Skocz do zawartości

Silnik forum 3.0


Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, ragus napisał:

Powiadomienia gdy ktoś zacytuje posta :banderas:

ło panie ale dobre :banderas:

i zmiana strony nie powoduje wyje,bania całego posta

jeszcze kolorki poprawcie i już myję zęby do gały, tak dobrze jest

Odnośnik do komentarza

Przy pisaniu statusu macie info: Aby zobaczyć pełną treść statusy należy wejść w profil.

 

Niestety w panelu nie widzę opcji aby ustawić rozwijanie statusików. Widocznie ten typ tak ma :(

2 minuty temu, Maus napisał:

Nie moge stworzyc nowy status, ale moge odpowiadac na statusy innych. Cos robie zle, czy mam zablokowane statusy? Starzy ludzie na nowym forum.

Już sprawdzam/naprawiam.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Okie from Muskogee napisał:

Ale po co ci powiadomienie o wiadomości, skoro będziesz miał samą wiadomość?

No jak ci się nie wyświetli czerwona jedynka przy tej kopercie na górze obok nicka to ciężko będzie się zorientować że masz tą wiadomość. Lepiej mieć to włączone, bo jak już pisze się do kogoś PW to raczej w ważnej sprawie.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Siara_iwj napisał:

Edittttttt: znalazłem błąd..! Pod avkiem jest "Skąd" i nie ma dwukropka, tylko bez spacji od razu miasto. Uprzejmie donoszę, c'nie..?

No ale na starym forumku też tak było, wtedy Skąd Litwini wracają miało sens. A teraz jak to wygląda? Jak gówno w lesie. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, c0r napisał:

No jak ci się nie wyświetli czerwona jedynka przy tej kopercie na górze obok nicka to ciężko będzie się zorientować że masz tą wiadomość. Lepiej mieć to włączone, bo jak już pisze się do kogoś PW to raczej w ważnej sprawie.

No ja to widocznie rozumiem inaczej. Powiadomienie o wiadomość, a wiadomość to chyba różne sprawy. Więc jak włączysz powiadomienie o wiadomościach i jakąś dostaniesz, to będziesz miał czerwoną jedynkę i w powiadomieniach i przy wiadomościach. Nie? 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Okie from Muskogee napisał:

No ja to widocznie rozumiem inaczej. Powiadomienie o wiadomość, a wiadomość to chyba różne sprawy. Więc jak włączysz powiadomienie o wiadomościach i jakąś dostaniesz, to będziesz miał czerwoną jedynkę i w powiadomieniach i przy wiadomościach. Nie? 

Tak

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...