Skocz do zawartości

Octopath Traveler


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, adasiulko napisał:

Odbiegając nieco od tematu, kiedy ruszy strona sklepu?

 

Prawie wszystko jest gotowe, mam problem z optymalizacja :<

 

Ja pyerdole, te teksty :banderas: :banderas: :banderas: 

 

Po ubiciu oblecha Helgenisha:
Cytat

Quite the dancer yourself in the end

albo nazwy atakow tego samego typa: double slap, Know your place! 

Piekne! Na takiego jrpga czekalem! Naprawde czuc motywacje do walki.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Sejvy z demka mi wczytalo bez problemu, mam jakies 4h i trzy postaci.

nie chce mi sie wierzyć ze te historie sie nie lacza, juz kazdy idzie w to samo miejsce z tych co mam, cos tam musi sie stac.

Jestem zadowolony, swietna muza, grafa. Ciekaw jestem tej historii, bo jak narazie malo co wiadomo.

Odnośnik do komentarza

Mi też pasują oddzielne historiem. No to zacząłem grę therionem. Zamierzam wszystkie spróbować a czy wszystkie skończę to zależy od jakości tych fabuł. 

 

 

Btw. Zapomniałem jaki switch dobry. Gra do czytnika i grasz. Zero czekania. 

Odnośnik do komentarza

 

4 godziny temu, Banan91PL napisał:

Ktoś gra ?jak wrażenia ?

 

Dopiero początek 3 postacie zaliczone. Tressa mój main charakter. Dla mnie mega sztosik, ale hajp u mnie na grę był podbity na poziom galaktikos. Każdy kto zaliczył demo wie, że grafa (jak ktoś lubi piksele) oraz muza to małe arcydzieła. Więcej o historiach będziemy pisać jak się zaliczy kolejne chaptery. 

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, blantman napisał:

Mi też pasują oddzielne historiem. No to zacząłem grę therionem. Zamierzam wszystkie spróbować a czy wszystkie skończę to zależy od jakości tych fabuł. 

 

 

Btw. Zapomniałem jaki switch dobry. Gra do czytnika i grasz. Zero czekania. 

Ale tu serio nie ma co zaczynac roznymi, w pewnym momencie postaci sie spotykaja i poznaje sie wszystkie historie i ma się je w party.

 

Olberic jest kozak, moze ludzi z miasta wyzywac na pojedynek (trening) i babcie ze sklepu napie.rdala xddd

 

Odnośnik do komentarza

Wiem odkryłem już to. Gra ładnie wszystko tłumaczy ale nie ma kilku godzin nudnego samouczka jak w 80 % jrpg. Tutaj większość od razu łapiesz i gra nie ma Cię za debila. 

 

Obecnie poznaje historie aptekarza a potem wybieram sie do pewnej tancerki. 

Odnośnik do komentarza

Mam na tą chwilę panią kupiec, woja, tancerke i aptekarza. Póki co historia tancerki najlepsza i muzyczka przewodnia na jej terenach (sandland) mistrzostwo. Gra się sprawnie i szybko. Większego grindu ani przesytu walk jeszcze nie uświadczyłem. Każdą historię poznaje się około 1-1,5h. Tressa fajnie zbiera kase, tancerka buffuje, aptekarz bawi się składnikami, a wojem naperdalasz. Jest moc.

Odnośnik do komentarza
Kolejny typek skonczyl OT i potwierdza ze jest 8 oddzielnych historii nie powiazanych ze soba w zaden sposob. Konczymy wszystkie 8 sciezek i...wielkie nic. Wolna eksploracja, zadnego wspolnego punktu. Do tego chaptery sa zablokowane minimalnym levelem wiec albo wymuszaja zeby zebrac cala druzyne by moc kontynuowac albo grind caly dzien na zabach zeby wbic np level 23 i moc zaczac drugi chapter (który trwa nie spelna godzine i wyglada tak samo jak kazdy poprzedni wioska -> interakcja z NPC -> dungeon -> boss -> nastepny chapter i powtorka).
 
Oczywiscie zaznacza ze historie sa ciekawe i gra sie naprawde fajnie, solidna gra, ale zaden masterpiece. No i im dluzej sie gra tym bardziej dobija powtarzalnosc i schematycznosc.
I co Panowie, sprawdzają się te słowa?
Przeczytałem dwie polskie recenzje i też twierdzą, że gra ma taki schemat jak ten wyżej opisany.
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Kolos28 napisał:

I co Panowie, sprawdzają się te słowa?
Przeczytałem dwie polskie recenzje i też twierdzą, że gra ma taki schemat jak ten wyżej opisany.

Spoiler

Na reddicie widziałem jakieś tematy, gdzie ludzie piszą o dodatkowej historii czy też uzupełnieniu, które łączy i tłumaczy wszystko co się działo w 8 podstawowych historiach. Trzeba spełnić jakies wymagania żeby móc to zobaczyć. Nie chciałem jednak sobie spoilerować więc dalej nie czytałem. 

 

Odnośnik do komentarza

Oki ale główne zarzuty co do gry to oprócz wspomnianej prowadzonej fabuły to właśnie szybko wkradająca się monotonia przez ciągle ten sam sam schemat. Ludzie chwalą system walki ale zarzucają mu również, że są dosyć schematyczne..

Jakby co to tylko pytam bo gra sporo kosztuje i upewniam się czy w przyszłości mam szykować kasę

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...