Skocz do zawartości

Silnik forum 3.0


Rekomendowane odpowiedzi

Uprzejmie proszę o możliwość wyłączenia shoutbox oraz statusów, najnowszych tematów,  aktywnych użytkowników, kto obchodzi urodziny oraz statystyk forum.

Ponadto, zmniejszenia czcionki, ewentualnie zwiększenie marginesów po bokach (przy wyświetlaniu) i zlikwidowania podpisów pod nazwami działów, potwierdzenie po kliknięciu o oznaczeniu forum jakie przeczytane jest niepotrzebne. Trzeba mieć bota do przewijania forum, żeby to ogarnąć. Szczególnie na fonie.

 

Ponawiam moją prośbę dot. regionu filmowego:

Cytat

Zwracam się z uprzejmą prośbą o stworzenie nowych sub-forów w Regionie Filmowym.

Star Wars - filmy i seriale poświęcone uniwersum SW - będą wychodzić teraz co roku historie i epizody. Już teraz jest burdel.

MCU - Marvel Cinematic Universe. Wszystkie Iron Many, Thory, Avengers itd. Wiadomix, jest tego multum.

 

 

Perez i Kyo?

Zawsze szanowałem!

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ragus napisał:

Podbijam, też bym się tego w piz,du pozbył.

 

Dokładnie. Panowie prezesi, z łaski swojej, jakby tak dało rade tylko plusy i minusy zostawić bo rozbebłane to wszystko przez te lajki i inne hahahy, wieje sandałem z lekka.

Odnośnik do komentarza
59 minut temu, Karolek napisał:

 

Dokładnie. Panowie prezesi, z łaski swojej, jakby tak dało rade tylko plusy i minusy zostawić bo rozbebłane to wszystko przez te lajki i inne hahahy, wieje sandałem z lekka.

Zgadzam się. Co za dużo, to i świnia nie zeżre. Klasyczne plusy i minusy powinny zostać bez żadnych heheszków, wujaszków i innych badziewi. I zmieńcie tego kciuka, proszę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W sprawie licznika postów to za parę h powinno się już skończyć. Ale nie zdziwię się jak licznik zostanie tak jak teraz. Być może ma to związek z tym że w takim CW czy WKP posty nie są zliczane - przed zmianą jednak nabijało, teraz proces leci ze wszystkim od początku więc być może ich nie uwzględnia. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...