Skocz do zawartości

Silnik forum 3.0


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Mejm napisał:

A ok, to jakos nie zczailem. 

 

Tak czy inaczej na "bez" tez zamula. Ale to moze wina po mojej  stronie.

 

"Bez" chodzi minimalnie lepiej, ale i tak zamula, to już nie to samo lekkie forum. Przedtem wchodziłem często na telefonie, teraz wolę sobie kompa odpalić i na chwilę usiąść , bo na moim gó.wnotelefonie muli. Zainstaluję tapa, może będzie lepiej.

 

edit. A czy jako background forumka będzie jakaś grafika z pięknym PlayStation, skoro jest taka z Xboxem?

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Mejm napisał:

Zacytowalem post c0ra ale nie przenioslo posta, ktory z kolei on cytowal. Powinny byc oba.

 

A przy okazji. Pytalem o archiwum statusow - odpowiedz prostsza niz lazenie po flitrach: gorna belka Statusy (obok shautboxa) :reggie:

 

IPB 4 pozwala na łatwiejsze ogarnianie menu, więc w sumie dorzuciłem link do statusów bezpośrednio tam. 

Godzinę temu, Plugawy napisał:

edit. A czy jako background forumka będzie jakaś grafika z pięknym PlayStation, skoro jest taka z Xboxem?

 

Podrzuć jakąś tapetę, dorzucimy. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.11.2017 o 21:36, Farmer napisał:

Dlaczego nie ma opcji podglądu w zawartości "ostatni nieprzeczytany post" i "ostatni post"? 

 

W dniu 18.11.2017 o 21:42, Perez napisał:

 

Indeksuje się wszystko w tle. Tak że wyszukiwarka, jakieś braki w reputacjach i inne cuda czekają w kolejce. Kwestia jeszcze co najmniej kilkunastu godzin. 

Dalej nie widzę żeby coś się pojawiło także ponawiam pytanie. W starej wersji można było podglądnąć temat mając dostęp do właśnie ostatniego nieprzeczytanego posta oraz ostatniego posta. Skoro tego nie ma to zostało to czymś zastąpione? Czy to filtrami w aktywnościach można ustawić? Bo teraz nie wiem jak dostać się do pierwszego nieprzeczytanego posta w danym temacie. Albo mogę do ostatniego posta i scrollować w górę albo na początek tematu.

Ech nie umiem w nowe forum :sapek:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...