FIFE to mi sie juz patrzec nie chce...

Odnośnik do komentarza

Tak informacyjnie:

Od 17 mam swój egzemplarz. Są nawet option file (stroje i emblematy Premier LEagiue, Serie A, Primera division i wybranych krajó), ale pewnie na coś konkretnego z Bundesligą trzeba bedzie poczekać z 4 dni. Wgrywają się bez problemów i na pewno szybciej niż w poprzedniej edycji. Składy z końca poprzedniego sezonu na dzień dzisiejszy, ale ponoć ma być aktualizacja oficjalna jutro.

Ten tryb z randomowym doborem piłkarzy jest przestos na kanapowe granie! W oczekiwaniu na poważny option file pozdrawiam wszystkich. W ciągu tygodnia to będzie super gra i gra Master Ligi :)

Na online się nie napalam. CPU gra wymagająco i przystosowuje się do nas. Aż zacytuje Szpaka z Fify: "żeby go pokonać będą musieli zagrać coś specjalnego". 

Odnośnik do komentarza

Ja również dziś odebrałem swoją sztukę. Jak na razie rozegrałem 6 szybkich spotkań offline i nadal czuję radość z grania zwykłych spotkań z CPU bez żadnego konkretnego celu - dawno czegoś takiego nie odczułem podczas grania w FIFĘ. Liczę, że MyClub mnie nie zawiedzie, bo FUT to mój ulubiony tryb z FIFY.

 

I jeszcze pytanko z mojej strony, bo nie kojarzę żeby to było w PESie 16 a w 17 grałem bardzo sporadycznie - czym jest PES League? To coś podobnego do FUT Champions z FIFY?

Edytowane przez KamileQ
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...