Skocz do zawartości

Ghost of Tsushima


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę godzin już trzaśnięte, więc można lekko podsumować.

 

Ktoś wyżej napisał, że gra świetna, ale się w niej nie zakochał.

Mam identycznie.

Świetna historia, otoczka, sama rozgrywka ( walka!!! ) eksploracja, ale już gra jako całość jakoś tak na tle innych "dużych" tytułów wypada średnio. Grafika śliczna, może nieco przerysowana miejscami. Sporo ubi-pomysłów, dużo wieśka trzeciego - to miejscami wysuwa się na pierwszy plan. Może niepotrzebne jest to odbijanie mongolskich placówek lekko monotonne po zaliczeniu kilku, ale ten aspekt komponuje się z fabułą, więc ok.

Abstra/pipi/hując gra się świetnie, a popijam gameplay tematycznym piwkiem:

 

Spoiler

20200723-195904.jpg

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Rozi napisał:

Podstawowy Adachi w kolorze czarnym, do tego Opaska Śmierci, a na mieczu Sekret Fujina.


Pokaż swojego Jina :lapka:

Mi się bardzo ten pierwszy, zniszczony niestety, armor podoba.
Ten co dostałem od Masako też ładny, strój ronina super, ale wolę normalne portki :)
Aktualnie biegam w stroju z legendy Tadayori, ale ten wygląd taki sobie (dalej nie ulepszam, bo następny level to słoma z butów - dosłownie), no i bonusy pod łuk, a ja rzadko z tego korzystam.

3018bc6a54c7030d.jpg

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Wredny napisał:


Pokaż swojego Jina :lapka:

Mi się bardzo ten pierwszy, zniszczony niestety, armor podoba.
Ten co dostałem od Masako też ładny, strój ronina super, ale wolę normalne portki :)
Aktualnie biegam w stroju z legendy Tadayori, ale ten wygląd taki sobie (dalej nie ulepszam, bo następny level to słoma z butów - dosłownie), no i bonusy pod łuk, a ja rzadko z tego korzystam.

3018bc6a54c7030d.jpg

Zacząłem dopiero drugą wyspę, więc pewnie znajdę o wiele więcej rzeczy kosmetycznych, ale mój Jin Mroczne Widmo wygląda tak:EdopRJrXoAAGxJh?format=jpg&name=large

Szczególnie zadowolon jestem z mieczy, są piękne:

EdopTeKXgAAVcUY?format=jpg&name=large

W czasie eksploracji zakładam ubranie wędrowca, wiadomo dlaczego. 

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Czy Was też wku.rwia jak jesteście w parku i drzewa nie gibią się tak klimatycznie jak na growej Czusimie? Trawa jakaś mała, a i boskiego wiatru nie widać. Chyba za dużo godzin na gierkę ostatnio poświęciłem skoro nachodzą mnie takie rozkminy. :D

 

---

 

Żeby nie było offtopa to dorzucam swoje TOP 3 momentów zakończenia walk z Mongołami.

 

numer 3. Perfekcyjne wykończenie wszystkich bez choćby draśnięcia i strzepania miecza (obowiązkowo).

 

numer 2. To samo co powyżej, ale dodatkowo dobicie czołgających się przeciwników. I przypominam, mieczyk strzepany.

 

i zdecydowany numer 1. Perfekcyjne wykończenie wszystkich, przestraszenie ostatniego przeciwnika, który w panice ucieka przez pole ryżu. Spokojne wyciągnięcie łuku, odczekanie chwilki i przycelowanie delikwentowi w głowę. Ukłonik na koniec.

 

Chociaż ten ostatni motyw zdarzył mi się może ze 2 razy łącznie póki co. No, ale satysfakcja wtedy to :banderas:

 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, _Red_ napisał:

Druga wyspa to chodzi o drugą mapkę / sektor na Cuszimie, czy potem plyniemy na kolejne wyspy?

Pierwszy sektor na drugiej wyspie - Toyotama. 

 

@Cedric, ten wiatr i ogólne poruszanie się wszystkiego, jest absolutnie czymś zayebistym. Połowę magii tej gry zawarto właśnie w świecie i jego kojącym wpływie na gracza. 

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza
W dniu 22.07.2020 o 19:12, wet_willy napisał:

Gierka niestety skonczona zostalo mi 1 Haiku ktore ni (pipi)a nie wiem gdzie jest i kilka prostych Trophy do platynki. Smutno ze juz koniec zakonczenie bylo epickie jedna z najlepszych gier tej generacji ^^

Bycie samurajem przez tydzień czasu powinno Cie czego nauczyć. Przyznaj sie co wyniosłeś z tej wspanialej przygody, bo jakoś średnio to zauważyłem? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...