Skocz do zawartości

Octopath Traveler


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20.04.2018 o 20:15, P-chan napisał:

A ja tam się jeszcze zastanawiam, jakoś nie potrafię się do tej kolekcjonerki przekonać...

Moim zdaniem do pełni szczęścia brakuje Artbooka ale reszta mi się widzi. Na tytuł bardzo czekam i wtedy lubię dorzucić swoją cegiełkę (limitki bardzo rzadko kupuje, nawet jak gra mi się podoba). 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, chrno-x napisał:

Moim zdaniem do pełni szczęścia brakuje Artbooka ale reszta mi się widzi. Na tytuł bardzo czekam i wtedy lubię dorzucić swoją cegiełkę (limitki bardzo rzadko kupuje, nawet jak gra mi się podoba). 

Akurat mi się nie widzi za bardzo ta cała papierowa diorama (zamiast niej to wolałbym artbooka), którą będzie łatwo można zniszczyć. I dlatego się cały czas zastanawiam czy brać kolekcjonerkę, szczególnie że biorę i kupuje tylko takie które mi się podobają (o ile się załapie).

Odnośnik do komentarza

No nie wiem, ja tam uważam, że ta Diomara fajna jest, dotykać jej za bardzo nie będę, tylko będzie sobie stała za witryną w szafce czy gdzieś tam i będzie cieszyła moje oko. Dosyć zresztą nietypowy ruch bo nie pamiętam takich fantów w limitkach. Zresztą co kto lubi, liczy się gra, która zapowiada się obłędnie. 

Odnośnik do komentarza

@chrno-x Wcale nie twierdzę, że pomysł na tą dioramę nie jest fajny, szczególnie że chyba pierwszy raz z czymś takim się spotykamy. Czepiam się tylko jej trwałości, gdzie jednak łatwo będzie ją uszkodzić. I to właśnie to mnie powstrzymuje od zakupu kolekcjonerki (w przypadku Yakuzy były to szklanki). Jednak jak inwestuję w jakąś kolekcjonerkę to jednak wolę dostać coś trwalszego. I owszem najważniejsza jest gra, a ja sobie tylko tak marudzę... 

Kurze jednak będziesz musiał pościerać:P...

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, P-chan napisał:

@chrno-x Wcale nie twierdzę, że pomysł na tą dioramę nie jest fajny, szczególnie że chyba pierwszy raz z czymś takim się spotykamy. Czepiam się tylko jej trwałości, gdzie jednak łatwo będzie ją uszkodzić. I to właśnie to mnie powstrzymuje od zakupu kolekcjonerki (w przypadku Yakuzy były to szklanki). Jednak jak inwestuję w jakąś kolekcjonerkę to jednak wolę dostać coś trwalszego. I owszem najważniejsza jest gra, a ja sobie tylko tak marudzę... 

Kurze jednak będziesz musiał pościerać:P...

 

Dobrze wiesz, że tego chcesz, po co się tak męczyć? Złóż pre-order i stań się szczęśliwszym człowiekiem  :kaz:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Trochę się martwię, że to będzie taki typowy średniak. W trailerze jest kilka rzeczy, którymi starają się reklamować grę i mówią o nich jakby to było niewiadomo co, a tak naprawdę to nic nadzwyczajnego. Dwie z brzegu:

 

- "...setting up unexpected encounters and much, MUCH more." - odnośnie umiejętności zakonnicy. Na bank będzie można robić dużo więcej niż prowadzić ze soba npc'ów xd

- "form your party wisely and rip the benefits" - najpierw mówią, że ważny jest dobór ekipy a za chwilę dodają, że w każdej chwili można zmienić party w karczmie. Będzie wracanie co 20min do hotelu żeby zmienić postać bo akurat w nowym dungeonie jest zamknięta skrzynka.

 

Hype u mnie maleje i podejdę do tego z duża rezerwą.

Odnośnik do komentarza

Jest jeszcze coś - dla mnie wygląda to tak, że to będzie 8 nie za mocno ze sobą powiązanych historii.

Każdy ma swoją, a jedynie w karczmie dana osoba może do-rekrutować inne postacie, żeby swój wątek przejść. 

Jeśli tak rzeczywiście będzie i nie ma jednej większej historii łączącej te postacie, to kiepsko.

Odnośnik do komentarza

To faktycznie słabe, że w grze bedziesz miał 8 różnych historii w zależności od postaci którą wybierzesz. Nie pamiętam kiedy ostatnio ktoś tak źle zrobił graczowi w tym elemencie.

 

Co do reszty, to ja też mam letnie uczucia. Gra jest piękna, ale w kwestii mechaniki to co pokazali zapowiada się na <dźwięk spuszczania powietrza z balonu>

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...