Skocz do zawartości

GOTY 2017


Gość _Be_

Najbardziej GOTY gra roku 2017?  

132 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najbardziej GOTY gra roku 2017?

    • Super Mario Odyssey
    • The Legend of Zelda: Breath of the Wild
    • Persona 5
    • Nioh
    • NieR: Automata
    • Horizon Zero Dawn
    • Wolfenstein II: The New Colossus
    • Resident Evil 7
    • Cuphead
    • Yakuza 0
    • Destiny 2
      0
    • Forza Motorsport 7
    • Prey
    • Mario + Rabbids: Kingdom Battle
    • RiME
    • Splatoon 2
    • Xenoblade Chronicles 2
    • Assassin's Creed Origins
    • The Evil Within 2
    • Hellblade: Senua's Sacrifice
  2. 2. Najlepszy remake/remaster 2017?

    • Mario Kart 8 Deluxe
    • Wipeout: Omega Collection
    • Metroid: Samus Returns
    • Final Fantasy XII: The Zodiac Age
    • Crash Bandicoot N. Sane Trilogy
    • Yakuza Kiwami
  3. 3. Największy fuckup/rozczarowanie 2017

    • Gran Turismo Sport
    • Mass Effect Andromeda
  4. 4. Największy rak branży?

    • EA - za zabicie Visceral Games i ich singlowej gry z uniwersum Star Wars
    • EA - za forsowanie przegiętych grindfestów/lootboxfestów
    • EA - za to co zrobili z Mass Effectem
  5. 5. Konsola roku 2017



Rekomendowane odpowiedzi

GOTY 2017

1, Nier Automata

2, Person 5

3, Yakuza 0

 

Najlepszy remake/remaster 2017

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

 

Największe rozczarowanie

Mass effect andromeda

 

Największy rak branży

EA - za zabicie Visceral Games i ich singlowej gry z uniwersum Star Wars

 

Konsola roku

switch

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Największy fuck up rozczarowanie:

 

Horizon Zero Dawn, gra do tego stopnia wtórna że zapomniałem że ona wyszła w tym roku. Produkcja próbująca naśladować wszystkie inne znane sandboxy, tylko że robi wszystko gorzej od każdego z nich.

 

Największy rak branży:

 

EA za robienie z każej gry skrzynkowego koszmaru

 

Najlepsza konsola

 

Xbox One X :cool:

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

A gdzie Call Of Duty WWII, albo The Surge?

 

Hmm Kałoduty nigdy nie trafiało do ankiet bo jest rakiem :lapka: The Surge za niskie oceny ale możesz zrobić jak Figuś radzi :cool:

 

Dodaj Kiwami w remake'ach, natychmiast  :angry:

 

podbijam

 

nie fajnie się zachowujesz od kilku dni Bartek

 

 

za dużo dobrych gier wyszło nie wszystkiego idzie spamiętać :cool:

Odnośnik do komentarza

Ja mam wywalone na branżowe oceny więc:

1. Call Of Duty WW II

2. The Surge

3. Yakuza 0

 

Cancer roku: wciskanie mikrotranzakszyn niemal wszędzie gdzie się da.

Fuck up roku: Destiny 2 bez absolutnie najmniejszej wątpliwości. Oddajcie moje pieniądze! :whyyy:

Najlepszy rimejk-master: Gyrosy 3. Na koksie gra rozszczelnia kask swoją oprawą :obama:

Konsola roku: musiałbym na główkę z wieży do basenu bez wody skoczyć, żeby nie wybrać koksa :cool:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

1. Person 5

2. Nier Automata

3. Yakuza 0

 

Remake/Remaster:

Yakuza Kiwami

 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie wniosku o przesunięcie terminu podania ostatecznych wyników, do przyszłorocznych wakacji, abym zdołał nadrobić i miarodajnie ocenić Zeldę BOTW, oraz SMO i być może zmienić powyższy skład podium.

Odnośnik do komentarza

Najlepsze gierki roku 2017:

 

1. Yakuza Zero - moja przygoda z serią zaczęła się właśnie od tej części i cóż mogę powiedzieć? Stałem się największym fanem przygód Kiryu i Majimy. Gra posiada najlepszą fabułę w grach od lat (nie pamiętam już która gra mnie tak zaciekawiła pod kątem historii, chyba L.A. Noire było ostatnie), świetny dając F U N gameplay, tony pobocznych aktywności, cudowne oddanie Japonii szalonych lat 80., bułki, wędliny, itp.

 

2. Nioh - soulsowoonimushowotenchu'owe siekanie samurajem Williamem podbiło moje serce w następnej kolejności. Lubię gierki z historycznymi nawiązaniami, a Nioh to właśnie miał. Miał też jeden z najlepszych i najbardziej satysfakcjonujących systemów walki ever. Piruety i zadawanie ogromnego bólu kataną było niezwykle S M A C Z N E. Wycisnąłem z gry platynę, a to oznacza, że naprawdę mi się podobała. A nie ograłem jeszcze dodatków!

