Skocz do zawartości

Ghost of Tsushima


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Gadżety wydają się mocno OP. Taka bomba zrobiona na maxa kosi wszystkich...nawet miecza nie trzeba wyciągać xD. Osobiście używam tylko bombę dymna bo efektownie można szybko skosić 3 typków. No i nie miałem okazji jeszcze wypróbować ataku pod L1+R1. Plan na dziś to zdobyć dwie zbroje. Jedna to z mitycznego zadania ta związanymi z kluczami a druga bardzo bliska Jinowi (pewnie ta z okładki). 

Odnośnik do komentarza

Pierwsza mapka wyczyszczona, wchodzę na drugą. Gra GOTY, gra się cudownie, grafika kosmos, walki nie nudzą... no jest pięknie. Baaaardzo mnie cieszą poboczne misje które są naprawdę fajne, z dobra fabuła i prowadzeniem. 

Ogólnie co mnie jedynie mocno denerwuje to fakt, że gra ma problemy ze zmianą postawy jesli robimy to za szybko (musi najpierw choc kontura stylow sie ujazac zeby chcialo zmienic). Do tego w sumie to lista ciosow to pare na krzyz(choc moze tu to trochę za duzo wymagam żeby samurajowie robili combosy z nioha). Największy mimo wszystko minus to ciągle gadanie o honorze samuraja, że tak nie wolno walczyć, przytakujemy wujowi i innym, a lecę na Mongołów i jak gdyby nigdy nic dalej ich tak napierdalam . No jest to dla mnie bardzo duża wada - ewidentnie brakuje tu systemu karmy na samuraj/pysda i z biegiem gry zmiany w rozmowach/fabule bo kłóci mi się to z dialogami postaci i ogólnym kierunkiem głównego wątku.

1 godzinę temu, Szymek napisał:

Gadżety wydają się mocno OP. Taka bomba zrobiona na maxa kosi wszystkich...nawet miecza nie trzeba wyciągać xD. Osobiście używam tylko bombę dymna bo efektownie można szybko skosić 3 typków. No i nie miałem okazji jeszcze wypróbować ataku pod L1+R1. Plan na dziś to zdobyć dwie zbroje. Jedna to z mitycznego zadania ta związanymi z kluczami a druga bardzo bliska Jinowi (pewnie ta z okładki). 

To mi sie podoba że strzał z łuku w głowę - kill, mimo klasy przeciwnika. To samo kunai dobrze trafiony.

Edytowane przez XM.
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Il Brutto napisał:

Automatyczne parry podczas TWOJEGO ATAKU. W sensie jak atakujesz przeciwnika z wlocznia to on nic ci nie moze wtedy zrobic/

Odpalilem by przeczytać opis. Ciekawe, bo tekst mowi, ze "automatycznie parujesz ciosy włócznia, gdy postawa wiatru jest aktywna". Czyli w teorii aktywna dla mnie oznacza włączona -  i wystarczy stać w bezruchu, a Jin powinien parować sam.

 

O i jest to błąd tlumaczenia, w engliszu mamy "automatically parry spear attack during any wind stance attack". To troche zmienia kontekst. Translator się nie popisał.

 

Kupiłem ten skill i zdaje się, ze parowanie działa tylko przy wiatrowych atakach trójkątem. Jak uderzam kwadratem to obrywam od włócznika, gdyż jego cios ma priorytet nad moim parry.

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

No co do wad to u mnie jest jedna...dialogi podczas misji. A dokładnie brak jakiegoś truchtu czy czegoś pośredniego między spokojnym chodem a sprintem (również na koniu) pierd.oła ale troszkę mniej komicznie by to wygladalo xD a co do honoru i tego co mówi wuj i kodeks to chyba stanie na tym że samuraj dawno umarł a robił to duch :) osobiście nie ma z tym problemów. A walczy się bosko...czasami szkoda że to kończy się tak szybko i nie ma ich więcej. 

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, XM. napisał:

A, co mnie jeszcze denerwuje - brak tlumaczonych tekstów npców. No gram po jap. I ni hóia nigdy nie wiem co tam gadaja.

Właśnie super klimacik, coś jak język brazylijski w MP3.

Odnośnik do komentarza

No dobra chlopaki, jak macie pytania do tego co mowi Jin po japonsku a nie macie napisow to pytajcie.

Np wsiadajac na konia slyszalem poki co 3 rozne wersje:

- Hashire <imie konia> - Biegnij <imie konia>

- Kakero <imie konia> - to samo co wyzej

- Omae hodo uma ga inai, <imie konia>(cos w ten desen, teraz nie pamietam) - Nie ma lepszego konia od ciebie

 

Ja swojego nazwalem Kage. 

 

Edytowane przez Killabien
  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...