Skocz do zawartości

Silnik forum 3.0


Rekomendowane odpowiedzi

Kyo już rozumiem. To żądanie strony desktopowej zmienia tylko user-agenta, który dawniej wywoływał "pełnego" forumka, teraz strona jest ten sama więc jeden ch,uj. Niestety viewport się nie zmienia na iOS, więc wszystko zostaje dalej tak samo wielkie. Szkoda trochę, nie mogę nawet też znaleźć żadnej przeglądarki, która by to potrafiła. Ani Firefox, ani Opera Mini, ani Chrome tego nie robią.

 

Właściwie to przeglądanie samej treści tematu jest super, jedynie główna wygląda bardzo źle.

 

Screen (spoiler bo długie):



3763a6e8734f87e4822d848933f1bee4.jpg

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, raven_raven napisał:

Kyo już rozumiem. To żądanie strony desktopowej zmienia tylko user-agenta, który dawniej wywoływał "pełnego" forumka, teraz strona jest ten sama więc jeden ch,uj. Niestety viewport się nie zmienia na iOS, więc wszystko zostaje dalej tak samo wielkie. Szkoda trochę, nie mogę nawet też znaleźć żadnej przeglądarki, która by to potrafiła. Ani Firefox, ani Opera Mini, ani Chrome tego nie robią.

 

Właściwie to przeglądanie samej treści tematu jest super, jedynie główna wygląda bardzo źle.

 

Screen (spoiler bo długie):

 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

Czytałem że iOS właśnie nie chce/nie potrafi oszukiwać. Na andku na Chromi działa bez problemu. To jednocześnie plus i minus responsywanej strony - fajnie można sprawdzać jak ta responsywność działa mp. zmniejszając rozmiar okna przeglądarki na kompie.

@raven_raven zobacz proszę na skórce jasno ciemnej jak teraz to wygląda na iOS

 

Jedyne wyjście to na jakimś stylu wyłączyć responsywność - tylko nie wiem co na to Perez bo będzie za chwilę 40 różnych stylów.

Aha - kwadratowe avki lepiej czy okrągłe? :D

Odnośnik do komentarza
Cytat

Na andku na Chromi działa bez problemu

 

Niestety nie bez problemu. Po wymuszeniu pełnej wersji strony, przy ostatnich postach na stronie głównej nie widać avatarów. Natomiast na trybie mobilnym tak jak u kruka są avatary, ale nie ma nazwy tematu, plus podfora się rozjeżdżają.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, ragus napisał:

 

Niestety nie bez problemu. Po wymuszeniu pełnej wersji strony, przy ostatnich postach na stronie głównej nie widać avatarów. Natomiast na trybie mobilnym tak jak u kruka są avatary, ale nie ma nazwy tematu, plus poddziały się rozjeżdżają.

Ragus zobacz teraz na jasno ciemnej albo elegant bez responsywności.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Mejm napisał:

Jestem na "starym" ipsfocus, nie "bez responsywnosci".

 

e: ok, postestuje na "bez"

Mejm jak coś to ja sprite'owi odpowiadałem, zamulania nie uświadczyłem. U mnie śmiga OK.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...