 

3. W Imię Ca Cuphead - wiecie co? W Cupheada grałem może z 2 godziny, pobiłem dwóch bossów, bo na więcej nie pozwoliły mi graficzne artefakty, które generował mój prehistoryczny laptop z kamienia. Dlaczego więc tutaj się znajduję? Dla mnie to jest najpiękniejsza gra jaka kiedykolwiek powstała. Serio. Rysowanie tego wszystkiego, każdego ruchu, a potem animowanie go - ogrom prac. Sam gameplay, wymagający i zmuszający do perfekcyjnego przechodzenia poziomów jest solą tego tytułu, a jazzowy soundtrack jest wisienką na torcie. This is piękne.

 

Jeśli Hollow Knight wyjdzie na konsole w tym roku, to pewnie wskoczy gdzieś do czołówki, póki co nie mam go na czym ograć :( Ten rok był tak obfity w dobre gry, że łołołoło.

 

Najlepszy remake/remaster:

 

Yakuza Kiwami - niestety Crashu Bandicootcie, jesteś super grą, ale bardziej super jest odświeżona pierwsza Yakuza. Przeniesiono wszystko co najlepsze z Zero, ulepszono tytuł na każdej płaszczyźnie. Tak właśnie powinno się robić rimejki, właśnie tak, aha, yeah! Kiwami 2 rozwali mi mózg.

 

Największy fuckup/rozczarowanie:

 

Horizon: Zero Dawn chore spuszczanie się nad tą grą w wiadomym temacie i krucjata wiadomych użytkowników mówi wszystko. Przygody Aloy są czystą, rzemieślniczą robotą i wydmuszką. Pod pięknym płaszczykiem grafiki kryje się wtórność szablonowych sandboxów i nic więcej, absolutnie nic. Kilka miesięcy po ograniu nie pamiętam ani jednej pobocznej postaci, misji, a to nie świadczy o grze dobrze. Swoje zdanie na jej temat wyraziłem, ale niestety zostało usunięte, bo było NIEPOPRAWNE POLITYCZNIE. Fuj gra.

 

Największy rak branży rakiem dla mnie jest wydawanie ulepszonych wersji tych samych konsol (Pro i X), ale jeśli chodzi o tegoroczne, to oczywiście lootboxy. Rozumiem, jeśli to ma być dodatkowa zawartość, która nie powoduje przewagi i nie jest wymagana do normalnego grania. Jednak tak nie jest. Całe szczęście, że Battlefield ma to tylko w kosmetycznej części gry.

 

Konsola roku Switch i jego hybrydowość, oraz nastawienie na czysty F U N. Jestem bardzo ciekawy tej konsoli i pewnie niedługo ją kupię, bez niezdrowego podejścia Brygady RR. Nintendo nie jest Jezusem Chrystusem, Syna Boga jedynego, Pana Naszego, jednakże zamysł połączenia stacjonarki z handheldem był strzałem w dziesiątkę.

Odnośnik do komentarza

GDZIE DIVINITY ja się pytam ?!

 

Najbardziej GOTY gra roku 2017?

1: DIVINITY ORGINAL SIN 2 
2: Persona 5
3: THIMBLEWEED PARK             Specjalnie dla blubcia pogrubione i powiększone te które w ankiecie olał

Najlepszy remake/remaster 2017?
- Yakuza Kiwami

Największy fuckup/rozczarowanie 2017
-Horizon Zero Dawn (szczerze bawie się i wiele lepiej przy ac origins tamta gra to kiepski klon mistrzów z ubisoftu) 

Największy rak branży?
-loot boxy w prawie każdej grze :(

Konsola roku 2017
-Mam dopiero tydzień ale sorry switch przegrałeś na półmetku z XBOX ONE X. 

Odnośnik do komentarza

GOTY:

 

1. Zelda Breath of the Wild

2. Super Mario Odyssey

3. Splatoon 2

 

Pierwsze dwie raczej nie do ruszenia, ale jeszcze 3 gry mogą zastąpić Splatoona na trzecim miejscu: nowe Pokemony, Xenoblade 2 i Forza 7

 

Remake: Metroid: Samus Returns

 

Rozczarowanie: Gran Turismo Sport

 

Rak branży: EA za zabicie Visceral

 

Konsola roku: Nintendo Switch

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Blantman - Divinity w sumie wyszło w zeszlym roku w early accessie, ale no jak widzisz możesz zagłosować postem, jezu, (pipi) kiedy wy się nauczycie.

pierwszy akt czyli "demo" a gra wyszła we wrześniu tego roku i jest jedną z najlepiej ocenianych gier tego roku. No ale ok przecież zagłosowałem. A Thimbleweed na pewno lepsze od destiny 2 czy prey. No ale wiadomo indyki nikogo chyba że exy jak cuphead :D

Odnośnik do komentarza

GOTY

 

1. Mario Fucking Odyssey 

2. Zeldunia

3. Cuphead

 

Najlepszy remake/remaster

 

-Emulator gier z pierwszego Xboxa na KOXie.

 

Rozczarowanie

 

-Nastawienie calej branzy na uslugi - juz niedlugo bedziemy streamowac gry z apek na tablecie [*]

 

Rak branzy

 

-Gracze

 

Konsola roku

 

-Nintendo Switch 

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.