Skocz do zawartości

Octopath Traveler


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Które sam zapoczątkowałeś autystycznym postami. 
To po co się odzywasz jak tak uważasz?

Ja nadal twierdzę, że OT to świetna gra, która zapewni mi na pewno nie mniej zabawy niż Spiderman (zapewne więcej) ale cena powinna być niższa bo koszty tej produkcji są o wiele niższe. Mam prawo uważać, że producent chce jak najmniejszym kosztem jak najwięcej zarobić.
Jak widzisz, sam kupiłem grę bo uwielbiam pixel art (co nie którzy tutaj pisali, że pewnie to nie moja bajka) oraz mam wielki sentyment do Super Nintendo.
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Rezoo7 napisał:

Chyba jeszcze długo nie dojdę do chapteru 2 tyle zadań pobocznych mam do wykonania  w 1 chapterach każdego z miast. 

Oczywiście mam już pełną 8 postaci :)

 

Nie trać czasu, leć z chapterami, po drodze będziesz robił poboczne.

Do miast będziesz jeszcze wracać (no może mniej do tych z prologów) po ekiwpunek albo historie, często w jednym mieście są po dwa chaptery dla dwóch różnych poszukiwaczy przygód.

 

Mimo paru powierzchownych rys - magiczna gra, nie mogę się oderwać. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Afroman napisał:

229 pln

Byłem dzisiaj w szczecińskim Saturnie, pomyślałem "a co tam, gierka warta kupna".

 

269 pesos :yao: Przeboleję tą niemiecką okładkę, wziąłem z Allegro. Tak właśnie niszczy się polskie statsy w sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Bzduras napisał:

Byłem dzisiaj w szczecińskim Saturnie, pomyślałem "a co tam, gierka warta kupna".

 

269 pesos :yao: Przeboleję tą niemiecką okładkę, wziąłem z Allegro. Tak właśnie niszczy się polskie statsy w sprzedaży.

Dlatego się na N bierze preordery, bo jeżeli gra chwyci to ceny dostają pi_er_do_lca :Coolface:

 

Czyli 319 za kolekcjonerkę to był niezły biznes :xboss:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

W gamepstopie kolekcjonerka 100e na premiere więc 319zł w polsce to była świetna cena. Tak czy inaczej warte ceny. Szkoda tylko że mapa na papierze a nie na materiale jak w wersji US. Na razie zaczynam prolog 4 postaci.

Podpinam sie pod wczesniejsze pytanie. Questy poboczne sa jakoś lepiej opisane czy po prostu trzeba gadać ze wszystkimi po drodze i szukac informacji?

Edytowane przez Suboshi
Odnośnik do komentarza

 

26 minut temu, Ficuś napisał:

Jakim teamem gracie? Czym sie rozni field skill rycerza od hunterki? Bo oboje wyzywaja do walki 1vs1

 

 

Kupiec/ Złodziej - kupujesz za kasę bez żadnych porażek (tracis tylko kasę), kradniesz mając procentową szansę na sukces (5 porażek i tracisz reputacje - do odnowienia za 8 tysi u karczmarza)

Kapłanka/Tancerka - przekonujesz NPC to wyruszenia z tobą w podróż, kapłanka robi to bez żadnych konsekwencji, tancerka ma procentową szansę że się uda (reputacja j.w)

Nauczyciel/Aptekarz - wyciąganie informacji (najbardzoej potrzebne przy pobocznych) aptekarz za free nauczyciel z szansą na sukces z konsekwencjami j.w.

Rycerz/Hunter - wyzywanie na pojedynek i uwalanianie zablokowanych przejść, fighter walczy używając całego arsenału, hunter może używać tylko złapanych besti i itemów (nie może korzystać z broni ani zdolności)

 

Gram Tressa Main, Rycerz, Tancerka i Aptekarz, każda z nich ma drugie jobsy więc można powiedzieć że mam wszystkie profesje w teamie. Nie mam jeszcze eiltarnych jobsów. 

3 rozdział - 2/8. Gierka sztosik - palce lizać (fakt w każdym poście to pisze)

Edytowane przez bulaxyz82
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Banan91PL napisał:

Słuchajcie ja mam pewien problem jak chce zrobić zadanie poboczne to ludek gada i tyle nic nie pokazuje na mapie gdzie iść itp

 

to tak ma być taka zagadka ze nie wiadomo gdzie szukać ?

 

32 minuty temu, Suboshi napisał:

 

Podpinam sie pod wczesniejsze pytanie. Questy poboczne sa jakoś lepiej opisane czy po prostu trzeba gadać ze wszystkimi po drodze i szukac informacji?

 

 

Sorki za post pod postem.

 

Nie są opisane trzeba samemu poszukać lub się domyślić, wykonanie ich opiera się wyłącznie na akcjach podróżników. 80%  wykonuje się w tej samej lokacji w której otrzymałeś zadanie. Ogólnie opierają się na tych samych schematach, także jak załapiesz pierwszych kilka pobocznych to leci z górki. Zazwyczaj NPC, który ma jakieś imię lub specyficzny przydomek sugeruje nam, że będzie potrzebny do jakiegoś zadania.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Bzduras napisał:

Byłem dzisiaj w szczecińskim Saturnie, pomyślałem "a co tam, gierka warta kupna".

 

269 pesos :yao: Przeboleję tą niemiecką okładkę, wziąłem z Allegro. Tak właśnie niszczy się polskie statsy w sprzedaży.

W menago na stronie widnieje za 219. Niestety nie wiem, czy fizycznie mają na stanie. Mam nadzieję, że jutro będzie do odbioru moja kopia w x-komie  :x

Odnośnik do komentarza

Zaciąłem się na Ophili, mam w teamie rycerza i merchanta, robię misje Ophili w jaskini, nie mogę zabić bossa, mimo ze rekomendowany lvl jest 7, ja w teamie mam 11,9 i7 lvl to padam za każdym razem ;/

 

nie chce spoilerów wiec napisze ogólnie se padam kiedy wybuchają przyzwane kulki

 

edit uff rozj**ne

Edytowane przez Banan91PL
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Kolos28 napisał:

To po co się odzywasz jak tak uważasz?

Ja nadal twierdzę, że OT to świetna gra, która zapewni mi na pewno nie mniej zabawy niż Spiderman (zapewne więcej) ale cena powinna być niższa bo koszty tej produkcji są o wiele niższe. Mam prawo uważać, że producent chce jak najmniejszym kosztem jak najwięcej zarobić.
Jak widzisz, sam kupiłem grę bo uwielbiam pixel art (co nie którzy tutaj pisali, że pewnie to nie moja bajka) oraz mam wielki sentyment do Super Nintendo.

Jakie są koszty stworzenia Octopath Travelera?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...