Skocz do zawartości

Silnik forum 3.0


Rekomendowane odpowiedzi

Trochę late to the party i pewnie było, ale:

 

  • Dałoby radę dorzucić opcję, żeby zwinąć shouta? Statusy się da, a przy shoucie nie widzę opcji.
  • Screeny, fotki, miały na poprzednim silniku ustaloną wielkość do której skalowały się przekraczające ją pliki. Teraz wszystko rozjeżdża się na całą szerokość i jak przeplata to tekst to jak dla mnie - trochę gorzej się to czyta.
  • No i subiektywne, stetryczałe odczucie: nie znoszę tego pyerdolonego responsive designu, w którym jest robione teraz wszystko. Na smartphone'ach to działa, ale na desktopie irytuje strasznie, wszystko niepotrzebnie duże i (przynajmniej u mnie) działa zdecydowanie wolniej. Wyświetlanie kto dał plusiki? Yeb, okno modalne, 1, 2, 3... no załadowało się. Odpowiedź na status? Kolejne okno modalne, 1, 2, 3.. no w końcu. Na starym silniku te rzeczy działały błyskawicznie, trochę uczucie jak przejście z dasha 360 na One :/
Edytowane przez chmurqab
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • zwijanie shouta - rozmawiałem z autorem dodatku, nie planuje nic zmieniać. Tak że tu raczej nic nie wymyślimy, ale poczekajmy i zobaczymy, jaki będzie ruch na shoucie, bo jak będzie jak przed zmianą skryptu, że bywały 2 wpisy na dzień, to się go przeniesienie na dół. 
  • screeny - dla wideo widzę opcję ustawienia max szerokości (dałem 600 px), dla grafik poszukam 
  • respo - nie poradzimy nic, taki silnik, tak robią wszystkie skórki. Można w każdej wyłączyć opcję respo, ale wtedy na telefonie masz full forum, a to chyba jeszcze gorsza opcja, niż to coś teraz
Odnośnik do komentarza

Wyświetlanie plusików zajmowało tyle samo czasu, też był modal, który musiał się załadować ;).

 

Oh, jeszcze jedno - czy tylko mi się wydaje, że teraz plusiki są dużo mniej widoczne? Dawniej od razu było widać tą soczystą zieleń/czerwień na dole posta, teraz to tak trochę się zlewa, przynajmniej mi. Nie wiem, za dużo bieli tam albo kolorki takie wyblakłe.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No trochę macie racje z tymi plusikami, nie są tak widoczne jak dawniej, ale do tych zapewne też można przywyknąć. Choć szczerze, to wolałbym, żeby podstawowym przyciskiem reputacji był plusik, a nie jakieś serduszko, niby do reputacji liczy się tak samo, no ale tyle lat klikania w zielony plusik i nagle mam się przestawić na jakieś czerwone serce, gdy jestem zbyt leniwy by rozwijać te wszystkie buźki?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, raven_raven napisał:

Oh, jeszcze jedno - czy tylko mi się wydaje, że teraz plusiki są dużo mniej widoczne? Dawniej od razu było widać tą soczystą zieleń/czerwień na dole posta, teraz to tak trochę się zlewa, przynajmniej mi. Nie wiem, za dużo bieli tam albo kolorki takie wyblakłe.

No sa malo widoczne z dwoch powodow, 1 - nie ma tej kolorystyki co kiedys, 2 - sa pomiedzy trescia posta a sygnatura. Na to drugie pomaga zmiana styl na elegant bo jest mega podobny do starego ukladu (wiec nasz mozg sie cieszy) i wrzuca reputacje na sam spod calego posta. Polecam. Ten kto zaproponowal ten motyw to debescia, i jego mafai tez debesciak.

Odnośnik do komentarza

Jedynie to NEW przy dzialach na glownej troche padaka i jakby dalo rade wylaczyc to samo pogrubienie dzialu juz daje znac, ze jest nowa tresc.

 

Shaut mam nadzieje, ze wyleci bo na mobilnej trzeba najpierw przeskrolowac szauta co czasem powoduje, ze zamiast skrolowac forum lecimy po samym szaucie. Niech sobie bedzie gdzies na dole jak ktos lubi ale jego umiejscowienie w tym a nie innym miejscu po prostu psuje funkcjonalnosc.

 

Czy przeklenstwa i cenzura zostaja tak jak byly?

 

Odnośnik do komentarza

Ktoś widziałem testował cenzurę w jakimś statusie i wszystko ładnie cenzurowało.

Aha panowie Administratorzy da się coś zrobić z tym niedziałającym przełącznikiem na wersję na komputer na iOS? Czy to Safari czy to Chrome nie dzieje się nic :(.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...