Opublikowano 25 września25 wrz Czy na Tapatalk, da się ogarnąć spoilery? Wcześniej, chociaż był napis spoiler wraz z jego treścią, teraz nawet nie ma żadnego info, tylko tekst leci, jakby nie był jako spoiler.
Opublikowano 25 września25 wrz Autor Nic nie wymyślimy, to zewnętrzne oprogramowanie, non stop mają tę samą wersję 0.0.7 pod IPB, nawet nie ma czego aktualizować.
Opublikowano 25 września25 wrz Czemu filmiki z YT nie osadzaja sie jako miniatury do oglądania tylko jako linki? Nie zawsze się tak zdarza ale dziś próbowałem umieścić film z YouTube w poście w temacie Lewactwo i nie konwertuje się jako miniaturka ale pozostaje jako link i to pomimo kilku prób i wysyłania na wszystkie dostępne sposoby.
Opublikowano 26 września26 wrz Miałem już wstawić jakiś czas temu, ale jakoś mi wyleciało. Na niektórych tematach przy cofaniu o stronę wstecz, cofnięcie nie działa prawidłowo i wyświetla się osadzony w statusie post na X (raczej nie trafiłem, żeby było to coś innego). Na niektórych tematach działa prawidło. Sprawdzałem też w trybie incognito, nie będąc zalogowanym i wtedy też jest problem, ale inny, po prostu dana strona się przeładowuje i też nie można cofnąć. Może coś nie tak z cache? Tutaj filmik jak to wygląda: (coś odpala w jakiejś słabej jakości na Onedrive pomimo ustawienia 1080p, ale wystarczy zmienić na niższą rodziałkę i z powrotem na 1080p i będzie git). 1 temat działa ok, potem z 2 jest problem i ostatni też działa prawidłowo.https://1drv.ms/v/c/75f7a66658ee1ae3/EZ-snQun6VtKsM7q_kv-sKMB0JQ-nSYuykwsLlhGEgCi5A?e=q9XA9B
Opublikowano 26 września26 wrz Najgorszy update layoutu na tym forum odkąd tu jestem - patrze że od czerwca 2014.Pisałem to już pare razy, ale musze znowu się wyżalić.Dawniej człowiek tu codziennie zaglądał, no ale strasznie teraz to się czyta.......Te ramki wszystko zlewa się wpizdu w jedno, litery są tak małe że trzeba powiększać cały obraz ctrl+ ale to w końcu wychodzi poza ekran.KIEDY można spodziewać się updatu do nowej wersji? w 2026 ?Forumek poprzedni był idealny, głosuje za DOWNGORADEM !Zostaw lajka jeśli ktoś jest za, dzięki
Opublikowano poniedziałek o 19:314 dni Tzn? Bo nic się nie zmieniło z tego co widzę, dalej zamiast tematów pokazuje posty np.
Opublikowano poniedziałek o 19:474 dni W sensie w ogóle cokolwiek wyszukuje. Bo przedtem mi się zatrzymywał pasek ładowania i nic nie znajdowało.
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.