Skocz do zawartości

Octopath Traveler


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Mam już 6. Nie levelują, ale w miarę szybko nadganiają tych mocniejszych w party. Wrzucasz do 3 mocarzy 1 świerzaka i szybko goni levele jak trzeba. 

 

Od wczoraj doliczając wcześniejszy prolog już 11 h za mną. Jeszcze duuuużo grania.

Edytowane przez bulaxyz82
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Wallerot napisał:
  Pokaż ukrytą zawartość

Na reddicie widziałem jakieś tematy, gdzie ludzie piszą o dodatkowej historii czy też uzupełnieniu, które łączy i tłumaczy wszystko co się działo w 8 podstawowych historiach. Trzeba spełnić jakies wymagania żeby móc to zobaczyć. Nie chciałem jednak sobie spoilerować więc dalej nie czytałem. 

 

może w płatnym dlc dadzą

Odnośnik do komentarza

Ja mam 6h za sobą i 4 postacie w ekipie grindu jeszcze nie uswiadczylem,  ale tłuc  przeciwników trzeba żeby coś zarabiac i wydawać na ekwipunek który jest ważny przy bossach w szczególności. 

Po przylaczeniu postaci z owiele niższym levelem zeczywiscie szybko nadrabia stratę do innych przy 4 postaciach w ekipie gra się cudownie. 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Rezoo7 napisał:

 i wydawać na ekwipunek który jest ważny przy bossach w szczególności. 

 

 

Potwierdzam, fatałaszki i oręż robi różnice. Z Tressą nie mam większego problemu z kasą, także oporządzenie kompanów w miarę na wysokim poziomie. Na pobocznych questach można dostać czasasmi coś ciekawego, ale najlepsze ostrza u handlarzy. Aptekarzem kozak się zbija breaki jak ma się już odkryte słabości wrogów. Tylko, że komponenty lecą w dół jak głupie ;/

Edytowane przez bulaxyz82
Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Banan91PL napisał:

Jakieś epickie motywu ktoś Ma A sobą ?

 

 

W pierwszych chapterach brak. Jest bardzo przyziemnie i nie jest to wadą. Idę po ostatnią postać, więc jutro pewnie zacznę działać w drugim akcie. 

 

26 minut temu, ogqozo napisał:

Masakra. W Bravely po obniżeniu walk do 50% przyjemność z gry skakała w górę o 500%. W demku Octopatha też można było się zmęczyć tym srogo. 

 

Jak na JRPG to akurat ilość walk jest bardzo wyważona.

 

Tytuł nie jest mesjaszem, ale cholernie solidnym produktem i póki co gorąco polecam.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...